SIA "STR8 CAPITAL" (reģ. Nr. 40203377554) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-03. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 0 EUR, peļņa 64 751 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 780,98 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Naudas tirgus fondu un tādu ieguldījumu fondu, kas nav naudas tirgus fondi, darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203377554 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV54ZZZ40203377554 |
| Juridiskā adrese | Sporta iela 40, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 EUR | 64 751 EUR | 360 840 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | 2 532 EUR | 156 853 EUR | 0 |
| 2022 | 462 EUR | -9 462 EUR | 135 538 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 462 EUR |
| Bruto peļņa | -450 EUR | -1 677 EUR | -3 894 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 64 801 EUR | 2 582 EUR | -9 462 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 64 751 EUR | 2 532 EUR | -9 462 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 360 840 EUR | 156 853 EUR | 135 538 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 39 049 EUR | 23 498 EUR | 49 582 EUR |
| Pašu kapitāls | 255 790 EUR | 51 803 EUR | 30 538 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 105 000 EUR | 105 000 EUR | 105 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
780,98 | 469,96 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
780,98 | 469,96 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | -2 048,05 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
17,94 % | 1,61 % | -6,98 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
25,31 % | 4,89 % | -30,98 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,41 | 2,03 | 3,44 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
16 201,25 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
17,96 % | 1,65 % | -6,98 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,26 | 0,65 | 0,36 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "STR8 CAPITAL" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VAIVARĀJI" | 1 375 | 54 258 | 3 946,0 % | 0 | — | — |
| 2 | STR8 CAPITAL SIA (šis uzņēmums) | 0 | 64 751 | — | 0 | — | — |
| 3 | SIA "Arcade Invest" | 0 | 27 542 | — | 1 | — | *** |
| 4 | SIA "AG INVESTMENTS" | 0 | 12 046 | — | 0 | — | — |
| 5 | SIA "SA TRADING" | 0 | 160 | — | 2 | — | *** |
| 6 | SIA DN Funding Beta | 0 | 85 | — | 0 | — | — |
| 7 | SIA DN Funding Delta | 0 | 20 | — | 0 | — | — |
| 8 | SIA DN Funding Gamma | 0 | 20 | — | 0 | — | — |
| 9 | SG Capital Partners Fund 1, KS | 0 | 0 | — | 1 | — | *** |
| 10 | SG Capital Partners Sustainable Forest and Land Fund I, KS | 0 | 0 | — | 3 | — | 577 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203377554 | LV54ZZZ40203377554 | STR8 CAPITAL SIA | NULL | STR8 CAPITAL | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-03 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Sporta iela 40 | 4201 | 101178694 | 100016647 | 100003807 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11291520 | 40203377554 | 2022-02-01 | 2022-02-03 11:02:51 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92947575 | 40203377554 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 145000 | EUR | 2025-02-25 | 2025-02-25 12:01:31 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1726891 | 32460724 | 40203377554 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-03 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-25 03:17:05.725 |
| 1923984 | 33560592 | 40203377554 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-04 23:01:16.629 |
| 2027022 | 34412854 | 40203377554 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-21 03:03:29.526 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1726891 | 32460724 | 462 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4356 | -3894 | 0 | 456 | 0 | 5112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9462 | 0 | -9462 | NULL | 0 | -9462 |
| 1923984 | 33560592 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1677 | -1677 | 0 | 403 | 0 | 5329 | 0 | 9991 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2582 | 50 | 2532 | NULL | 0 | 2532 |
| 2027022 | 34412854 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 450 | -450 | 0 | 487 | 0 | 0 | 0 | 65742 | 0 | 0 | 4 | NULL | NULL | 64801 | 50 | 64751 | NULL | 0 | 64751 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1726891 | 32460724 | 49582 | 0 | 0 | 0 | 49582 | 85956 | 0 | 0 | 85956 | 135538 | NULL | 0 | 105000 | 0 | 30538 | 135538 |
| 1923984 | 33560592 | 23498 | 0 | 0 | 0 | 23498 | 132681 | 674 | 0 | 133355 | 156853 | NULL | 50 | 105000 | 0 | 51803 | 156853 |
| 2027022 | 34412854 | 39049 | 0 | 0 | 0 | 39049 | 321566 | 225 | 0 | 321791 | 360840 | NULL | 50 | 105000 | 0 | 255790 | 360840 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203377554 | STR8 CAPITAL SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6431 | 054010 | Valmiera | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203377554 | STR8 CAPITAL SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6499 | 054620 | Valmieras pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203377554 | STR8 CAPITAL SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6499 | 054620 | Valmieras pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203377554 | STR8 CAPITAL SIA | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Sporta iela 40, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 64 751 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 780,98 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 780,98.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 2,26, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Naudas tirgus fondu un tādu ieguldījumu fondu, kas nav naudas tirgus fondi, darbība.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026