SIA "WOOD LINE" (reģ. Nr. 40203354301) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-10-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 201 887 EUR, zaudējumi 1 470 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 12,85 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203354301 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-10-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV04ZZZ40203354301 |
| Juridiskā adrese | Vaļņu iela 63F, Daugavpils, LV-5401 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 201 887 EUR | -1 470 EUR | 105 548 EUR | 5 |
| 2024 | 190 313 EUR | 26 495 EUR | 109 490 EUR | 4 |
| 2023 | 180 685 EUR | -22 764 EUR | 77 811 EUR | 5 |
| 2022 | 357 413 EUR | 86 121 EUR | 107 942 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.29 | 0.67 | 3.9 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.87 | 0.42 | 3.36 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.14 | 0.49 | 3.63 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.21 | 0.62 | 3.94 | 5 |
| 2024 | 11.63 | 4.62 | 11.80 | 4 |
| 2023 | 4.69 | 4.33 | 13.00 | 5 |
| 2022 | -0.90 | 2.35 | 11.71 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 762.69 | ~ 648.79 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 657.08 | ~ 578.38 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 709.89 | ~ 613.58 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 770.51 | ~ 643.81 |
| 2024 | 721.13 | ~ 599.32 |
| 2023 | 635.57 | ~ 544.64 |
| 2022 | 572.50 | ~ 472.66 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (11.8 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 721.13 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 721.13 * 0.105 = 75.72 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 414.95 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (721.13 - 75.72 - 414.95) * 0.2 ≈ 46.09 EUR
4. Neto alga: 721.13 - 75.72 - 46.09 = ~ 599.32 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 201 887 EUR | 190 313 EUR | 180 685 EUR | 357 413 EUR |
| Bruto peļņa | 13 374 EUR | 38 775 EUR | -10 967 EUR | 96 678 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 465 EUR | 26 616 EUR | -22 764 EUR | 86 123 EUR |
| UIN nodoklis | 5 EUR | 121 EUR | 0 EUR | 2 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 470 EUR | 26 495 EUR | -22 764 EUR | 86 121 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 105 548 EUR | 109 490 EUR | 77 811 EUR | 107 942 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 92 052 EUR | 90 810 EUR | 67 609 EUR | 96 261 EUR |
| Pašu kapitāls | 98 382 EUR | 99 852 EUR | 73 357 EUR | 96 121 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 166 EUR | 9 638 EUR | 4 454 EUR | 11 821 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
12,85 | 9,42 | 15,18 | 8,14 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,65 | 4,87 | 4,62 | 1,10 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-0,73 % | 13,92 % | -12,60 % | 24,10 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1,39 % | 24,20 % | -29,26 % | 79,78 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-1,49 % | 26,53 % | -31,03 % | 89,60 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,07 | 0,10 | 0,06 | 0,12 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,91 | 1,74 | 2,32 | 3,31 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-1,49 % | 26,66 % | -31,03 % | 89,60 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,00 | 8,15 | 9,71 | 10,51 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "WOOD LINE" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 126 | SIA "WOOD LINE" (šis uzņēmums) | 201 887 | -1 470 | -0,7 % | 5 | 40 377 | 763 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203354301 | LV04ZZZ40203354301 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WOOD LINE" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | WOOD LINE | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-10-19 | NULL | Daugavpils, Vaļņu iela 63F | 5401 | 106791554 | 0 | 100003011 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11057551 | 40203354301 | 2021-09-20 | 2021-10-14 15:49:07 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92826575 | 40203354301 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10000 | EUR | 2021-10-19 | 2021-10-19 13:55:02 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1857413 | 33356968 | 40203354301 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-04-25 21:06:32.566 |
| 2186140 | 35252862 | 40203354301 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-04-08 17:04:18.726 |
| 1474441 | 32327311 | 40203354301 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-10-19 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-04-25 05:20:08.656 |
| 1988092 | 34288522 | 40203354301 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-04-24 21:02:46.11 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1474441 | 32327311 | 357413 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 260735 | 96678 | 174 | 10579 | 198 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 86123 | 2 | 86121 | NULL | 0 | 86121 |
| 1857413 | 33356968 | 180685 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 191652 | -10967 | 1988 | 9809 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -22764 | 0 | -22764 | NULL | 0 | -22764 |
| 1988092 | 34288522 | 190313 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 151538 | 38775 | 1618 | 11025 | 484 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 26616 | 121 | 26495 | NULL | 0 | 26495 |
| 2186140 | 35252862 | 201887 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 188513 | 13374 | 2411 | 12428 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1465 | 5 | -1470 | NULL | 0 | -1470 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1474441 | 32327311 | 2167 | 0 | 10791 | 83303 | 96261 | 0 | 11681 | 0 | 11681 | 107942 | NULL | 11821 | 0 | 0 | 96121 | 107942 |
| 1857413 | 33356968 | 7597 | 0 | 12984 | 47028 | 67609 | 0 | 10202 | 0 | 10202 | 77811 | NULL | 4454 | 0 | 0 | 73357 | 77811 |
| 1988092 | 34288522 | 30522 | 0 | 16389 | 43899 | 90810 | 0 | 18680 | 0 | 18680 | 109490 | NULL | 9638 | 0 | 0 | 99852 | 109490 |
| 2186140 | 35252862 | 42434 | 0 | 12413 | 37205 | 92052 | 0 | 13496 | 0 | 13496 | 105548 | NULL | 7166 | 0 | 0 | 98382 | 105548 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203354301 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WOOD LINE" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 002000 | Daugavpils | 11.63 | 4.62 | 11.80 | 4 |
| 40203354301 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WOOD LINE" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 002000 | Daugavpils | 4.69 | 4.33 | 13.00 | 5 |
| 40203354301 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WOOD LINE" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 002000 | Daugavpils | -0.90 | 2.35 | 11.71 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203354301 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WOOD LINE" | ir | 08.11.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203354301 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WOOD LINE" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vaļņu iela 63F, Daugavpils, LV-5401.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 201 887 EUR, un zaudējumi bija 1 470 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 12,85 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,65.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,00, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 721.13 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 599.32 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 11 630 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 620 EUR un VSAOI 11 800 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Daugavpils — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026