SIA "MS2" (reģ. Nr. 40203346766) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 31 800 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,22 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pārvaldītājsabiedrību darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203346766 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-09-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV40ZZZ40203346766 |
| Juridiskā adrese | Dzirnavu iela 42, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | 31 800 EUR | 1 992 162 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -45 626 EUR | 1 914 634 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | 83 038 EUR | 1 440 413 EUR | 2 |
| 2022 | 0 EUR | -19 688 EUR | 1 010 028 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.91 | 0.11 | 0.79 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 7.83 | 0.22 | 0.53 | 1 |
| 2024 | 10.51 | 1.82 | 2.98 | 1 |
| 2023 | 10.12 | 3.95 | 7.00 | 2 |
| 2022 | 1.85 | 0.91 | 1.49 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 39 699 EUR | -42 751 EUR | 84 423 EUR | -19 688 EUR |
| UIN nodoklis | 7 899 EUR | 2 875 EUR | 1 385 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 31 800 EUR | -45 626 EUR | 83 038 EUR | -19 688 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 992 162 EUR | 1 914 634 EUR | 1 440 413 EUR | 1 010 028 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 244 470 EUR | 899 553 EUR | 123 563 EUR | 41 877 EUR |
| Pašu kapitāls | 52 325 EUR | 20 524 EUR | 66 150 EUR | -16 888 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 121 948 EUR | 1 383 291 EUR | 59 836 EUR | 56 392 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 817 889 EUR | 510 819 EUR | 1 314 427 EUR | 970 524 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,22 | 0,65 | 2,07 | 0,74 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,05 | 0,49 | 1,28 | 0,74 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,60 % | -2,38 % | 5,76 % | -1,95 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
60,77 % | -222,31 % | 125,53 % | 116,58 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
37,07 | 92,29 | 20,77 | -60,81 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
2,12 | -2,00 | 16,24 | -0,13 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
8,62 % | -5,36 % | 6,52 % | -0,23 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,17 | -0,21 | 0,28 | -0,04 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MS2" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS ALPPES Capital | 28 893 832 | 25 976 482 | 89,9 % | 11 | 2 626 712 | 2 189 (2026 Q3) |
| 2 | "Sensum Grupa" AS | 19 706 417 | 34 069 512 | 172,9 % | 19 | 1 037 180 | 2 095 (2026 Q3) |
| 3 | AS "Storent Europe" | 13 024 204 | 11 481 379 | 88,2 % | 37 | 352 006 | 4 583 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "EA Investment" | 6 849 504 | 1 324 214 | 19,3 % | 0 | — | *** |
| 5 | AS "CleanR Grupa" | 5 621 831 | 713 711 | 12,7 % | 50 | 112 437 | 3 929 (2026 Q3) |
| 6 | AS Curiosity Capital | 5 354 396 | 258 808 | 4,8 % | 2 | 2 677 198 | *** |
| 7 | SIA "New Bumani Invest" | 4 755 388 | 5 709 844 | 120,1 % | 9 | 528 376 | 840 (2026 Q3) |
| 8 | Jitbit Baltic SIA | 3 752 935 | 40 894 | 1,1 % | 1 | 3 752 935 | *** |
| 9 | SIA "MAVIKID" | 2 854 523 | 52 632 | 1,8 % | 1 | 2 854 523 | *** |
| 10 | AS Eleving Consumer Finance Holding | 2 494 860 | 11 765 250 | 471,6 % | 1 | 2 494 860 | *** |
| 440 | SIA MS2 (šis uzņēmums) | 0 | 31 800 | — | 1 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203346766 | LV40ZZZ40203346766 | SIA MS2 | SIA | MS2 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-09-17 | NULL | Rīga, Dzirnavu iela 42 | 1010 | 101130355 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10993327 | 40203346766 | 2021-09-15 | 2021-09-17 10:55:32 |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90016603 | ACQUISITION | Apvienošanas ceļā pievienota pie | 40203346677 | 40203346766 | 2024-01-03 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92822136 | 40203346766 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-09-17 | 2021-09-17 10:57:38 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1763522 | 32589847 | 40203346766 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-09-17 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-22 21:00:05.296 |
| 1941879 | 33777222 | 40203346766 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-09-16 23:00:02.841 |
| 2055259 | 34501768 | 40203346766 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-05 17:03:21.961 |
| 2285908 | 35441632 | 40203346766 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-28 17:25:00.054 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1763522 | 32589847 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 15251 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13029 | 0 | 17466 | NULL | NULL | -19688 | 0 | -19688 | NULL | 0 | -19688 |
| 1941879 | 33777222 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 46775 | 119933 | 11011 | 0 | 0 | 27814 | 0 | 5538 | NULL | NULL | 84423 | 1385 | 83038 | NULL | 0 | 83038 |
| 2055259 | 34501768 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 21523 | 6507 | 49384 | 0 | 0 | 35901 | 0 | 14252 | NULL | NULL | -42751 | 2875 | -45626 | NULL | 0 | -45626 |
| 2285908 | 35441632 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 20552 | 7296 | 9798 | 0 | 0 | 98074 | 0 | 35321 | NULL | NULL | 39699 | 7899 | 31800 | NULL | 0 | 31800 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1763522 | 32589847 | 20354 | 0 | 21523 | 0 | 41877 | 795479 | 172672 | 0 | 968151 | 1010028 | NULL | 56392 | 970524 | 0 | -16888 | 1010028 |
| 1941879 | 33777222 | 6366 | 0 | 70016 | 47181 | 123563 | 847841 | 469009 | 0 | 1316850 | 1440413 | NULL | 59836 | 1314427 | 0 | 66150 | 1440413 |
| 2055259 | 34501768 | 258 | 0 | 677992 | 221303 | 899553 | 735338 | 279743 | 0 | 1015081 | 1914634 | NULL | 1383291 | 510819 | 0 | 20524 | 1914634 |
| 2285908 | 35441632 | 57900 | 0 | 1361 | 185209 | 244470 | 1482690 | 265002 | 0 | 1747692 | 1992162 | NULL | 1121948 | 817889 | 0 | 52325 | 1992162 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203346766 | SIA MS2 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6421 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 10.51 | 1.82 | 2.98 | 1 |
| 40203346766 | SIA MS2 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 10.12 | 3.95 | 7.00 | 2 |
| 40203346766 | SIA MS2 | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 1.85 | 0.91 | 1.49 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203346766 | SIA MS2 | ir | 23.08.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203346766 | SIA MS2 | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92888952 | NULL | 40203346624 | LEGAL_ENTITY | SIA MS2 | NULL | NULL | 40203346766 | 47900 | 1 | EUR | 2024-12-23 | 2024-12-28 | 2024-12-28 09:32:49 |
| 92975238 | NULL | 40203747267 | LEGAL_ENTITY | SIA MS2 | NULL | NULL | 40203346766 | 192000 | 1 | EUR | 2026-06-15 | 2026-06-18 | 2026-06-18 14:34:09 |
Juridiskā adrese ir Dzirnavu iela 42, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 31 800 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,22 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,05.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,17, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 10 510 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 820 EUR un VSAOI 2 980 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārvaldītājsabiedrību darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pārvaldītājsabiedrību darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026