SIA "LĪVĀNU AUTOCENTRS" (reģ. Nr. 40203351771) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-10-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 233 556 EUR, peļņa 9 473 EUR, darbinieku skaits: 10. Kopējais likviditātes koeficients: 2,77 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40203351771 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-10-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV26ZZZ40203351771 |
| Juridiskā adrese | Rīgas iela 59 - 24, Līvāni, Līvānu nov., LV-5316 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 233 556 EUR | 9 473 EUR | 25 570 EUR | 10 |
| 2024 | 228 992 EUR | 5 288 EUR | 30 092 EUR | 7 |
| 2023 | 190 719 EUR | -9 105 EUR | 25 030 EUR | 8 |
| 2022 | 158 210 EUR | -3 565 EUR | 7 919 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 11.8 | 1.29 | 5.72 | 8 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 12.34 | 0.9 | 5.6 | 10 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 10.68 | 0.92 | 6.11 | 10 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 14.35 | 1.30 | 5.93 | 10 |
| 2024 | 59.10 | 9.90 | 25.78 | 9 |
| 2023 | 44.09 | 7.75 | 20.16 | 8 |
| 2022 | 17.56 | 1.81 | 8.59 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 699.13 | ~ 606.41 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 547.57 | ~ 490.08 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 597.44 | ~ 534.71 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 579.84 | ~ 516.67 |
| 2024 | 700.22 | ~ 585.95 |
| 2023 | 616.02 | ~ 532.14 |
| 2022 | 419.97 | ~ 370.70 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (25.78 * 1000) / 0.3409 ) / 9 / 12 = 700.22 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 700.22 * 0.105 = 73.52 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 422.99 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (700.22 - 73.52 - 422.99) * 0.2 ≈ 40.74 EUR
4. Neto alga: 700.22 - 73.52 - 40.74 = ~ 585.95 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 233 556 EUR | 228 992 EUR | 190 719 EUR | 158 210 EUR |
| Bruto peļņa | 11 299 EUR | 11 519 EUR | 3 812 EUR | 13 278 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9 473 EUR | 5 288 EUR | -9 105 EUR | -3 565 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 9 473 EUR | 5 288 EUR | -9 105 EUR | -3 565 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 25 570 EUR | 30 092 EUR | 25 030 EUR | 7 919 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 17 935 EUR | 14 821 EUR | 5 942 EUR | 7 919 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 092 EUR | -7 381 EUR | -12 669 EUR | -3 564 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 478 EUR | 37 473 EUR | 37 699 EUR | 11 483 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 17 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,77 | 0,40 | 0,16 | 0,69 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,77 | 0,40 | 0,16 | 0,69 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,06 % | 2,31 % | -4,77 % | -2,25 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
37,05 % | 17,57 % | -36,38 % | -45,02 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
452,82 % | -71,64 % | 71,87 % | 100,03 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
11,22 | -5,08 | -2,98 | -3,22 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 882,33 | -2 275,25 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
9,13 | 7,61 | 7,62 | 19,98 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
49,62 % | -71,72 % | 71,84 % | 100,03 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,69 | 7,31 | 5,00 | 17,71 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LĪVĀNU AUTOCENTRS" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 388 | SIA LĪVĀNU AUTOCENTRS (šis uzņēmums) | 233 556 | 9 473 | 4,1 % | 8 | 29 195 | 699 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203351771 | LV26ZZZ40203351771 | SIA LĪVĀNU AUTOCENTRS | SIA | LĪVĀNU AUTOCENTRS | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-10-07 | NULL | Līvānu nov., Līvāni, Rīgas iela 59 - 24 | 5316 | 114172927 | 100015243 | 100003526 | 0036200 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11040835 | 40203351771 | 2021-09-24 | 2021-10-07 15:31:01 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92824861 | 40203351771 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2021-10-07 | 2021-10-07 15:32:16 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2292021 | 35448787 | 40203351771 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2026-05-29 17:05:45.77 |
| 1758365 | 32540916 | 40203351771 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-10-07 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-06-05 03:13:49.387 |
| 1927677 | 33589065 | 40203351771 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2024-06-14 19:01:50.916 |
| 2065205 | 34527028 | 40203351771 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2025-06-08 17:03:49.798 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758365 | 32540916 | 158210 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 144932 | 13278 | 0 | 16921 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3565 | 0 | -3565 | NULL | 0 | -3565 |
| 1927677 | 33589065 | 190719 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 186907 | 3812 | 0 | 12913 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | NULL | NULL | -9105 | 0 | -9105 | NULL | 0 | -9105 |
| 2065205 | 34527028 | 228992 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 217473 | 11519 | 0 | 6225 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | NULL | NULL | 5288 | 0 | 5288 | NULL | 0 | 5288 |
| 2292021 | 35448787 | 233556 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 222257 | 11299 | 0 | 2686 | 0 | 0 | 0 | 0 | 860 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9473 | 0 | 9473 | NULL | 0 | 9473 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758365 | 32540916 | 4374 | 0 | 3545 | 0 | 7919 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7919 | NULL | 11483 | 0 | 0 | -3564 | 7919 |
| 1927677 | 33589065 | 1401 | 0 | 4541 | 0 | 5942 | 0 | 19088 | 0 | 19088 | 25030 | NULL | 37699 | 0 | 0 | -12669 | 25030 |
| 2065205 | 34527028 | 6420 | 0 | 8401 | 0 | 14821 | 0 | 15271 | 0 | 15271 | 30092 | NULL | 37473 | 0 | 0 | -7381 | 30092 |
| 2292021 | 35448787 | 8936 | 0 | 8999 | 0 | 17935 | 0 | 7635 | 0 | 7635 | 25570 | NULL | 6478 | 17000 | 0 | 2092 | 25570 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203351771 | SIA LĪVĀNU AUTOCENTRS | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 036200 | Līvāni | 59.10 | 9.90 | 25.78 | 9 |
| 40203351771 | SIA LĪVĀNU AUTOCENTRS | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 036200 | Līvāni | 44.09 | 7.75 | 20.16 | 8 |
| 40203351771 | SIA LĪVĀNU AUTOCENTRS | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 036200 | Līvāni | 17.56 | 1.81 | 8.59 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203351771 | SIA LĪVĀNU AUTOCENTRS | ir | 17.11.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203351771 | SIA LĪVĀNU AUTOCENTRS | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rīgas iela 59 - 24, Līvāni, Līvānu nov., LV-5316.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 233 556 EUR, un peļņa bija 9 473 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 10 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,77 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,77.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,69, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 700.22 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 585.95 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 59 100 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 9 900 EUR un VSAOI 25 780 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Līvānu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026