SIA "Cella investment 3" (reģ. Nr. 40203378649) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 143 658 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,02 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Būvniecības projektu attīstīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203378649 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV74ZZZ40203378649 |
| Juridiskā adrese | Grenču iela 5, Rīga, LV-1029 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -143 658 EUR | 4 113 016 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -267 463 EUR | 6 012 255 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -443 913 EUR | 6 056 786 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -200 445 EUR | 5 853 284 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.86 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.73 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -8.35 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -3.62 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 61.83 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | -19.26 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | -1.70 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -143 608 EUR | -267 413 EUR | -366 809 EUR | -200 445 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 77 104 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -143 658 EUR | -267 463 EUR | -443 913 EUR | -200 445 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 113 016 EUR | 6 012 255 EUR | 6 056 786 EUR | 5 853 284 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 397 EUR | 6 012 255 EUR | 6 056 786 EUR | 11 027 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 647 321 EUR | 1 790 979 EUR | 2 058 442 EUR | -197 645 EUR |
| Īstermiņa saistības | 450 661 EUR | 763 216 EUR | 3 998 344 EUR | 6 050 929 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 2 015 034 EUR | 3 458 060 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,02 | 7,88 | 1,51 | 0,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,02 | 7,88 | 1,51 | 0,00 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-3,49 % | -4,45 % | -7,33 % | -3,42 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-8,72 % | -14,93 % | -21,57 % | 101,42 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,50 | 2,36 | 1,94 | -30,62 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-0,35 | -0,26 | -0,19 | -0,39 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-1,02 % | -1,04 % | -2,84 % | 28,61 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,51 | 1,03 | 0,72 | -0,81 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Cella investment 3" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Kalvasta Būve" | 6 213 691 | 466 053 | 7,5 % | 22 | 282 441 | 1 984 (2026 Q3) |
| 2 | Capitalica Industries LV SIA | 6 198 890 | -377 993 | -6,1 % | 4 | 1 549 723 | 2 613 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Skanstes Business Centre | 4 962 246 | 4 313 003 | 86,9 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Vertex projekti" | 4 949 322 | 1 708 188 | 34,5 % | 12 | 412 444 | 2 383 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Rīgas Mājas | 4 046 661 | -518 194 | -12,8 % | 1 | 4 046 661 | — |
| 6 | SIA "VARENO GROUP" | 3 567 458 | 263 386 | 7,4 % | 10 | 356 746 | 2 492 (2026 Q3) |
| 7 | SIA REMA PROJECT | 3 562 794 | 319 015 | 9,0 % | 44 | 80 973 | 1 921 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "SC Consult" | 3 445 044 | 148 270 | 4,3 % | 37 | 93 109 | 2 109 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DV SERVISS" | 2 847 476 | 327 388 | 11,5 % | 41 | 69 451 | 1 323 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "AAO Projekts" | 2 517 384 | 1 134 902 | 45,1 % | 19 | 132 494 | 1 797 (2026 Q3) |
| 638 | SIA "Cella investment 3" (šis uzņēmums) | 0 | -143 658 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203378649 | LV74ZZZ40203378649 | SIA "Cella investment 3" | SIA | Cella investment 3 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-08 | NULL | Rīga, Grenču iela 5 | 1029 | 101892030 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11270042 | 40203378649 | 2021-12-13 | 2022-01-24 14:08:32 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92920349 | 40203378649 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2702800 | EUR | 2023-12-28 | 2023-12-28 15:29:01 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1773611 | 32685771 | 40203378649 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-08 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-08-07 19:04:12.769 |
| 2070433 | 34540353 | 40203378649 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-10 05:02:06.913 |
| 1929521 | 33608194 | 40203378649 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-25 19:01:28.729 |
| 2226803 | 35347531 | 40203378649 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-08 17:07:20.448 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1773611 | 32685771 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 34554 | 17129 | 0 | 4868 | 0 | 0 | 0 | 0 | 143894 | NULL | NULL | -200445 | 0 | -200445 | NULL | 0 | -200445 |
| 1929521 | 33608194 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 52139 | 0 | 6256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 308414 | NULL | NULL | -366809 | 77104 | -443913 | NULL | 0 | -443913 |
| 2070433 | 34540353 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 54530 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 212883 | NULL | NULL | -267413 | 50 | -267463 | NULL | 0 | -267463 |
| 2226803 | 35347531 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 63141 | 376835 | 351187 | 0 | 0 | 0 | 0 | 106115 | NULL | NULL | -143608 | 50 | -143658 | NULL | 0 | -143658 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1773611 | 32685771 | 11 | 0 | 11016 | 0 | 11027 | 0 | 5842257 | 0 | 5842257 | 5853284 | NULL | 6050929 | 0 | 0 | -197645 | 5853284 |
| 1929521 | 33608194 | 166 | 0 | 6056620 | 0 | 6056786 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6056786 | NULL | 3998344 | 0 | 0 | 2058442 | 6056786 |
| 2070433 | 34540353 | 55 | 0 | 6012200 | 0 | 6012255 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6012255 | NULL | 763216 | 3458060 | 0 | 1790979 | 6012255 |
| 2226803 | 35347531 | 2 | 0 | 8395 | 0 | 8397 | 0 | 4104619 | 0 | 4104619 | 4113016 | NULL | 450661 | 2015034 | 0 | 1647321 | 4113016 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203378649 | SIA "Cella investment 3" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6812 | 044420 | Stopiņu pag. | 61.83 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203378649 | SIA "Cella investment 3" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4110 | 044420 | Stopiņu pag. | -19.26 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203378649 | SIA "Cella investment 3" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4110 | 044420 | Stopiņu pag. | -1.70 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203378649 | SIA "Cella investment 3" | ir | 14.06.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203378649 | SIA "Cella investment 3" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Grenču iela 5, Rīga, LV-1029.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 143 658 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,02 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,02.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,51, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 61 830 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Būvniecības projektu attīstīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Būvniecības projektu attīstīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026