SIA "COKOLS I" (reģ. Nr. 40203355557) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-10-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 539 444 EUR, peļņa 26 303 EUR, darbinieku skaits: 29. Kopējais likviditātes koeficients: 0,94 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203355557 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-10-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV42ZZZ40203355557 |
| Juridiskā adrese | Robežu iela 13A - 2, Pleikšņi, Ozolaines pag., Rēzeknes nov., LV-4601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 539 444 EUR | 26 303 EUR | 295 514 EUR | 29 |
| 2024 | 1 482 937 EUR | 52 499 EUR | 239 928 EUR | 22 |
| 2023 | 946 722 EUR | -29 837 EUR | 218 597 EUR | 19 |
| 2022 | 958 971 EUR | 56 818 EUR | 202 306 EUR | 22 |
| 2021 | 132 861 EUR | 5 935 EUR | 70 837 EUR | 8 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 7.24 | 17.54 | 28.67 | 34 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 24.23 | 16.33 | 40.56 | 30 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -2.57 | 2.88 | 14.59 | 26 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -17.05 | 8.12 | 12.96 | 26 |
| 2024 | 56.47 | 50.87 | 83.57 | 22 |
| 2023 | 22.65 | 51.39 | 92.82 | 19 |
| 2022 | -21.90 | 23.90 | 54.40 | 19 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 824.52 | ~ 690.02 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 321.99 | ~ 1 021.72 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 548.70 | ~ 491.09 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 487.40 | ~ 436.22 |
| 2024 | 928.58 | ~ 731.90 |
| 2023 | 1 194.21 | ~ 901.65 |
| 2022 | 699.90 | ~ 551.14 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (83.57 * 1000) / 0.3409 ) / 22 / 12 = 928.58 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 928.58 * 0.105 = 97.50 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 335.16 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (928.58 - 97.50 - 335.16) * 0.2 ≈ 99.18 EUR
4. Neto alga: 928.58 - 97.50 - 99.18 = ~ 731.90 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 539 444 EUR | 1 482 937 EUR | 946 722 EUR | 958 971 EUR | 132 861 EUR |
| Bruto peļņa | 40 514 EUR | 96 310 EUR | -773 EUR | 82 919 EUR | 7 458 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 26 321 EUR | 52 499 EUR | -29 837 EUR | 56 818 EUR | 5 935 EUR |
| UIN nodoklis | 18 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 26 303 EUR | 52 499 EUR | -29 837 EUR | 56 818 EUR | 5 935 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 295 514 EUR | 239 928 EUR | 218 597 EUR | 202 306 EUR | 70 837 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 169 839 EUR | 105 841 EUR | 110 163 EUR | 118 303 EUR | 37 614 EUR |
| Pašu kapitāls | 114 103 EUR | 87 800 EUR | 35 716 EUR | 65 553 EUR | 8 735 EUR |
| Īstermiņa saistības | 181 411 EUR | 152 128 EUR | 182 881 EUR | 136 753 EUR | 62 102 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,94 | 0,70 | 0,60 | 0,87 | 0,61 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,85 | 0,62 | 0,39 | 0,70 | 0,54 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,71 % | 3,54 % | -3,15 % | 5,92 % | 4,47 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
8,90 % | 21,88 % | -13,65 % | 28,09 % | 8,38 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
23,05 % | 59,79 % | -83,54 % | 86,67 % | 67,95 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,59 | 1,73 | 5,12 | 2,09 | 7,11 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,21 | 6,18 | 4,33 | 4,74 | 1,88 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
23,07 % | 59,79 % | -83,54 % | 86,67 % | 67,95 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,04 | 7,26 | 3,88 | 6,01 | 2,05 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "COKOLS I" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrā likviditāte ir uz robežas starp stabilitāti un risku, prasot uzmanīgu pārvaldību.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 282 | SIA "COKOLS I" (šis uzņēmums) | 1 539 444 | 26 303 | 1,7 % | 34 | 45 278 | 825 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203355557 | LV42ZZZ40203355557 | SIA "COKOLS I" | SIA | COKOLS I | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-10-25 | NULL | Rēzeknes nov., Ozolaines pag., Pleikšņi, Robežu iela 13A - 2 | 4601 | 117154792 | 100016542 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11077813 | 40203355557 | 2021-10-18 | 2021-10-25 18:54:53 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92895094 | 40203355557 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-03-20 | 2023-03-20 12:18:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1407079 | 31352078 | 40203355557 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-10-25 | 2021-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2022-08-01 18:30:03.587 |
