SIA "TRUCKWASHER" (reģ. Nr. 40203347403) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 233 972 EUR, peļņa 26 260 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 8,45 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40203347403 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-09-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV10ZZZ40203347403 |
| Juridiskā adrese | Getliņu iela 7A, Rumbula, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2121 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 233 972 EUR | 26 260 EUR | 117 921 EUR | 3 |
| 2024 | 215 086 EUR | 19 410 EUR | 82 838 EUR | 7 |
| 2023 | 184 266 EUR | 13 359 EUR | 59 632 EUR | 3 |
| 2022 | 120 495 EUR | 30 075 EUR | 46 020 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 13.27 | 2.17 | 2.32 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 15.72 | 1.83 | 3.27 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 14.74 | 1.68 | 2.87 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 12.08 | 1.20 | 2.77 | 4 |
| 2024 | 41.02 | 5.88 | 8.81 | 3 |
| 2023 | 32.38 | 2.12 | 4.94 | 2 |
| 2022 | 8.74 | 0.42 | 0.89 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 756.17 | ~ 644.44 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 065.81 | ~ 850.90 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 701.57 | ~ 608.04 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 677.13 | ~ 581.54 |
| 2024 | 717.87 | ~ 597.24 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (8.81 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 717.87 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 717.87 * 0.105 = 75.38 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 416.20 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (717.87 - 75.38 - 416.20) * 0.2 ≈ 45.26 EUR
4. Neto alga: 717.87 - 75.38 - 45.26 = ~ 597.24 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 233 972 EUR | 215 086 EUR | 184 266 EUR | 120 495 EUR |
| Bruto peļņa | 81 227 EUR | 59 729 EUR | 43 285 EUR | 36 507 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 27 010 EUR | 19 410 EUR | 13 359 EUR | 30 075 EUR |
| UIN nodoklis | 750 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 26 260 EUR | 19 410 EUR | 13 359 EUR | 30 075 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 117 921 EUR | 82 838 EUR | 59 632 EUR | 46 020 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 96 557 EUR | 67 343 EUR | 52 157 EUR | 45 503 EUR |
| Pašu kapitāls | 88 904 EUR | 65 644 EUR | 46 234 EUR | 32 875 EUR |
| Īstermiņa saistības | 11 424 EUR | 17 194 EUR | 13 398 EUR | 13 145 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 17 593 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
8,45 | 3,92 | 3,89 | 3,46 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
8,44 | 3,89 | 3,85 | 3,45 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
11,22 % | 9,02 % | 7,25 % | 24,96 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
22,27 % | 23,43 % | 22,40 % | 65,35 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
29,54 % | 29,57 % | 28,89 % | 91,48 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,33 | 0,26 | 0,29 | 0,40 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,98 | 2,60 | 3,09 | 2,62 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
25,36 % | 29,57 % | 28,89 % | 91,48 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,13 | 6,03 | 6,35 | 6,80 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "TRUCKWASHER" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 387 | SIA TRUCKWASHER (šis uzņēmums) | 233 972 | 26 260 | 11,2 % | 3 | 77 991 | 756 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203347403 | LV10ZZZ40203347403 | SIA TRUCKWASHER | SIA | TRUCKWASHER | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-09-21 | NULL | Ropažu nov., Stopiņu pag., Rumbula, Getliņu iela 7A | 2121 | 106613280 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11000530 | 40203347403 | 2021-09-20 | 2021-09-21 12:42:36 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92843073 | 40203347403 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-02-17 | 2022-02-17 12:54:21 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1743317 | 32504832 | 40203347403 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-06-01 06:02:40.941 |
| 1898638 | 33498879 | 40203347403 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-29 22:06:10.135 |
| 2016528 | 34377214 | 40203347403 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2025-05-13 23:00:11.256 |
| 2215328 | 35322158 | 40203347403 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-04-29 23:00:04.997 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1743317 | 32504832 | 120495 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 83988 | 36507 | 3744 | 9966 | 8394 | 1116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 30075 | 0 | 30075 | NULL | 0 | 30075 |
| 1898638 | 33498879 | 184266 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 140981 | 43285 | 14756 | 15218 | 48 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13359 | 0 | 13359 | NULL | 0 | 13359 |
| 2016528 | 34377214 | 215086 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 155357 | 59729 | 19539 | 21271 | 2484 | 1993 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 19410 | 0 | 19410 | NULL | 0 | 19410 |
| 2215328 | 35322158 | 233972 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 152745 | 81227 | 12107 | 40926 | 1145 | 2329 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 27010 | 750 | 26260 | NULL | 0 | 26260 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1743317 | 32504832 | 20456 | 0 | 24833 | 214 | 45503 | 0 | 517 | 0 | 517 | 46020 | NULL | 13145 | 0 | 0 | 32875 | 46020 |
| 1898638 | 33498879 | 23778 | 0 | 27846 | 533 | 52157 | 0 | 7475 | 0 | 7475 | 59632 | NULL | 13398 | 0 | 0 | 46234 | 59632 |
| 2016528 | 34377214 | 22471 | 0 | 44482 | 390 | 67343 | 0 | 15495 | 0 | 15495 | 82838 | NULL | 17194 | 0 | 0 | 65644 | 82838 |
| 2215328 | 35322158 | 51720 | 0 | 44695 | 142 | 96557 | 0 | 21364 | 0 | 21364 | 117921 | NULL | 11424 | 17593 | 0 | 88904 | 117921 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203347403 | SIA TRUCKWASHER | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 044420 | Stopiņu pag. | 41.02 | 5.88 | 8.81 | 3 |
| 40203347403 | SIA TRUCKWASHER | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 044420 | Stopiņu pag. | 32.38 | 2.12 | 4.94 | 2 |
| 40203347403 | SIA TRUCKWASHER | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 8.74 | 0.42 | 0.89 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203347403 | SIA TRUCKWASHER | ir | 17.05.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203347403 | SIA TRUCKWASHER | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Getliņu iela 7A, Rumbula, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2121.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 233 972 EUR, un peļņa bija 26 260 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 8,45 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 8,44.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,13, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 717.87 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 597.24 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 41 020 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 880 EUR un VSAOI 8 810 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026