SIA "FIRMA 8" (reģ. Nr. 40203086431) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-08-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 11 433 EUR, peļņa 3 489 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 11,55 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203086431 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-08-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV77ZZZ40203086431 |
| Juridiskā adrese | Kāļu iela 21, Rīga, LV-1058 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 433 EUR | 3 489 EUR | 34 650 EUR | 1 |
| 2024 | 28 370 EUR | 27 500 EUR | 27 587 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -115 EUR | 17 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -128 EUR | 69 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -117 EUR | 80 EUR | 0 |
| 2020 | 0 EUR | -110 EUR | 1 EUR | 0 |
| 2019 | 0 EUR | -723 EUR | 1 EUR | 0 |
| 2018 | 7 077 EUR | -1 587 EUR | 4 220 EUR | 1 |
| 2017 | 10 500 EUR | 684 EUR | 2 125 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.44 | 0.18 | 0.27 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.36 | 0.38 | 0.43 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.16 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 11 433 EUR | 28 370 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 3 851 EUR | 27 893 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 539 EUR | 27 550 EUR | -65 EUR | -78 EUR | -67 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 489 EUR | 27 500 EUR | -115 EUR | -128 EUR | -117 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 34 650 EUR | 27 587 EUR | 17 EUR | 69 EUR | 80 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 34 155 EUR | 26 696 EUR | 17 EUR | 69 EUR | 80 EUR |
| Pašu kapitāls | 31 693 EUR | 25 405 EUR | -2 095 EUR | -1 980 EUR | -1 851 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 957 EUR | 2 182 EUR | 2 112 EUR | 2 049 EUR | 1 931 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
11,55 | 12,23 | 0,01 | 0,03 | 0,04 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
11,55 | 12,23 | 0,01 | 0,03 | 0,04 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
30,52 % | 96,93 % | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
10,07 % | 99,68 % | -676,47 % | -185,51 % | -146,25 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
11,01 % | 108,25 % | 5,49 % | 6,46 % | 6,32 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,09 | 0,09 | -1,01 | -1,03 | -1,04 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,33 | 1,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
11,17 % | 108,44 % | 3,10 % | 3,94 % | 3,62 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,57 | 10,44 | -205,04 | -48,80 | -39,19 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "FIRMA 8" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 554 (2026 Q2) |
| 2 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 3 | 5 045 908 | 831 (2026 Q2) |
| 3 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 4 | SIA "ZLM" | 10 968 650 | 665 709 | 6,1 % | 15 | 731 243 | 2 643 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 355 (2026 Q2) |
| 6 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 030 (2026 Q2) |
| 8 | SIA ANGERN | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 1 640 (2026 Q2) |
| 9 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA "SKY UNION" | 4 459 865 | 462 365 | 10,4 % | 6 | 743 311 | 921 (2026 Q2) |
| 802 | SIA "FIRMA 8" (šis uzņēmums) | 11 433 | 3 489 | 30,5 % | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203086431 | LV77ZZZ40203086431 | SIA "FIRMA 8" | SIA | FIRMA 8 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-08-11 | NULL | Rīga, Kāļu iela 21 | 1058 | 101907303 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6659217 | 40203086431 | 2017-08-08 | 2017-08-11 12:44:47 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92944558 | 40203086431 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2025-01-14 | 2025-01-14 13:33:44 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 812553 | 19873369 | 40203086431 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-08-11 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-06 03:42:10.64 |
| 908793 | 21409525 | 40203086431 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-11 10:06:30.069 |
| 1085011 | 23268253 | 40203086431 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-21 06:46:48.085 |
| 1249724 | 29572087 | 40203086431 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-22 13:01:38.946 |
| 1429102 | 31597600 | 40203086431 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-09-23 17:09:27.235 |
| 1764672 | 32596003 | 40203086431 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-30 18:01:32.348 |
| 1828169 | 33235972 | 40203086431 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-03-22 19:02:35.769 |
| 2049755 | 34484919 | 40203086431 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-03 03:05:09.551 |
| 2342646 | 35430909 | 40203086431 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-15 18:02:01.886 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1085011 | 23268253 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 153 | -153 | 0 | 506 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -673 | 50 | -723 | NULL | 0 | -723 |
| 1249724 | 29572087 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 51 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -60 | 50 | -110 | NULL | 0 | -110 |
| 1429102 | 31597600 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 50 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -67 | 50 | -117 | NULL | 0 | -117 |
| 1764672 | 32596003 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -78 | 50 | -128 | NULL | 0 | -128 |
| 1828169 | 33235972 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -65 | 50 | -115 | NULL | 0 | -115 |
| 2049755 | 34484919 | 28370 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 477 | 27893 | 286 | 0 | 0 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 27550 | 50 | 27500 | NULL | 0 | 27500 |
| 2342646 | 35430909 | 11433 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7582 | 3851 | 0 | 182 | 0 | 130 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3539 | 50 | 3489 | NULL | 0 | 3489 |
| 812553 | 19873369 | 10500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9285 | 1215 | 97 | 430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | NULL | NULL | 684 | 0 | 684 | NULL | 0 | 684 |
| 908793 | 21409525 | 7077 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8261 | -1184 | 77 | 326 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1587 | 0 | -1587 | NULL | 0 | -1587 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1085011 | 23268253 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 1625 | 0 | 0 | -1624 | 1 |
| 1249724 | 29572087 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 1735 | 0 | 0 | -1734 | 1 |
| 1429102 | 31597600 | 80 | 0 | 0 | 0 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 | NULL | 1931 | 0 | 0 | -1851 | 80 |
| 1764672 | 32596003 | 2 | 0 | 67 | 0 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 69 | NULL | 2049 | 0 | 0 | -1980 | 69 |
| 1828169 | 33235972 | 0 | 0 | 17 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | NULL | 2112 | 0 | 0 | -2095 | 17 |
| 2049755 | 34484919 | 16429 | 0 | 10267 | 0 | 26696 | 0 | 891 | 0 | 891 | 27587 | NULL | 2182 | 0 | 0 | 25405 | 27587 |
| 2342646 | 35430909 | 14155 | 0 | 20000 | 0 | 34155 | 0 | 495 | 0 | 495 | 34650 | NULL | 2957 | 0 | 0 | 31693 | 34650 |
| 812553 | 19873369 | 234 | 0 | 1891 | 0 | 2125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2125 | NULL | 1440 | 0 | 0 | 685 | 2125 |
| 908793 | 21409525 | 4220 | 0 | 0 | 0 | 4220 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4220 | NULL | 5122 | 0 | 0 | -902 | 4220 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203086431 | SIA "FIRMA 8" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203086431 | SIA "FIRMA 8" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203086431 | SIA "FIRMA 8" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.16 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203086431 | SIA "FIRMA 8" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92941263 | NULL | 40203377554 | LEGAL_ENTITY | SIA "FIRMA 8" | NULL | NULL | 40203086431 | 20000 | 1 | EUR | 2025-11-04 | 2025-11-10 | 2025-11-10 13:53:19 |
Juridiskā adrese ir Kāļu iela 21, Rīga, LV-1058.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 11 433 EUR, un peļņa bija 3 489 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 11,55 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 11,55.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,57, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026