| 1717561 | 32422405 | 40203355557 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 22 | ONES | EUR | 2023-05-17 03:31:40.562 |
| 1918358 | 33543717 | 40203355557 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 19 | ONES | EUR | 2024-06-03 17:14:51.268 |
| 2065775 | 34528168 | 40203355557 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 22 | ONES | EUR | 2025-06-08 17:09:30.335 |
| 2232636 | 35359450 | 40203355557 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 29 | ONES | EUR | 2026-05-13 17:02:24.983 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1407079 | 31352078 | 132861 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 125403 | 7458 | 0 | 1522 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5935 | 0 | 5935 | NULL | 0 | 5935 |
| 1717561 | 32422405 | 958971 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 876052 | 82919 | 0 | 23004 | 62 | 3159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 56818 | 0 | 56818 | NULL | 0 | 56818 |
| 1918358 | 33543717 | 946722 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 947495 | -773 | 0 | 23907 | 0 | 5157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -29837 | 0 | -29837 | NULL | 0 | -29837 |
| 2065775 | 34528168 | 1482937 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1386627 | 96310 | 0 | 25908 | 0 | 17903 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 52499 | 0 | 52499 | NULL | 0 | 52499 |
| 2232636 | 35359450 | 1539444 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1498930 | 40514 | 0 | 11975 | 0 | 2218 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 26321 | 18 | 26303 | NULL | 0 | 26303 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1407079 | 31352078 | 12316 | 0 | 21122 | 4176 | 37614 | 0 | 33223 | 0 | 33223 | 70837 | NULL | 62102 | 0 | 0 | 8735 | 70837 |
| 1717561 | 32422405 | 33172 | 0 | 62292 | 22839 | 118303 | 0 | 84003 | 0 | 84003 | 202306 | NULL | 136753 | 0 | 0 | 65553 | 202306 |
| 1918358 | 33543717 | 1168 | 0 | 70474 | 38521 | 110163 | 0 | 108434 | 0 | 108434 | 218597 | NULL | 182881 | 0 | 0 | 35716 | 218597 |
| 2065775 | 34528168 | 6135 | 0 | 88524 | 11182 | 105841 | 0 | 134087 | 0 | 134087 | 239928 | NULL | 152128 | 0 | 0 | 87800 | 239928 |
| 2232636 | 35359450 | 32828 | 0 | 122091 | 14920 | 169839 | 0 | 125675 | 0 | 125675 | 295514 | NULL | 181411 | 0 | 0 | 114103 | 295514 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203355557 | SIA "COKOLS I" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 043570 | Ozolaines pag. | 56.47 | 50.87 | 83.57 | 22 |
| 40203355557 | SIA "COKOLS I" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 043570 | Ozolaines pag. | 22.65 | 51.39 | 92.82 | 19 |
| 40203355557 | SIA "COKOLS I" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 043570 | Ozolaines pag. | -21.90 | 23.90 | 54.40 | 19 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203355557 | SIA "COKOLS I" | ir | 09.11.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203355557 | SIA "COKOLS I" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Robežu iela 13A - 2, Pleikšņi, Ozolaines pag., Rēzeknes nov., LV-4601.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 539 444 EUR, un peļņa bija 26 303 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 29 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,94 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,85.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,04, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 928.58 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 731.90 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 56 470 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 50 870 EUR un VSAOI 83 570 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Rēzeknes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026