SIA "HARKEN" (reģ. Nr. 40203375106) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-01-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 131 188 EUR, peļņa 6 307 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,61 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Jumiķu darbi
| Reģistrācijas Nr. | 40203375106 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-01-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV93ZZZ40203375106 |
| Juridiskā adrese | Jaunā iela 28 - 33, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 131 188 EUR | 6 307 EUR | 17 842 EUR | 4 |
| 2024 | 39 017 EUR | 8 233 EUR | 7 997 EUR | 1 |
| 2023 | 8 697 EUR | -9 983 EUR | 467 EUR | 1 |
| 2022 | 12 376 EUR | -2 342 EUR | 1 099 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 10.91 | 3.43 | 7.62 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 7.44 | 3.47 | 6.74 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.64 | 1.81 | 4.09 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 13.29 | 2.05 | 6.96 | 6 |
| 2024 | 4.24 | 0.89 | 2.06 | 1 |
| 2023 | 4.39 | 0.60 | 2.34 | 1 |
| 2022 | 2.42 | 0.45 | 1.57 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 862.72 | ~ 1 382.26 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 647.60 | ~ 1 238.83 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 799.84 | ~ 673.57 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 134.25 | ~ 886.34 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 131 188 EUR | 39 017 EUR | 8 697 EUR | 12 376 EUR |
| Personāla izmaksas | 64 613 EUR | 11 408 EUR | 9 229 EUR | 6 282 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 307 EUR | 8 233 EUR | -9 983 EUR | -2 342 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 6 307 EUR | 8 233 EUR | -9 983 EUR | -2 342 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 17 842 EUR | 7 997 EUR | 467 EUR | 1 099 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 9 445 EUR | 7 751 EUR | 137 EUR | 817 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 314 EUR | -3 993 EUR | -12 225 EUR | -2 242 EUR |
| Īstermiņa saistības | 15 528 EUR | 11 990 EUR | 12 692 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 3 341 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,61 | 0,65 | 0,01 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,61 | 0,65 | 0,01 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,81 % | 21,10 % | -114,79 % | -18,92 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
35,35 % | 102,95 % | -2 137,69 % | -213,10 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
272,56 % | -206,19 % | 81,66 % | 104,46 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
6,71 | -3,00 | -1,04 | -1,49 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | -22,43 | -17,30 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,35 | 4,88 | 18,62 | 11,26 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
272,56 % | -206,19 % | 78,18 % | -201,46 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,36 | 7,13 | -86,85 | 3,50 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "HARKEN" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HOPROOF" | 2 055 908 | 19 267 | 0,9 % | 29 | 70 893 | 915 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RST Company" | 1 996 940 | -223 356 | -11,2 % | 12 | 166 412 | 1 658 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "RECTE" | 1 587 841 | 123 844 | 7,8 % | 20 | 79 392 | 1 522 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BūvJumts" | 1 367 083 | 94 800 | 6,9 % | 23 | 59 438 | 1 102 (2026 Q3) |
| 5 | Ražošanas komercfirma SIA "ONDULAT" | 1 104 437 | 15 568 | 1,4 % | 18 | 61 358 | 3 052 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Roof brothers" | 978 863 | 168 320 | 17,2 % | 22 | 44 494 | 1 324 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BaltCeltne LTD" | 915 697 | 97 471 | 10,6 % | 14 | 65 407 | 491 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LIBANONS" | 740 275 | 67 682 | 9,1 % | 19 | 38 962 | 719 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "JUMTKORS" | 700 134 | -14 293 | -2,0 % | 4 | 175 034 | 765 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "JUMTS SERVISS" | 666 656 | 2 225 | 0,3 % | 9 | 74 073 | 1 179 (2026 Q3) |
| 71 | SIA "HARKEN" (šis uzņēmums) | 131 188 | 6 307 | 4,8 % | 4 | 32 797 | 1 863 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203375106 | LV93ZZZ40203375106 | SIA "HARKEN" | SIA | HARKEN | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-01-24 | NULL | Limbažu nov., Limbaži, Jaunā iela 28 - 33 | 4001 | 110052258 | 100016606 | 100003358 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11269782 | 40203375106 | 2022-01-18 | 2022-01-24 13:25:31 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92839587 | 40203375106 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2022-01-24 | 2022-01-24 13:39:54 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1752523 | 32529189 | 40203375106 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-24 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-03 19:08:25.029 |
| 2087181 | 34725021 | 40203375106 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-09-02 19:00:47.558 |
| 2330047 | 35492053 | 40203375106 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-06-02 17:28:15.717 |
| 1938779 | 33707739 | 40203375106 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-08-08 19:00:42.318 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1752523 | 32529189 | 12376 | 0 | 0 | 0 | 7646 | 6282 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 662 | 0 | 0 | 0 | 0 | 128 | NULL | NULL | -2342 | 0 | -2342 | NULL | 0 | -2342 |
| 1938779 | 33707739 | 8697 | 0 | 0 | 0 | 4484 | 9229 | 87 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4454 | 0 | 0 | 0 | 0 | 426 | NULL | NULL | -9983 | 0 | -9983 | NULL | 0 | -9983 |
| 2087181 | 34725021 | 39017 | 0 | 0 | 0 | 18903 | 11408 | 83 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 538 | 0 | 0 | 148 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8233 | 0 | 8233 | NULL | 0 | 8233 |
| 2330047 | 35492053 | 131188 | 0 | 0 | 0 | 47296 | 64613 | 730 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12242 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6307 | 0 | 6307 | NULL | 0 | 6307 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1752523 | 32529189 | 813 | 0 | 4 | 0 | 817 | 0 | 282 | 0 | 282 | 1099 | NULL | 0 | 3341 | 0 | -2242 | 1099 |
| 1938779 | 33707739 | 132 | 0 | 1 | 4 | 137 | 0 | 330 | 0 | 330 | 467 | NULL | 12692 | 0 | 0 | -12225 | 467 |
| 2087181 | 34725021 | 6714 | 0 | 1033 | 4 | 7751 | 0 | 246 | 0 | 246 | 7997 | NULL | 11990 | 0 | 0 | -3993 | 7997 |
| 2330047 | 35492053 | 9314 | 0 | 127 | 4 | 9445 | 0 | 8397 | 0 | 8397 | 17842 | NULL | 15528 | 0 | 0 | 2314 | 17842 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203375106 | SIA "HARKEN" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4341 | 035220 | Limbaži | 4.24 | 0.89 | 2.06 | 1 |
| 40203375106 | SIA "HARKEN" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4799 | 035220 | Limbaži | 4.39 | 0.60 | 2.34 | 1 |
| 40203375106 | SIA "HARKEN" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4799 | 035220 | Limbaži | 2.42 | 0.45 | 1.57 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203375106 | SIA "HARKEN" | ir | 21.04.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203375106 | SIA "HARKEN" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jaunā iela 28 - 33, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 131 188 EUR, un peļņa bija 6 307 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,61 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,61.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,36, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 240 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 890 EUR un VSAOI 2 060 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Jumiķu darbi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Jumiķu darbi · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026