PS "JLa Developers" (reģ. Nr. 40203368123) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-12-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 15 699 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,16 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203368123 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Pilnsabiedrība (PS) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-12-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV66ZZZ40203368123 |
| Juridiskā adrese | Jupatovkas iela 3A, Rēzekne, LV-4601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -15 699 EUR | 5 632 938 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -12 141 EUR | 1 876 854 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -2 805 EUR | 1 755 578 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -277 EUR | 0 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -27.33 | 0.14 | 0.27 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -1.61 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -3.73 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.66 | 0.75 | 1.12 | 0 |
| 2024 | 1.76 | 1.59 | 2.60 | 1 |
| 2023 | 0.31 | 0.12 | 0.19 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -3 292 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -15 699 EUR | -12 141 EUR | -2 805 EUR | -277 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -15 699 EUR | -12 141 EUR | -2 805 EUR | -277 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 632 938 EUR | 1 876 854 EUR | 1 755 578 EUR | 0 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 040 EUR | 101 990 EUR | 9 434 EUR | 0 EUR |
| Pašu kapitāls | 176 593 EUR | 128 832 EUR | 6 918 EUR | -277 EUR |
| Īstermiņa saistības | 25 516 EUR | 1 748 022 EUR | 1 748 660 EUR | 277 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 5 430 829 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,16 | 0,06 | 0,01 | 0,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,16 | 0,06 | 0,01 | 0,00 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,28 % | -0,65 % | -0,16 % | — |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-8,89 % | -9,42 % | -40,55 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
30,90 | 13,57 | 252,77 | -1,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | — |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,28 % | -9,42 % | -40,55 % | 100,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,03 | -0,56 | -0,71 | — |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
PS "JLa Developers" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 2893 | PS "JLa Developers" (šis uzņēmums) | 0 | -15 699 | — | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203368123 | LV66ZZZ40203368123 | PS "JLa Developers" | PS | JLa Developers | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | PS | Pilnsabiedrība | 2021-12-20 | NULL | Rēzekne, Jupatovkas iela 3A | 4601 | 105847032 | 0 | 100003052 | NULL | NULL |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721239 | 32440677 | 40203368123 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-12-20 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-20 19:00:25.609 |
| 2208134 | 35308099 | 40203368123 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-27 17:01:30.639 |
| 1903363 | 33510975 | 40203368123 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-31 03:04:03.783 |
| 1973641 | 34202175 | 40203368123 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-26 19:01:07.683 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721239 | 32440677 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 277 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -277 | 0 | -277 | NULL | 0 | -277 |
| 1903363 | 33510975 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 2805 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2805 | 0 | -2805 | NULL | 0 | -2805 |
| 1973641 | 34202175 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 12141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -12141 | 0 | -12141 | NULL | 0 | -12141 |
| 2208134 | 35308099 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3292 | -3292 | 0 | 12235 | 0 | 172 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -15699 | 0 | -15699 | NULL | 0 | -15699 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721239 | 32440677 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 277 | 0 | 0 | -277 | 0 |
| 1903363 | 33510975 | 8167 | 0 | 1267 | 0 | 9434 | 0 | 1746144 | 0 | 1746144 | 1755578 | NULL | 1748660 | 0 | 0 | 6918 | 1755578 |
| 1973641 | 34202175 | 116 | 0 | 101874 | 0 | 101990 | 0 | 1774864 | 0 | 1774864 | 1876854 | NULL | 1748022 | 0 | 0 | 128832 | 1876854 |
| 2208134 | 35308099 | 52 | 0 | 3988 | 0 | 4040 | 0 | 5628898 | 0 | 5628898 | 5632938 | NULL | 25516 | 5430829 | 0 | 176593 | 5632938 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203368123 | PS "JLa Developers" | 2024 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4100 | 006000 | Rēzekne | 1.76 | 1.59 | 2.60 | 1 |
| 40203368123 | PS "JLa Developers" | 2023 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4120 | 006000 | Rēzekne | 0.31 | 0.12 | 0.19 | 0 |
| 40203368123 | PS "JLa Developers" | 2022 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4120 | 006000 | Rēzekne | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203368123 | PS "JLa Developers" | ir | 07.10.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203368123 | PS "JLa Developers" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jupatovkas iela 3A, Rēzekne, LV-4601.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 15 699 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,16 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,16.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,03, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 760 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 590 EUR un VSAOI 2 600 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Rēzekne — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026