SIA "D.L.S.R." (reģ. Nr. 40203376506) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-01-28. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 29 867 EUR, peļņa 459 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,85 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203376506 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-01-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV26ZZZ40203376506 |
| Juridiskā adrese | Saules iela 65 - 10, Madona, Madonas nov., LV-4801 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 29 867 EUR | 459 EUR | 76 461 EUR | 1 |
| 2023 | 29 867 EUR | 459 EUR | 76 461 EUR | 2 |
| 2022 | 138 126 EUR | 51 979 EUR | 77 118 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.00 | 0.01 | -0.50 | 0 |
| 2023 | 10.68 | 0.45 | 0.86 | 2 |
| 2022 | 0.21 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 29 867 EUR | 29 867 EUR | 138 126 EUR |
| Bruto peļņa | 13 983 EUR | 13 983 EUR | 88 731 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 051 EUR | 1 051 EUR | 58 542 EUR |
| UIN nodoklis | 592 EUR | 592 EUR | 1 313 EUR |
| Tīrā peļņa | 459 EUR | 459 EUR | 51 979 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 76 461 EUR | 76 461 EUR | 77 118 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 74 390 EUR | 74 390 EUR | 74 111 EUR |
| Pašu kapitāls | 50 384 EUR | 50 384 EUR | 51 980 EUR |
| Īstermiņa saistības | 26 077 EUR | 26 077 EUR | 25 138 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,85 | 2,85 | 2,95 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,85 | 2,85 | 2,95 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,54 % | 1,54 % | 37,63 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,60 % | 0,60 % | 67,40 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,91 % | 0,91 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,52 | 0,52 | 0,48 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,39 | 0,39 | 1,79 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
2,09 % | 2,09 % | 112,62 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,26 | 2,26 | 6,04 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "D.L.S.R." ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 1642 | SIA "D.L.S.R." (šis uzņēmums) | 29 867 | 459 | 1,5 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203376506 | LV26ZZZ40203376506 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "D.L.S.R." | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | D.L.S.R. | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-01-28 | NULL | Madonas nov., Madona, Saules iela 65 - 10 | 4801 | 110899563 | 100016671 | 100003438 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11281809 | 40203376506 | 2021-11-21 | 2022-01-28 16:21:48 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92840419 | 40203376506 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2022-01-28 | 2022-01-28 16:24:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1735209 | 32482720 | 40203376506 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-28 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-30 03:41:21.928 |
| 1869098 | 33405125 | 40203376506 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-10 20:12:31.195 |
| 2093612 | 34966678 | 40203376506 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-12-16 19:00:21.633 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1735209 | 32482720 | 138126 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 49395 | 88731 | 10100 | 10422 | 0 | 9667 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 58542 | 1313 | 57229 | NULL | 5250 | 51979 |
| 1869098 | 33405125 | 29867 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15884 | 13983 | 2574 | 6447 | 0 | 3911 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1051 | 592 | 459 | NULL | 0 | 459 |
| 2093612 | 34966678 | 29867 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15884 | 13983 | 2574 | 6447 | 0 | 3911 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1051 | 592 | 459 | NULL | 0 | 459 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1735209 | 32482720 | 61 | 0 | 74050 | 0 | 74111 | 0 | 3007 | 0 | 3007 | 77118 | NULL | 25138 | 0 | 0 | 51980 | 77118 |
| 1869098 | 33405125 | 0 | 0 | 74390 | 0 | 74390 | 0 | 2071 | 0 | 2071 | 76461 | NULL | 26077 | 0 | 0 | 50384 | 76461 |
| 2093612 | 34966678 | 0 | 0 | 74390 | 0 | 74390 | 0 | 2071 | 0 | 2071 | 76461 | NULL | 26077 | 0 | 0 | 50384 | 76461 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2093612 | 34966678 | 0 | 29867 | 15884 | 13983 | 2574 | 6447 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1051 | 592 | 459 | 0 | 0 | 0 | 0 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203376506 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "D.L.S.R." | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 038220 | Madona | 0.00 | 0.01 | -0.50 | 0 |
| 40203376506 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "D.L.S.R." | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 038220 | Madona | 10.68 | 0.45 | 0.86 | 2 |
| 40203376506 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "D.L.S.R." | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 038220 | Madona | 0.21 | 0.00 | 0.00 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203376506 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "D.L.S.R." | nav | 26.08.2022 | nav | nav | 21.10.2024 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203376506 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "D.L.S.R." | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Saules iela 65 - 10, Madona, Madonas nov., LV-4801.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 29 867 EUR, un peļņa bija 459 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 2,85 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,85.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 2,26, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026