SIA "Krāsotāju 13" (reģ. Nr. 40203345493) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 257 797 EUR, peļņa 111 342 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 57,04 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203345493 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-09-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV73ZZZ40203345493 |
| Juridiskā adrese | Dzirnavu iela 71 - 16, Rīga, LV-1011 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 257 797 EUR | 111 342 EUR | 758 636 EUR | 0 |
| 2024 | 905 109 EUR | 186 746 EUR | 1 303 473 EUR | 0 |
| 2023 | 2 731 041 EUR | 640 080 EUR | 1 651 929 EUR | 0 |
| 2022 | 34 590 EUR | -39 119 EUR | 3 177 270 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.86 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 22.50 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 51.25 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 27.74 | 13.12 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 19.55 | 19.50 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 257 797 EUR | 905 109 EUR | 2 731 041 EUR | 34 590 EUR |
| Bruto peļņa | 227 951 EUR | 254 308 EUR | 750 028 EUR | -1 870 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 164 326 EUR | 186 796 EUR | 654 030 EUR | -39 069 EUR |
| UIN nodoklis | 52 984 EUR | 50 EUR | 13 950 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 111 342 EUR | 186 746 EUR | 640 080 EUR | -39 119 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 758 636 EUR | 1 303 473 EUR | 1 651 929 EUR | 3 177 270 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 509 117 EUR | 83 354 EUR | 77 808 EUR | 30 460 EUR |
| Pašu kapitāls | 749 710 EUR | 828 368 EUR | 641 622 EUR | 10 881 EUR |
| Īstermiņa saistības | 8 926 EUR | 67 376 EUR | 70 838 EUR | 183 478 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 407 729 EUR | 939 469 EUR | 2 982 911 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
57,04 | 1,24 | 1,10 | 0,17 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
57,04 | 1,24 | 1,10 | 0,17 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,85 % | 20,63 % | 23,44 % | -113,09 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
14,68 % | 14,33 % | 38,75 % | -1,23 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
14,85 % | 22,54 % | 99,76 % | -359,52 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,01 | 0,57 | 1,57 | 291,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
18,82 | 6,53 | 12,66 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,66 | 0,69 | 1,65 | 0,01 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
23,15 % | 17,85 % | 44,91 % | -1,31 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
38,95 | 2,50 | 3,58 | -0,06 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Krāsotāju 13" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 401 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "JUNO" | 15 780 968 | 3 644 207 | 23,1 % | 5 | 3 156 194 | 1 171 (2026 Q3) |
| 3 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 4 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 441 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ZLM" | 10 058 804 | 544 089 | 5,4 % | 14 | 718 486 | 2 113 (2026 Q3) |
| 7 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 041 (2026 Q3) |
| 9 | SIA ANGERN | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 2 222 (2026 Q3) |
| 10 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 77 | SIA Krāsotāju 13 (šis uzņēmums) | 1 257 797 | 111 342 | 8,9 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203345493 | LV73ZZZ40203345493 | SIA Krāsotāju 13 | SIA | Krāsotāju 13 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-09-14 | NULL | Rīga, Dzirnavu iela 71 - 16 | 1011 | 111194708 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10983988 | 40203345493 | 2021-08-16 | 2021-09-14 13:07:36 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92820976 | 40203345493 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 50000 | EUR | 2021-09-14 | 2021-09-14 13:01:50 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1931711 | 33631042 | 40203345493 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-07-04 19:01:15.549 |
| 2324486 | 35485217 | 40203345493 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-02 04:00:47.961 |
| 1772334 | 32669361 | 40203345493 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-09-14 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-07-31 19:01:08.194 |
| 2055258 | 34501766 | 40203345493 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-05 17:03:21.378 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1772334 | 32669361 | 34590 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36460 | -1870 | 12964 | 7781 | 0 | 16454 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -39069 | 50 | -39119 | NULL | 0 | -39119 |
| 1931711 | 33631042 | 2731041 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1981013 | 750028 | 17746 | 6281 | 1 | 15858 | 0 | 0 | 0 | 0 | 56114 | NULL | NULL | 654030 | 13950 | 640080 | NULL | 0 | 640080 |
| 2055258 | 34501766 | 905109 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 650801 | 254308 | 14834 | 6615 | 561 | 12818 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33806 | NULL | NULL | 186796 | 50 | 186746 | NULL | 0 | 186746 |
| 2324486 | 35485217 | 1257797 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1029846 | 227951 | 15556 | 9995 | 1318 | 30170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9222 | NULL | NULL | 164326 | 52984 | 111342 | NULL | 0 | 111342 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1772334 | 32669361 | 6598 | 0 | 23862 | 0 | 30460 | 0 | 3146810 | 0 | 3146810 | 3177270 | NULL | 183478 | 2982911 | 0 | 10881 | 3177270 |
| 1931711 | 33631042 | 4922 | 0 | 72886 | 0 | 77808 | 0 | 1574121 | 0 | 1574121 | 1651929 | NULL | 70838 | 939469 | 0 | 641622 | 1651929 |
| 2055258 | 34501766 | 1293 | 0 | 82061 | 0 | 83354 | 0 | 1220119 | 0 | 1220119 | 1303473 | NULL | 67376 | 407729 | 0 | 828368 | 1303473 |
| 2324486 | 35485217 | 53778 | 450000 | 5339 | 0 | 509117 | 0 | 249519 | 0 | 249519 | 758636 | NULL | 8926 | 0 | 0 | 749710 | 758636 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203345493 | SIA Krāsotāju 13 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 010091 | Centra rajons | 27.74 | 13.12 | 0.00 | 0 |
| 40203345493 | SIA Krāsotāju 13 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010091 | Centra rajons | 19.55 | 19.50 | 0.00 | 0 |
| 40203345493 | SIA Krāsotāju 13 | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010091 | Centra rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203345493 | SIA Krāsotāju 13 | ir | 20.01.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203345493 | SIA Krāsotāju 13 | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzirnavu iela 71 - 16, Rīga, LV-1011.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 257 797 EUR, un peļņa bija 111 342 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 57,04 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 57,04.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 38,95, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 27 740 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 13 120 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026