SIA "Construction Baltic Group" (reģ. Nr. 40203358680) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-11-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 263 823 EUR, zaudējumi 39 207 EUR, darbinieku skaits: 8. Kopējais likviditātes koeficients: 0,85 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203358680 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-11-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV14ZZZ40203358680 |
| Juridiskā adrese | Čiekurkalna 2. līnija 30C, Rīga, LV-1026 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 263 823 EUR | -39 207 EUR | 45 744 EUR | 8 |
| 2024 | 206 779 EUR | 43 990 EUR | 72 738 EUR | 4 |
| 2023 | 400 EUR | -43 EUR | 2 497 EUR | 0 |
| 2022 | 314 EUR | -312 EUR | 2 538 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 11.35 | 3.56 | 7.67 | 9 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 10.08 | 1.95 | 5.29 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 7.67 | 1.99 | 5.13 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 14.83 | 5.44 | 11.33 | 8 |
| 2024 | 26.21 | 5.73 | 11.25 | 3 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 833.31 | ~ 695.88 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 862.10 | ~ 715.07 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 836.02 | ~ 697.69 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 384.81 | ~ 1 053.41 |
| 2024 | 916.69 | ~ 724.30 |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (11.25 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 916.69 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 916.69 * 0.105 = 96.25 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 339.73 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (916.69 - 96.25 - 339.73) * 0.2 ≈ 96.14 EUR
4. Neto alga: 916.69 - 96.25 - 96.14 = ~ 724.30 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 263 823 EUR | 206 779 EUR | 400 EUR | 314 EUR |
| Bruto peļņa | 114 678 EUR | 107 107 EUR | 61 EUR | 314 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -36 707 EUR | 43 990 EUR | -43 EUR | -312 EUR |
| UIN nodoklis | 2 500 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -39 207 EUR | 43 990 EUR | -43 EUR | -312 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 45 744 EUR | 72 738 EUR | 2 497 EUR | 2 538 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 41 304 EUR | 70 194 EUR | 2 497 EUR | 2 538 EUR |
| Pašu kapitāls | -2 772 EUR | 46 435 EUR | 2 445 EUR | 2 488 EUR |
| Īstermiņa saistības | 48 516 EUR | 26 303 EUR | 52 EUR | 50 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,85 | 2,67 | 48,02 | 50,76 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,78 | 1,90 | 48,02 | 43,98 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-14,86 % | 21,27 % | -10,75 % | -99,36 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-85,71 % | 60,48 % | -1,72 % | -12,29 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1 414,39 % | 94,73 % | -1,76 % | -12,54 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-17,50 | 0,57 | 0,02 | 0,02 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-852,65 | 10 998,50 | -20,50 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,77 | 2,84 | 0,16 | 0,12 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
1 322,66 % | 94,74 % | -1,68 % | -12,54 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,08 | 6,43 | 21,39 | 22,17 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Construction Baltic Group" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 872 | "Construction Baltic Group" SIA (šis uzņēmums) | 263 823 | -39 207 | -14,9 % | 9 | 29 314 | 833 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203358680 | LV14ZZZ40203358680 | "Construction Baltic Group" SIA | NULL | Construction Baltic Group | SIA | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-11-09 | NULL | Rīga, Čiekurkalna 2. līnija 30C | 1026 | 106692348 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11110171 | 40203358680 | 2021-11-01 | 2021-11-09 09:05:08 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203358680 | 2024-05-16 | SIA "Rog IT" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92829343 | 40203358680 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-11-09 | 2021-11-09 09:05:46 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1449574 | 32145247 | 40203358680 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-11-09 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-28 17:15:23.689 |
| 2045732 | 34474235 | 40203358680 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-06-01 05:01:01.496 |
| 2298323 | 35456860 | 40203358680 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2026-05-29 22:01:19.976 |
| 1874941 | 33424532 | 40203358680 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-15 20:06:12.912 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1449574 | 32145247 | 314 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 314 | 533 | 93 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -312 | 0 | -312 | NULL | 0 | -312 |
| 1874941 | 33424532 | 400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 339 | 61 | 0 | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | NULL | NULL | -43 | 0 | -43 | NULL | 0 | -43 |
| 2045732 | 34474235 | 206779 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 99672 | 107107 | 2300 | 51738 | 0 | 9075 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | NULL | NULL | 43990 | 0 | 43990 | NULL | 0 | 43990 |
| 2298323 | 35456860 | 263823 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 149145 | 114678 | 94596 | 17739 | 0 | 39007 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 | NULL | NULL | -36707 | 2500 | -39207 | NULL | 0 | -39207 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1449574 | 32145247 | 2198 | 0 | 1 | 339 | 2538 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2538 | NULL | 50 | 0 | 0 | 2488 | 2538 |
| 1874941 | 33424532 | 2497 | 0 | 0 | 0 | 2497 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2497 | NULL | 52 | 0 | 0 | 2445 | 2497 |
| 2045732 | 34474235 | 27111 | 0 | 22992 | 20091 | 70194 | 0 | 2544 | 0 | 2544 | 72738 | NULL | 26303 | 0 | 0 | 46435 | 72738 |
| 2298323 | 35456860 | 8000 | 0 | 29792 | 3512 | 41304 | 0 | 4440 | 0 | 4440 | 45744 | NULL | 48516 | 0 | 0 | -2772 | 45744 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203358680 | "Construction Baltic Group" SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 010096 | Ziemeļu rajons | 26.21 | 5.73 | 11.25 | 3 |
| 40203358680 | "Construction Baltic Group" SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203358680 | "Construction Baltic Group" SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203358680 | "Construction Baltic Group" SIA | ir | 03.09.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203358680 | "Construction Baltic Group" SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Čiekurkalna 2. līnija 30C, Rīga, LV-1026.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 263 823 EUR, un zaudējumi bija 39 207 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 8 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Rog IT"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,85 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,78.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,08, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 916.69 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 724.30 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 26 210 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 730 EUR un VSAOI 11 250 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026