SIA "GS LOG HOUSE" (reģ. Nr. 40203367109) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-12-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 76 532 EUR, zaudējumi 2 680 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,91 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203367109 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-12-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV90ZZZ40203367109 |
| Juridiskā adrese | Liepājas iela 40A - 2, Preiļi, Preiļu nov., LV-5301 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 76 532 EUR | -2 680 EUR | 21 347 EUR | 4 |
| 2024 | 53 491 EUR | 2 024 EUR | 7 242 EUR | 3 |
| 2023 | 30 858 EUR | -4 454 EUR | 9 550 EUR | 3 |
| 2022 | 11 750 EUR | -399 EUR | 3 664 EUR | 2 |
| 2021 | 0 EUR | -130 EUR | 2 700 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.38 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.25 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.65 | 0.06 | 0.44 | 4 |
| 2024 | 8.32 | 1.30 | 3.98 | 3 |
| 2023 | 8.53 | 1.51 | 2.89 | 3 |
| 2022 | 0.81 | 0.34 | 0.46 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 32.59 | ~ 29.17 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 92.89 | ~ 83.14 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 61.11 | ~ 54.70 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 107.56 | ~ 96.26 |
| 2024 | 324.30 | ~ 290.25 |
| 2023 | 235.49 | ~ 210.76 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (3.98 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 324.30 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 324.30 * 0.105 = 34.05 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (324.30 - 34.05 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 324.30 - 34.05 - 0.00 = ~ 290.25 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 76 532 EUR | 53 491 EUR | 30 858 EUR | 11 750 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 7 404 EUR | 11 800 EUR | 557 EUR | 1 068 EUR | -130 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 680 EUR | 2 024 EUR | -4 454 EUR | -399 EUR | -130 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 680 EUR | 2 024 EUR | -4 454 EUR | -399 EUR | -130 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 21 347 EUR | 7 242 EUR | 9 550 EUR | 3 664 EUR | 2 700 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 18 019 EUR | 6 060 EUR | 7 501 EUR | 2 268 EUR | 2 700 EUR |
| Pašu kapitāls | -2 939 EUR | -259 EUR | -2 283 EUR | 2 171 EUR | 2 570 EUR |
| Īstermiņa saistības | 19 715 EUR | 7 501 EUR | 11 263 EUR | 1 493 EUR | 130 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 4 571 EUR | 0 EUR | 570 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,91 | 0,81 | 0,67 | 1,52 | 20,77 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,20 | 0,81 | 0,40 | 1,12 | 20,77 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-3,50 % | 3,78 % | -14,43 % | -3,40 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-12,55 % | 27,95 % | -46,64 % | -10,89 % | -4,81 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
91,19 % | -781,47 % | 195,09 % | -18,38 % | -5,06 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-8,26 | -28,96 | -5,18 | 0,69 | 0,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,59 | 7,39 | 3,23 | 3,21 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-164,22 % | -781,47 % | 260,01 % | -18,38 % | -5,06 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,96 | 8,05 | 1,21 | 4,13 | 9,64 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "GS LOG HOUSE" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 185 | SIA "GS LOG HOUSE" (šis uzņēmums) | 76 532 | -2 680 | -3,5 % | 3 | 25 511 | 33 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203367109 | LV90ZZZ40203367109 | SIA "GS LOG HOUSE" | SIA | GS LOG HOUSE | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-12-15 | NULL | Preiļu nov., Preiļi, Liepājas iela 40A - 2 | 5301 | 114943448 | 100016727 | 100003518 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11191755 | 40203367109 | 2021-12-10 | 2021-12-15 14:03:15 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92834598 | 40203367109 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2700 | EUR | 2021-12-15 | 2021-12-15 14:05:15 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1720972 | 32438286 | 40203367109 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-19 22:04:21.125 |
| 1856301 | 33351773 | 40203367109 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-04-24 21:06:08.977 |
| 1973994 | 34202939 | 40203367109 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-03-26 21:01:43.648 |
| 2194491 | 35275135 | 40203367109 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-04-16 17:00:26.889 |
| 1343324 | 30897376 | 40203367109 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-12-15 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-05-03 10:03:01.54 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1343324 | 30897376 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 130 | -130 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -130 | 0 | -130 | NULL | 0 | -130 |
| 1720972 | 32438286 | 11750 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10682 | 1068 | 1376 | 0 | 0 | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -399 | 0 | -399 | NULL | 0 | -399 |
| 1856301 | 33351773 | 30858 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30301 | 557 | 3202 | 4 | 0 | 1805 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4454 | 0 | -4454 | NULL | 0 | -4454 |
| 1973994 | 34202939 | 53491 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41691 | 11800 | 6566 | 18 | 0 | 3192 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2024 | 0 | 2024 | NULL | 0 | 2024 |
| 2194491 | 35275135 | 76532 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 69128 | 7404 | 6596 | 22 | 0 | 3466 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2680 | 0 | -2680 | NULL | 0 | -2680 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1343324 | 30897376 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2700 | NULL | 130 | 0 | 0 | 2570 | 2700 |
| 1720972 | 32438286 | 1559 | 0 | 109 | 600 | 2268 | 0 | 1396 | 0 | 1396 | 3664 | NULL | 1493 | 0 | 0 | 2171 | 3664 |
| 1856301 | 33351773 | 347 | 0 | 4154 | 3000 | 7501 | 0 | 2049 | 0 | 2049 | 9550 | NULL | 11263 | 570 | 0 | -2283 | 9550 |
| 1973994 | 34202939 | 3477 | 0 | 2583 | 0 | 6060 | 0 | 1182 | 0 | 1182 | 7242 | NULL | 7501 | 0 | 0 | -259 | 7242 |
| 2194491 | 35275135 | 1135 | 0 | 2763 | 14121 | 18019 | 0 | 3328 | 0 | 3328 | 21347 | NULL | 19715 | 4571 | 0 | -2939 | 21347 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203367109 | SIA "GS LOG HOUSE" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 042200 | Preiļi | 8.32 | 1.30 | 3.98 | 3 |
| 40203367109 | SIA "GS LOG HOUSE" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 042200 | Preiļi | 8.53 | 1.51 | 2.89 | 3 |
| 40203367109 | SIA "GS LOG HOUSE" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 042200 | Preiļi | 0.81 | 0.34 | 0.46 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203367109 | SIA "GS LOG HOUSE" | ir | 24.03.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203367109 | SIA "GS LOG HOUSE" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Liepājas iela 40A - 2, Preiļi, Preiļu nov., LV-5301.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 76 532 EUR, un zaudējumi bija 2 680 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,91 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,20.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,96, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 324.30 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 290.25 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 320 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 300 EUR un VSAOI 3 980 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Preiļu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026