SIA "EV Riga" (reģ. Nr. 40203346624) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 5 342 436 EUR, zaudējumi 96 343 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 12,24 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203346624 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-09-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV91ZZZ40203346624 |
| Juridiskā adrese | Grenču iela 5, Rīga, LV-1029 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 342 436 EUR | -96 343 EUR | 1 795 424 EUR | 5 |
| 2024 | 4 192 455 EUR | -4 027 EUR | 1 221 705 EUR | 4 |
| 2023 | 2 959 256 EUR | 9 666 EUR | 1 293 191 EUR | 2 |
| 2022 | 1 395 509 EUR | 68 131 EUR | 947 837 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 103.7 | 2.89 | 6.2 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 62.1 | 2.97 | 6.43 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 92.11 | 3.02 | 6.96 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 22.30 | 2.94 | 6.53 | 6 |
| 2024 | 667.30 | 9.39 | 17.94 | 4 |
| 2023 | 301.82 | 6.95 | 13.63 | 3 |
| 2022 | 230.13 | 2.53 | 4.13 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 212.48 | ~ 948.70 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 257.46 | ~ 978.69 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 134.25 | ~ 896.54 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 064.18 | ~ 839.62 |
| 2024 | 1 096.36 | ~ 839.12 |
| 2023 | 1 110.62 | ~ 848.23 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (17.94 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 1 096.36 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 096.36 * 0.105 = 115.12 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 270.63 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 096.36 - 115.12 - 270.63) * 0.2 ≈ 142.12 EUR
4. Neto alga: 1 096.36 - 115.12 - 142.12 = ~ 839.12 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 5 342 436 EUR | 4 192 455 EUR | 2 959 256 EUR | 1 395 509 EUR |
| Bruto peļņa | 258 667 EUR | 156 881 EUR | 157 331 EUR | 150 850 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -94 807 EUR | 2 012 EUR | 9 666 EUR | 68 145 EUR |
| UIN nodoklis | 1 536 EUR | 6 039 EUR | 0 EUR | 14 EUR |
| Tīrā peļņa | -96 343 EUR | -4 027 EUR | 9 666 EUR | 68 131 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 795 424 EUR | 1 221 705 EUR | 1 293 191 EUR | 947 837 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 371 017 EUR | 1 046 548 EUR | 1 074 989 EUR | 946 401 EUR |
| Pašu kapitāls | 73 227 EUR | 169 570 EUR | 80 597 EUR | 70 931 EUR |
| Īstermiņa saistības | 112 000 EUR | 868 606 EUR | 251 723 EUR | 134 158 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 610 197 EUR | 183 529 EUR | 960 871 EUR | 742 748 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
12,24 | 1,20 | 4,27 | 7,05 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,01 | 0,18 | 1,32 | 0,83 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-1,80 % | -0,10 % | 0,33 % | 4,88 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-5,37 % | -0,33 % | 0,75 % | 7,19 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-131,57 % | -2,37 % | 11,99 % | 96,05 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
23,52 | 6,20 | 15,05 | 12,36 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-0,16 | 1,06 | 1,34 | 6,35 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,98 | 3,43 | 2,29 | 1,47 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,80 % | 10,75 % | 3,62 % | 9,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,50 | 3,81 | 2,91 | 2,45 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "EV Riga" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Inchcape Motors Latvia" | 147 380 791 | 4 791 878 | 3,3 % | 249 | 591 891 | 3 046 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Moller Auto Latvia" | 126 676 284 | 3 329 053 | 2,6 % | 124 | 1 021 583 | 3 278 (2026 Q3) |
| 3 | AS "WESS" | 95 902 527 | 2 901 976 | 3,0 % | 176 | 544 901 | 2 455 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "SCANIA LATVIA" | 78 172 831 | 4 632 680 | 5,9 % | 153 | 510 934 | 3 068 (2026 Q3) |
| 5 | AMSERV MOTORS SIA | 78 128 099 | -175 584 | -0,2 % | 134 | 583 046 | 2 832 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Veho" | 76 180 070 | -295 484 | -0,4 % | 120 | 634 834 | 2 804 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Mūsa Motors Rīga" | 64 485 678 | 2 507 830 | 3,9 % | 116 | 555 911 | 2 490 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Moller Auto" | 61 860 732 | 1 290 055 | 2,1 % | 57 | 1 085 276 | 3 500 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "BALTIJAS SPORTA AUTO" | 55 326 079 | 1 668 080 | 3,0 % | 51 | 1 084 825 | 3 961 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SKANDI MOTORS" | 53 095 998 | 807 357 | 1,5 % | 144 | 368 722 | 2 601 (2026 Q3) |
