SIA "MarRen" (reģ. Nr. 40203363338) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-11-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 14 085 EUR, zaudējumi 1 504 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,05 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203363338 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-11-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV57ZZZ40203363338 |
| Juridiskā adrese | "Pagaidas", Mežotnes pag., Bauskas nov., LV-3918 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 085 EUR | -1 504 EUR | 190 EUR | 2 |
| 2024 | 5 126 EUR | 673 EUR | 225 EUR | 1 |
| 2023 | 19 154 EUR | -3 880 EUR | 756 EUR | 1 |
| 2022 | 17 838 EUR | 1 275 EUR | 1 872 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.14 | 0.41 | 0.72 | 2 |
| 2024 | 0.45 | 0.00 | 0.45 | 0 |
| 2023 | 2.06 | 0.47 | 1.59 | 1 |
| 2022 | 0.17 | 0.00 | 0.17 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 14 085 EUR | 5 126 EUR | 19 154 EUR | 17 838 EUR |
| Bruto peļņa | 1 326 EUR | 3 926 EUR | 17 454 EUR | 17 838 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 504 EUR | 723 EUR | -3 880 EUR | 1 275 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 504 EUR | 673 EUR | -3 880 EUR | 1 275 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 190 EUR | 225 EUR | 756 EUR | 1 872 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 190 EUR | 225 EUR | 756 EUR | 1 872 EUR |
| Pašu kapitāls | -3 426 EUR | -1 922 EUR | -2 595 EUR | 1 285 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 616 EUR | 2 147 EUR | 3 351 EUR | 587 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,05 | 0,10 | 0,23 | 3,19 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,05 | 0,10 | 0,23 | 3,19 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-10,68 % | 13,13 % | -20,26 % | 7,15 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-791,58 % | 299,11 % | -513,23 % | 68,11 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
43,90 % | -35,02 % | 149,52 % | 99,22 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,06 | -1,12 | -1,29 | 0,46 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
74,13 | 22,78 | 25,34 | 9,53 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
43,90 % | -37,62 % | 149,52 % | 99,22 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
20,79 | 18,98 | 3,65 | 13,62 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MarRen" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 322 | SIA "MarRen" (šis uzņēmums) | 14 085 | -1 504 | -10,7 % | 1 | 14 085 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203363338 | LV57ZZZ40203363338 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MarRen" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | MarRen | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-11-30 | NULL | Bauskas nov., Mežotnes pag., "Pagaidas" | 3918 | 103439761 | 100016575 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11155724 | 40203363338 | 2021-11-12 | 2021-11-30 11:12:29 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92832249 | 40203363338 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2021-11-30 | 2021-11-30 11:13:42 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1942711 | 33800347 | 40203363338 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-09-26 19:00:30.429 |
| 1740910 | 32499919 | 40203363338 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-11-30 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-31 22:00:30.795 |
| 2058040 | 34510199 | 40203363338 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-06 03:03:57.796 |
| 2354945 | 35695473 | 40203363338 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-09-08 20:00:03.128 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1740910 | 32499919 | 17838 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 17838 | 15319 | 1244 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1275 | 0 | 1275 | NULL | 0 | 1275 |
| 1942711 | 33800347 | 19154 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1700 | 17454 | 18946 | 2060 | 0 | 328 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3880 | 0 | -3880 | NULL | 0 | -3880 |
| 2058040 | 34510199 | 5126 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1200 | 3926 | 673 | 2530 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 723 | 50 | 673 | NULL | 0 | 673 |
| 2354945 | 35695473 | 14085 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12759 | 1326 | 0 | 2830 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1504 | 0 | -1504 | NULL | 0 | -1504 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1740910 | 32499919 | 1652 | 0 | 220 | 0 | 1872 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1872 | NULL | 587 | 0 | 0 | 1285 | 1872 |
| 1942711 | 33800347 | 756 | 0 | 0 | 0 | 756 | 0 | 0 | 0 | 0 | 756 | NULL | 3351 | 0 | 0 | -2595 | 756 |
| 2058040 | 34510199 | 225 | 0 | 0 | 0 | 225 | 0 | 0 | 0 | 0 | 225 | NULL | 2147 | 0 | 0 | -1922 | 225 |
| 2354945 | 35695473 | 190 | 0 | 0 | 0 | 190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 190 | NULL | 3616 | 0 | 0 | -3426 | 190 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203363338 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MarRen" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 025490 | Mežotnes pag. | 0.45 | 0.00 | 0.45 | 0 |
| 40203363338 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MarRen" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9603 | 025490 | Mežotnes pag. | 2.06 | 0.47 | 1.59 | 1 |
| 40203363338 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MarRen" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9603 | 025490 | Mežotnes pag. | 0.17 | 0.00 | 0.17 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203363338 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MarRen" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Pagaidas", Mežotnes pag., Bauskas nov., LV-3918.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 14 085 EUR, un zaudējumi bija 1 504 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,05 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,05.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 20,79, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 450 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 450 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026