Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Mutual Investments"

SIA "Mutual Investments" (reģ. Nr. 40203362667) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-11-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 27 926 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,33 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana

Reģistrācijas Nr.40203362667
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-11-26
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV35ZZZ40203362667
Juridiskā adrese Stabu iela 46/48 - 44, Rīga, LV-1011

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR 27 926 EUR 1 591 804 EUR 1
2024 0 EUR 68 761 EUR 1 405 824 EUR 0
2023 0 EUR 36 973 EUR 1 260 247 EUR 0
2022 0 EUR 23 678 EUR 828 001 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 1.33 0.53 0.8 1
2026. gada 1. ceturksnis 1.31 0.52 0.78 1
2025. gada 4. ceturksnis 1.26 0.51 0.76 1
2024 0.05 0.00 0.00 0
2023 0.05 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024
2023

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 27 976 EUR 68 761 EUR 37 024 EUR 23 728 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 0 EUR 51 EUR 50 EUR
Tīrā peļņa 27 926 EUR 68 761 EUR 36 973 EUR 23 678 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022
Aktīvi kopā 1 591 804 EUR 1 405 824 EUR 1 260 247 EUR 828 001 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 4 874 EUR 10 477 EUR 53 211 EUR 13 868 EUR
Pašu kapitāls 161 340 EUR 133 413 EUR 64 651 EUR 27 678 EUR
Īstermiņa saistības 1 464 EUR 1 411 EUR 596 EUR 323 EUR
Ilgtermiņa saistības 1 429 000 EUR 1 271 000 EUR 1 195 000 EUR 800 000 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Meitas/dalības: 1
Meitas/dalības: 1

Meitas uzņēmumi / dalības

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
3,33 7,43 89,28 42,93
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
3,33 7,43 89,28 42,93
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
1,75 % 4,89 % 2,93 % 2,86 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
17,31 % 51,54 % 57,19 % 85,55 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
8,87 9,54 18,49 28,92
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
1,76 % 4,90 % 2,94 % 2,87 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
0,19 0,28 0,19 0,14

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Mutual Investments" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9699)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1478 uzņēmumi 923. vieta pēc apgrozījuma 69. vieta pēc peļņas Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Valmiermuižas Ieguldījumu Fonds"10 538 765-62 099-0,6 %110 538 765***
2SIA "IMPEL SERVIKS"5 053 23664 2491,3 %39612 761624 (2026 Q2)
3SIA ORBITA LOGISTICS4 604 149-85 242-1,9 %0
4SIA "Kaski"3 863 452152 6644,0 %4194 2311 502 (2026 Q2)
5SIA "M1"3 579 7841 316 63236,8 %31 193 261603 (2026 Q2)
6SIA "KITA18"3 094 57179 1902,6 %0
7"RP ANDRAS" SIA2 751 310143 5175,2 %12229 2761 527 (2026 Q2)
8SIA "LĀČPLĒŠI A.I."2 608 018-49 083-1,9 %0
9Heden SIA2 579 532828 36632,1 %12 579 532***
10SIA "Producentu grupa"2 189 12085 0453,9 %3729 7071 398 (2026 Q2)
923SIA "Mutual Investments" (šis uzņēmums)027 9261***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Mutual Investments"
9699 Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203362667 LV35ZZZ40203362667 SIA "Mutual Investments" SIA Mutual Investments NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-11-26 NULL Rīga, Stabu iela 46/48 - 44 1011 113822253 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11148842 40203362667 2021-11-24 2021-11-26 10:10:27

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92831808 40203362667 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 4000 EUR 2021-11-26 2021-11-26 10:11:43

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1730957 32474031 40203362667 DokGPv1 UGP 2022 2021-11-26 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-05-27 03:39:34.563
1905186 33514626 40203362667 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-05-31 06:04:33.057
2045737 34474245 40203362667 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-06-01 05:01:04.653
2297778 35456319 40203362667 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-29 21:01:46.351

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1730957 32474031 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 639 0 0 0 0 24367 0 0 NULL NULL 23728 50 23678 NULL 0 23678
1905186 33514626 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 1632 0 2144 0 0 40800 0 0 NULL NULL 37024 51 36973 NULL 0 36973
2045737 34474245 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 3063 0 0 0 0 71824 0 0 NULL NULL 68761 0 68761 NULL 0 68761
2297778 35456319 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 12535 0 0 0 0 40511 0 0 NULL NULL 27976 50 27926 NULL 0 27926

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1730957 32474031 13868 0 0 0 13868 814133 0 0 814133 828001 NULL 323 800000 0 27678 828001
1905186 33514626 53211 0 0 0 53211 1207036 0 0 1207036 1260247 NULL 596 1195000 0 64651 1260247
2045737 34474245 10477 0 0 0 10477 1395347 0 0 1395347 1405824 NULL 1411 1271000 0 133413 1405824
2297778 35456319 4874 0 0 0 4874 1586930 0 0 1586930 1591804 NULL 1464 1429000 0 161340 1591804

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203362667 SIA "Mutual Investments" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9699 010091 Centra rajons 0.05 0.00 0.00 0
40203362667 SIA "Mutual Investments" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6420 010091 Centra rajons 0.05 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203362667 SIA "Mutual Investments" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Dalība citos uzņēmumos (kā subjekts)

[members]

ID URI Uzņ.Reģ.Nr. Subj.Tips Nosauk./Vārds PK Maska Dz.Dat. Reģ.Nr. Daļu/Akc.Sk. Daļas/Akc.Nom. Daļu/Akc.Val. No Reģ.Dat. Lab.Dat.
92746031 NULL 41203070783 LEGAL_ENTITY SIA "Mutual Investments" NULL NULL 40203362667 266 1 EUR 2022-03-03 2022-11-15 2022-11-15 16:07:06

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Mutual Investments" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Stabu iela 46/48 - 44, Rīga, LV-1011.

Kāds bija SIA "Mutual Investments" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 27 926 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Mutual Investments" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "Mutual Investments" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,33 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,33.

Kāds ir SIA "Mutual Investments" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,19, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Mutual Investments"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Mutual Investments" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Mutual Investments" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026