| 35 | SIA EV Riga (šis uzņēmums) | 5 342 436 | -96 343 | -1,8 % | 5 | 1 068 487 | 1 212 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203346624 | LV91ZZZ40203346624 | SIA EV Riga | SIA | EV Riga | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-09-17 | NULL | Rīga, Grenču iela 5 | 1029 | 101892030 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10992550 | 40203346624 | 2021-09-15 | 2021-09-17 09:03:47 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203346624 | 2021-11-15 | SIA Ropažu 75 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92943635 | 40203346624 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 95800 | EUR | 2024-12-28 | 2024-12-28 09:32:49 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1912716 | 33532426 | 40203346624 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-02 03:39:03.471 |
| 2035220 | 34440448 | 40203346624 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-05-27 05:00:36.074 |
| 2288220 | 35444292 | 40203346624 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-05-28 20:01:37.851 |
| 1758320 | 32540824 | 40203346624 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-09-17 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-06-05 03:12:12.419 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758320 | 32540824 | 1395509 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1244659 | 150850 | 13000 | 56763 | 0 | 193 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12749 | NULL | NULL | 68145 | 14 | 68131 | NULL | 0 | 68131 |
| 1912716 | 33532426 | 2959256 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2801925 | 157331 | 24430 | 94762 | 0 | 621 | 0 | 0 | 189 | 0 | 28041 | NULL | NULL | 9666 | 0 | 9666 | NULL | 0 | 9666 |
| 2035220 | 34440448 | 4192455 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4035574 | 156881 | 27690 | 111863 | 20000 | 2385 | 0 | 0 | 3018 | 0 | 35949 | NULL | NULL | 2012 | 6039 | -4027 | NULL | 0 | -4027 |
| 2288220 | 35444292 | 5342436 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5083769 | 258667 | 21944 | 265754 | 10959 | 2181 | 0 | 0 | 6862 | 0 | 81416 | NULL | NULL | -94807 | 1536 | -96343 | NULL | 0 | -96343 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758320 | 32540824 | 105375 | 0 | 5318 | 835708 | 946401 | 0 | 1436 | 0 | 1436 | 947837 | NULL | 134158 | 742748 | 0 | 70931 | 947837 |
| 1912716 | 33532426 | 192181 | 0 | 140748 | 742060 | 1074989 | 0 | 218202 | 0 | 218202 | 1293191 | NULL | 251723 | 960871 | 0 | 80597 | 1293191 |
| 2035220 | 34440448 | 120542 | 0 | 37946 | 888060 | 1046548 | 98020 | 77137 | 0 | 175157 | 1221705 | NULL | 868606 | 183529 | 0 | 169570 | 1221705 |
| 2288220 | 35444292 | 283709 | 0 | 53055 | 1034253 | 1371017 | 98020 | 313067 | 13320 | 424407 | 1795424 | NULL | 112000 | 1610197 | 0 | 73227 | 1795424 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203346624 | SIA EV Riga | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4781 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 667.30 | 9.39 | 17.94 | 4 |
| 40203346624 | SIA EV Riga | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4511 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 301.82 | 6.95 | 13.63 | 3 |
| 40203346624 | SIA EV Riga | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4511 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 230.13 | 2.53 | 4.13 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203346624 | SIA EV Riga | ir | 20.01.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203346624 | SIA EV Riga | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92833120 | NULL | 40203369557 | LEGAL_ENTITY | SIA EV Riga | NULL | NULL | 40203346624 | 1000 | 1 | EUR | 2024-05-08 | 2024-05-16 | 2024-05-16 17:55:07 |
Juridiskā adrese ir Grenču iela 5, Rīga, LV-1029.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 342 436 EUR, un zaudējumi bija 96 343 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA Ropažu 75".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 12,24 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,01.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,50, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 096.36 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 839.12 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 667 300 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 9 390 EUR un VSAOI 17 940 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026