SIA "FLAMME" (reģ. Nr. 40203345949) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 101 169 EUR, peļņa 13 360 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,65 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Apģērbu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203345949 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-09-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV80ZZZ40203345949 |
| Juridiskā adrese | "Madaras" - 4, Vārme, Vārmes pag., Kuldīgas nov., LV-3333 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101 169 EUR | 13 360 EUR | 30 296 EUR | 2 |
| 2024 | 54 191 EUR | -11 612 EUR | 13 770 EUR | 2 |
| 2023 | 35 034 EUR | -18 815 EUR | 6 418 EUR | 1 |
| 2022 | 29 975 EUR | 145 EUR | 9 360 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 8.1 | 0.11 | 1.62 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.49 | 0.13 | 1.68 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.08 | 0.11 | 1.50 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 6.65 | 0.12 | 1.64 | 2 |
| 2024 | 8.40 | 0.51 | 3.76 | 2 |
| 2023 | 8.43 | 0.28 | 2.51 | 1 |
| 2022 | 1.66 | 0.25 | 1.09 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 101 169 EUR | 54 191 EUR | 35 034 EUR | 29 975 EUR |
| Bruto peļņa | 14 201 EUR | -11 136 EUR | -18 469 EUR | 29 975 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 13 360 EUR | -11 612 EUR | -18 815 EUR | 145 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 13 360 EUR | -11 612 EUR | -18 815 EUR | 145 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 30 296 EUR | 13 770 EUR | 6 418 EUR | 9 360 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 28 768 EUR | 13 770 EUR | 6 418 EUR | 9 360 EUR |
| Pašu kapitāls | -14 222 EUR | -27 582 EUR | -15 970 EUR | 2 845 EUR |
| Īstermiņa saistības | 44 518 EUR | 41 352 EUR | 22 388 EUR | 6 515 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,65 | 0,33 | 0,29 | 1,44 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,17 | 0,11 | 0,02 | 0,29 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
13,21 % | -21,43 % | -53,70 % | 0,48 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
44,10 % | -84,33 % | -293,16 % | 1,55 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-93,94 % | 42,10 % | 117,81 % | 5,10 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-3,13 | -1,50 | -1,40 | 2,29 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
54,87 | -503,87 | -722,65 | 1,44 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,34 | 3,94 | 5,46 | 3,20 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-95,68 % | 42,02 % | 117,65 % | 16,63 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,82 | -2,10 | -7,84 | 4,01 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "FLAMME" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "LPP Latvia ltd" | 68 299 112 | 1 891 252 | 2,8 % | 484 | 141 114 | 1 170 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "APRANGA LV" | 32 919 192 | 1 586 737 | 4,8 % | 201 | 163 777 | 1 279 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "New Yorker Latvija" | 25 751 395 | 5 542 828 | 21,5 % | 166 | 155 129 | 1 291 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "APRANGA" | 22 531 871 | 947 025 | 4,2 % | 193 | 116 745 | 1 198 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LINDEX LATVIA" | 13 734 555 | 823 400 | 6,0 % | 105 | 130 805 | 1 114 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Peek & Cloppenburg" | 13 323 379 | 1 084 824 | 8,1 % | 50 | 266 468 | 1 323 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "APRANGA MLV" | 7 791 888 | 645 782 | 8,3 % | 53 | 147 017 | 1 141 (2026 Q3) |
| 8 | POLDMA KAUBANDUSE AKTSIASELTS filiāle Latvijā | 7 441 878 | 389 466 | 5,2 % | 142 | 52 408 | 1 324 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Mikado Group" | 6 439 542 | 350 345 | 5,4 % | 33 | 195 138 | 1 497 (2026 Q3) |
| 10 | VAN GRAAF Latvia SIA | 4 917 955 | 583 548 | 11,9 % | 23 | 213 824 | 1 093 (2026 Q3) |
| 194 | FLAMME SIA (šis uzņēmums) | 101 169 | 13 360 | 13,2 % | 2 | 50 585 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203345949 | LV80ZZZ40203345949 | FLAMME SIA | NULL | FLAMME | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-09-15 | NULL | Kuldīgas nov., Vārmes pag., Vārme, "Madaras" - 4 | 3333 | 116792741 | 100016696 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10986293 | 40203345949 | 2021-09-07 | 2021-09-15 10:43:12 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92821599 | 40203345949 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2700 | EUR | 2021-09-15 | 2021-09-15 12:56:05 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1819281 | 33182328 | 40203345949 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-11 22:18:39.767 |
| 2131876 | 35143048 | 40203345949 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-03-06 17:04:15.61 |
| 1472783 | 32316984 | 40203345949 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-09-15 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-25 03:14:22.569 |
| 1965747 | 34141981 | 40203345949 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-03-04 19:02:42.192 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1472783 | 32316984 | 29975 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 29975 | 29325 | 184 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 328 | NULL | NULL | 145 | 0 | 145 | NULL | 0 | 145 |
| 1819281 | 33182328 | 35034 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 53503 | -18469 | 0 | 323 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | NULL | NULL | -18815 | 0 | -18815 | NULL | 0 | -18815 |
| 1965747 | 34141981 | 54191 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 65327 | -11136 | 0 | 453 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | NULL | NULL | -11612 | 0 | -11612 | NULL | 0 | -11612 |
| 2131876 | 35143048 | 101169 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 86968 | 14201 | 0 | 902 | 309 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 248 | NULL | NULL | 13360 | 0 | 13360 | NULL | 0 | 13360 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1472783 | 32316984 | 1872 | 0 | 0 | 7488 | 9360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9360 | NULL | 6515 | 0 | 0 | 2845 | 9360 |
| 1819281 | 33182328 | 377 | 0 | 19 | 6022 | 6418 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6418 | NULL | 22388 | 0 | 0 | -15970 | 6418 |
| 1965747 | 34141981 | 1596 | 0 | 2977 | 9197 | 13770 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13770 | NULL | 41352 | 0 | 0 | -27582 | 13770 |
| 2131876 | 35143048 | 7653 | 0 | 7 | 21108 | 28768 | 0 | 1528 | 0 | 1528 | 30296 | NULL | 44518 | 0 | 0 | -14222 | 30296 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203345949 | FLAMME SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4771 | 033570 | Vārmes pag. | 8.40 | 0.51 | 3.76 | 2 |
| 40203345949 | FLAMME SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 033570 | Vārmes pag. | 8.43 | 0.28 | 2.51 | 1 |
| 40203345949 | FLAMME SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 033570 | Vārmes pag. | 1.66 | 0.25 | 1.09 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203345949 | FLAMME SIA | ir | 09.11.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203345949 | FLAMME SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Madaras" - 4, Vārme, Vārmes pag., Kuldīgas nov., LV-3333.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 101 169 EUR, un peļņa bija 13 360 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,65 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,17.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,82, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 400 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 510 EUR un VSAOI 3 760 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apģērbu mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Apģērbu mazumtirdzniecība · Kuldīgas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026