SIA "Janetas Šperliņas privātprakse" (reģ. Nr. 40203355909) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-10-27. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 21 851 EUR, peļņa 1 214 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,78 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203355909 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-10-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV44ZZZ40203355909 |
| Juridiskā adrese | Merķeļa iela 13A - 41, Valka, Valkas nov., LV-4701 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 21 851 EUR | 1 214 EUR | 4 698 EUR | 1 |
| 2023 | 15 102 EUR | 243 EUR | 3 326 EUR | 1 |
| 2022 | 5 780 EUR | 1 759 EUR | 2 642 EUR | 1 |
| 2021 | 120 EUR | -1 501 EUR | 770 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.58 | 0.18 | 0.39 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.3 | 0.03 | 0.87 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.65 | 0.10 | 0.55 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.10 | 0.20 | 0.90 | 1 |
| 2024 | 4.37 | 1.46 | 2.91 | 1 |
| 2023 | 2.71 | 0.91 | 1.74 | 1 |
| 2022 | 0.01 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 21 851 EUR | 15 102 EUR | 5 780 EUR | 120 EUR |
| Bruto peļņa | 2 324 EUR | 1 600 EUR | 2 844 EUR | -1 332 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 214 EUR | 243 EUR | 1 809 EUR | -1 501 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 214 EUR | 243 EUR | 1 759 EUR | -1 501 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 698 EUR | 3 326 EUR | 2 642 EUR | 770 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 698 EUR | 3 326 EUR | 2 642 EUR | 770 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 716 EUR | 2 502 EUR | 2 258 EUR | 499 EUR |
| Īstermiņa saistības | 982 EUR | 824 EUR | 384 EUR | 271 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,78 | 4,04 | 6,88 | 2,84 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,78 | 4,04 | 6,88 | 2,84 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,56 % | 1,61 % | 30,43 % | -1 250,83 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
25,84 % | 7,31 % | 66,58 % | -194,94 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
32,67 % | 9,71 % | 77,90 % | -300,80 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,26 | 0,33 | 0,17 | 0,54 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,65 | 4,54 | 2,19 | 0,16 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
32,67 % | 9,71 % | 80,12 % | -300,80 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,27 | 7,21 | 8,12 | -4,11 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Janetas Šperliņas privātprakse" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DOKUMEDS" | 16 015 312 | 2 062 461 | 12,9 % | 27 | 593 160 | 3 589 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" | 15 187 585 | 25 427 | 0,2 % | 394 | 38 547 | 1 513 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Imarketing Group" | 14 777 147 | 170 613 | 1,2 % | 9 | 1 641 905 | 3 451 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Innovative Travel Solutions" | 11 733 583 | 851 599 | 7,3 % | 150 | 78 224 | 3 480 (2026 Q3) |
| 5 | Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" | 10 878 844 | 71 517 | 0,7 % | 266 | 40 898 | 1 953 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "FN-SERVISS" | 7 795 825 | 271 895 | 3,5 % | 143 | 54 516 | 1 923 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ATVASES RK | 7 466 453 | 829 091 | 11,1 % | 16 | 466 653 | 1 898 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija" | 4 274 745 | 232 576 | 5,4 % | 26 | 164 413 | 4 807 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Perkone & Partners" | 2 883 900 | 794 100 | 27,5 % | 2 | 1 441 950 | *** |
| 10 | SIA Linco Energy | 2 876 957 | 303 824 | 10,6 % | 1 | 2 876 957 | *** |
| 455 | SIA "Janetas Šperliņas privātprakse" (šis uzņēmums) | 21 851 | 1 214 | 5,6 % | 1 | 21 851 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203355909 | LV44ZZZ40203355909 | SIA "Janetas Šperliņas privātprakse" | SIA | Janetas Šperliņas privātprakse | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-10-27 | NULL | Valkas nov., Valka, Merķeļa iela 13A - 41 | 4701 | 114518653 | 100016286 | 100003696 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11081129 | 40203355909 | 2021-10-13 | 2021-10-27 09:42:06 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92827579 | 40203355909 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2000 | EUR | 2021-10-27 | 2021-10-27 09:43:45 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1423494 | 31480108 | 40203355909 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-10-27 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-26 17:07:24.59 |
| 1712426 | 32394531 | 40203355909 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 22:17:29.797 |
| 1935163 | 33662673 | 40203355909 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-07-18 21:01:58.212 |
| 2089517 | 34796721 | 40203355909 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-10-03 19:00:44.828 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1423494 | 31480108 | 120 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1452 | -1332 | 49 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1501 | 0 | -1501 | NULL | 0 | -1501 |
| 1712426 | 32394531 | 5780 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2936 | 2844 | 154 | 881 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1809 | 50 | 1759 | NULL | 0 | 1759 |
| 1935163 | 33662673 | 15102 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13502 | 1600 | 455 | 901 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 243 | 0 | 243 | NULL | 0 | 243 |
| 2089517 | 34796721 | 21851 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19527 | 2324 | 68 | 1066 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1214 | 0 | 1214 | NULL | 0 | 1214 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1423494 | 31480108 | 570 | 0 | 200 | 0 | 770 | 0 | 0 | 0 | 0 | 770 | NULL | 271 | 0 | 0 | 499 | 770 |
| 1712426 | 32394531 | 2205 | 0 | 437 | 0 | 2642 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2642 | NULL | 384 | 0 | 0 | 2258 | 2642 |
| 1935163 | 33662673 | 2992 | 0 | 334 | 0 | 3326 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3326 | NULL | 824 | 0 | 0 | 2502 | 3326 |
| 2089517 | 34796721 | 4331 | 0 | 367 | 0 | 4698 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4698 | NULL | 982 | 0 | 0 | 3716 | 4698 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203355909 | SIA "Janetas Šperliņas privātprakse" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7499 | 053200 | Valka | 4.37 | 1.46 | 2.91 | 1 |
| 40203355909 | SIA "Janetas Šperliņas privātprakse" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 053200 | Valka | 2.71 | 0.91 | 1.74 | 1 |
| 40203355909 | SIA "Janetas Šperliņas privātprakse" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 053200 | Valka | 0.01 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203355909 | SIA "Janetas Šperliņas privātprakse" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Merķeļa iela 13A - 41, Valka, Valkas nov., LV-4701.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 21 851 EUR, un peļņa bija 1 214 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 4,78 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,78.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 8,27, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 370 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 460 EUR un VSAOI 2 910 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Valkas novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026