PS "Energy Construction Group" (reģ. Nr. 40203377427) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-02. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 678 298 EUR, peļņa 62 657 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,56 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203377427 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Pilnsabiedrība (PS) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV88ZZZ40203377427 |
| Juridiskā adrese | Krasta iela 60, Rīga, LV-1003 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 678 298 EUR | 62 657 EUR | 396 445 EUR | 3 |
| 2023 | 251 004 EUR | 31 322 EUR | 295 375 EUR | 3 |
| 2022 | 69 229 EUR | -167 EUR | 83 766 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.98 | 0.92 | 1.37 | 0 |
| 2024 | -5.59 | 5.73 | 9.35 | 3 |
| 2023 | -5.29 | 1.52 | 2.45 | 2 |
| 2022 | 0.56 | 0.20 | 0.36 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | 761.87 | ~ 625.36 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (9.35 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 761.87 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 761.87 * 0.105 = 80.00 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 399.28 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (761.87 - 80.00 - 399.28) * 0.2 ≈ 56.52 EUR
4. Neto alga: 761.87 - 80.00 - 56.52 = ~ 625.36 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 678 298 EUR | 251 004 EUR | 69 229 EUR |
| Bruto peļņa | 99 887 EUR | 37 346 EUR | 1 610 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 62 657 EUR | 31 322 EUR | -167 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 62 657 EUR | 31 322 EUR | -167 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 396 445 EUR | 295 375 EUR | 83 766 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 358 848 EUR | 248 532 EUR | 83 766 EUR |
| Pašu kapitāls | 166 912 EUR | 131 155 EUR | -167 EUR |
| Īstermiņa saistības | 229 533 EUR | 164 220 EUR | 83 933 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 2 līgumi izbeigti pirms termiņa. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,56 | 1,51 | 1,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,54 | 1,37 | 1,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
9,24 % | 12,48 % | -0,24 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
15,80 % | 10,60 % | -0,20 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
37,54 % | 23,88 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,38 | 1,25 | -502,59 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,71 | 0,85 | 0,83 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
37,54 % | 23,88 % | 100,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,09 | 2,09 | 0,81 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
PS "Energy Construction Group" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 507 | PS Energy Construction Group (šis uzņēmums) | 678 298 | 62 657 | 9,2 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203377427 | LV88ZZZ40203377427 | Pilnsabiedrība Energy Construction Group | Pilnsabiedrība | Energy Construction Group | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | PS | Pilnsabiedrība | 2022-02-02 | NULL | Rīga, Krasta iela 60 | 1003 | 101915657 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203377427 | 2023-08-15 | Pilnsabiedrība LEO Industries Group |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900337110 | 40203377427 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2026-09-15 | Valsts ieņēmumu dienesta 07.09.2026. lēmums Nr. 32.1/17.22.1/29055 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40203377427 | Pilnsabiedrība Energy Construction Group | 07.09.2026 | 16.09.2026 | NULL |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1727647 | 32464944 | 40203377427 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-02 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-25 21:03:46.248 |
| 1891834 | 33479918 | 40203377427 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-27 22:05:44.206 |
| 2029516 | 34423690 | 40203377427 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-05-23 05:00:49.533 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1727647 | 32464944 | 69229 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 67619 | 1610 | 0 | 1777 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -167 | 0 | -167 | NULL | 0 | -167 |
| 1891834 | 33479918 | 251004 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 213658 | 37346 | 0 | 5229 | 0 | 795 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 31322 | 0 | 31322 | NULL | 0 | 31322 |
| 2029516 | 34423690 | 678298 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 578411 | 99887 | 16025 | 20052 | 357 | 1510 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 62657 | 0 | 62657 | NULL | 0 | 62657 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1727647 | 32464944 | 31855 | 0 | 51911 | 0 | 83766 | 0 | 0 | 0 | 0 | 83766 | NULL | 83933 | 0 | 0 | -167 | 83766 |
| 1891834 | 33479918 | 76437 | 0 | 148448 | 23647 | 248532 | 0 | 46843 | 0 | 46843 | 295375 | NULL | 164220 | 0 | 0 | 131155 | 295375 |
| 2029516 | 34423690 | 19031 | 0 | 335064 | 4753 | 358848 | 0 | 37597 | 0 | 37597 | 396445 | NULL | 229533 | 0 | 0 | 166912 | 396445 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203377427 | Pilnsabiedrība Energy Construction Group | 2024 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4100 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | -5.59 | 5.73 | 9.35 | 3 |
| 40203377427 | Pilnsabiedrība Energy Construction Group | 2023 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4120 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | -5.29 | 1.52 | 2.45 | 2 |
| 40203377427 | Pilnsabiedrība Energy Construction Group | 2022 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4120 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.56 | 0.20 | 0.36 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203377427 | Pilnsabiedrība Energy Construction Group | nav | 02.12.2022 | nav | nav | 17.04.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203377427 | Pilnsabiedrība Energy Construction Group | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Krasta iela 60, Rīga, LV-1003.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 678 298 EUR, un peļņa bija 62 657 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Pilnsabiedrība LEO Industries Group".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 1,56 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,54.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 3,09, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 761.87 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 625.36 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026