SIA "CLT Mājas" (reģ. Nr. 40203376296) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-01-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 653 EUR, zaudējumi 4 314 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,93 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Būvniecības projektu attīstīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203376296 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-01-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV70ZZZ40203376296 |
| Juridiskā adrese | "Apšulejas", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2166 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 653 EUR | -4 314 EUR | 543 038 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -4 718 EUR | 522 316 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -2 894 EUR | 427 887 EUR | 1 |
| 2022 | 9 831 EUR | 177 EUR | 303 027 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.62 | 0.75 | 1.68 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 42.53 | 0.37 | 1.6 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.20 | 0.00 | 0.20 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.74 | 0.08 | 0.65 | 1 |
| 2024 | -3.18 | 2.68 | 5.81 | 1 |
| 2023 | -10.58 | 1.34 | 2.96 | 1 |
| 2022 | -2.24 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 653 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 9 831 EUR |
| Bruto peļņa | 1 211 EUR | -567 EUR | 0 EUR | 1 071 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4 314 EUR | -4 718 EUR | -2 894 EUR | 177 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -4 314 EUR | -4 718 EUR | -2 894 EUR | 177 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 543 038 EUR | 522 316 EUR | 427 887 EUR | 303 027 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 19 200 EUR | 21 983 EUR | 24 692 EUR | 90 612 EUR |
| Pašu kapitāls | -8 948 EUR | -4 635 EUR | 83 EUR | 2 977 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 926 EUR | 7 951 EUR | 2 804 EUR | 50 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 542 060 EUR | 519 000 EUR | 425 000 EUR | 300 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,93 | 2,76 | 8,81 | 1 812,24 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,34 | 0,77 | 3,16 | 942,20 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-260,98 % | — | — | 1,80 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,79 % | -0,90 % | -0,68 % | 0,06 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
48,21 % | 101,79 % | -3 486,75 % | 5,95 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-61,69 | -113,69 | 5 154,27 | 100,79 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,03 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,81 % | -0,92 % | -0,68 % | 0,06 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,03 | -0,02 | 0,02 | 0,26 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "CLT Mājas" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Kalvasta Būve" | 6 213 691 | 466 053 | 7,5 % | 22 | 282 441 | 1 984 (2026 Q3) |
| 2 | Capitalica Industries LV SIA | 6 198 890 | -377 993 | -6,1 % | 4 | 1 549 723 | 2 613 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Skanstes Business Centre | 4 962 246 | 4 313 003 | 86,9 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Vertex projekti" | 4 949 322 | 1 708 188 | 34,5 % | 12 | 412 444 | 2 383 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Rīgas Mājas | 4 046 661 | -518 194 | -12,8 % | 1 | 4 046 661 | — |
| 6 | SIA "VARENO GROUP" | 3 567 458 | 263 386 | 7,4 % | 10 | 356 746 | 2 492 (2026 Q3) |
| 7 | SIA REMA PROJECT | 3 562 794 | 319 015 | 9,0 % | 44 | 80 973 | 1 921 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "SC Consult" | 3 445 044 | 148 270 | 4,3 % | 37 | 93 109 | 2 109 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DV SERVISS" | 2 847 476 | 327 388 | 11,5 % | 41 | 69 451 | 1 323 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "AAO Projekts" | 2 517 384 | 1 134 902 | 45,1 % | 19 | 132 494 | 1 797 (2026 Q3) |
| 394 | SIA "CLT Mājas" (šis uzņēmums) | 1 653 | -4 314 | -261,0 % | 1 | 1 653 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203376296 | LV70ZZZ40203376296 | SIA "CLT Mājas" | SIA | CLT Mājas | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-01-28 | NULL | Mārupes nov., Mārupes pag., "Apšulejas" | 2166 | 106703742 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11280142 | 40203376296 | 2022-01-18 | 2022-01-28 10:58:35 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92840343 | 40203376296 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-01-28 | 2022-01-28 11:00:51 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1717887 | 32423077 | 40203376296 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-28 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-17 03:48:16.393 |
| 1921567 | 33552854 | 40203376296 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-04 05:00:52.181 |
| 2033460 | 34434182 | 40203376296 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-25 21:00:59.294 |
| 2280928 | 35434428 | 40203376296 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-27 22:02:33.384 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1717887 | 32423077 | 9831 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8760 | 1071 | 55 | 839 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 177 | 0 | 177 | NULL | 0 | 177 |
| 1921567 | 33552854 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 846 | 1469 | 0 | 579 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2894 | 0 | -2894 | NULL | 0 | -2894 |
| 2033460 | 34434182 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 567 | -567 | 1350 | 2225 | 0 | 576 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4718 | 0 | -4718 | NULL | 0 | -4718 |
| 2280928 | 35434428 | 1653 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 442 | 1211 | 1657 | 1417 | 0 | 2451 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4314 | 0 | -4314 | NULL | 0 | -4314 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1717887 | 32423077 | 47096 | 0 | 14 | 43502 | 90612 | 0 | 212415 | 0 | 212415 | 303027 | NULL | 50 | 300000 | 0 | 2977 | 303027 |
| 1921567 | 33552854 | 1544 | 0 | 7309 | 15839 | 24692 | 0 | 403195 | 0 | 403195 | 427887 | NULL | 2804 | 425000 | 0 | 83 | 427887 |
| 2033460 | 34434182 | 114 | 0 | 6030 | 15839 | 21983 | 0 | 500333 | 0 | 500333 | 522316 | NULL | 7951 | 519000 | 0 | -4635 | 522316 |
| 2280928 | 35434428 | 1303 | 0 | 2058 | 15839 | 19200 | 0 | 523838 | 0 | 523838 | 543038 | NULL | 9926 | 542060 | 0 | -8948 | 543038 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203376296 | SIA "CLT Mājas" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6812 | 039411 | Mārupes pag. | -3.18 | 2.68 | 5.81 | 1 |
| 40203376296 | SIA "CLT Mājas" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4110 | 039411 | Mārupes pag. | -10.58 | 1.34 | 2.96 | 1 |
| 40203376296 | SIA "CLT Mājas" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4110 | 039411 | Mārupes pag. | -2.24 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203376296 | SIA "CLT Mājas" | ir | 25.03.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203376296 | SIA "CLT Mājas" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Apšulejas", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2166.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 653 EUR, un zaudējumi bija 4 314 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,93 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,34.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,03, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Būvniecības projektu attīstīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Būvniecības projektu attīstīšana · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026