SIA "Vārpas Investīcijas" (reģ. Nr. 40203379023) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 293 EUR, zaudējumi 34 943 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 662,27 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203379023 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV64ZZZ40203379023 |
| Juridiskā adrese | Vārpu iela 5, Jūrmala, LV-2008 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 293 EUR | -34 943 EUR | 69 907 EUR | 1 |
| 2024 | 775 EUR | -22 342 EUR | 104 849 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -33 177 EUR | 127 957 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -688 704 EUR | 561 378 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.63 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -1.36 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -1.18 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.46 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | -1.03 | 0.00 | 0.01 | 1 |
| 2023 | -1.42 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2022 | -7.75 | 0.10 | 0.29 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 293 EUR | 775 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -6 038 EUR | -8 411 EUR | -13 686 EUR | -7 069 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -34 893 EUR | -22 292 EUR | -33 127 EUR | -688 704 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -34 943 EUR | -22 342 EUR | -33 177 EUR | -688 704 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 69 907 EUR | 104 849 EUR | 127 957 EUR | 561 378 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 33 776 EUR | 60 863 EUR | 101 757 EUR | 526 931 EUR |
| Pašu kapitāls | 69 856 EUR | 104 798 EUR | 127 141 EUR | 560 318 EUR |
| Īstermiņa saistības | 51 EUR | 51 EUR | 816 EUR | 1 060 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
662,27 | 1 193,39 | 124,70 | 497,10 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
662,27 | 1 193,39 | 124,70 | 497,10 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-1 523,90 % | -2 882,84 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-49,98 % | -21,31 % | -25,93 % | -122,68 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-50,02 % | -21,32 % | -26,09 % | -122,91 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,03 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-49,95 % | -21,27 % | -26,06 % | -122,91 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
574,96 | 863,65 | 66,04 | 219,72 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Vārpas Investīcijas" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 401 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "JUNO" | 15 780 968 | 3 644 207 | 23,1 % | 5 | 3 156 194 | 1 171 (2026 Q3) |
| 3 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 4 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 441 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ZLM" | 10 058 804 | 544 089 | 5,4 % | 14 | 718 486 | 2 113 (2026 Q3) |
| 7 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 041 (2026 Q3) |
| 9 | SIA ANGERN | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 2 222 (2026 Q3) |
| 10 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 937 | SIA Vārpas Investīcijas (šis uzņēmums) | 2 293 | -34 943 | -1 523,9 % | 1 | 2 293 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203379023 | LV64ZZZ40203379023 | SIA Vārpas Investīcijas | SIA | Vārpas Investīcijas | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-10 | NULL | Jūrmala, Vārpu iela 5 | 2008 | 102489634 | 0 | 100003036 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11305231 | 40203379023 | 2022-01-28 | 2022-02-10 09:08:49 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92885717 | 40203379023 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 849022 | EUR | 2023-01-12 | 2023-01-12 12:03:22 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1828410 | 33236460 | 40203379023 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-22 20:00:37.72 |
| 2135961 | 35154824 | 40203379023 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-11 17:05:14.382 |
| 1748069 | 32517513 | 40203379023 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-10 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-02 17:20:27.837 |
| 2016441 | 34377020 | 40203379023 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-13 21:02:25.276 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1748069 | 32517513 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7069 | -7069 | 0 | 28201 | 0 | 653434 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -688704 | 0 | -688704 | NULL | 0 | -688704 |
| 1828410 | 33236460 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13686 | -13686 | 0 | 15708 | 0 | 3733 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -33127 | 50 | -33177 | NULL | 0 | -33177 |
| 2016441 | 34377020 | 775 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9186 | -8411 | 0 | 12710 | 226 | 1397 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -22292 | 50 | -22342 | NULL | 0 | -22342 |
| 2135961 | 35154824 | 2293 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8331 | -6038 | 0 | 26864 | 0 | 1991 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -34893 | 50 | -34943 | NULL | 0 | -34943 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1748069 | 32517513 | 126291 | 0 | 400640 | 0 | 526931 | 0 | 34447 | 0 | 34447 | 561378 | NULL | 1060 | 0 | 0 | 560318 | 561378 |
| 1828410 | 33236460 | 101495 | 0 | 262 | 0 | 101757 | 0 | 26200 | 0 | 26200 | 127957 | NULL | 816 | 0 | 0 | 127141 | 127957 |
| 2016441 | 34377020 | 60319 | 0 | 544 | 0 | 60863 | 25000 | 18986 | 0 | 43986 | 104849 | NULL | 51 | 0 | 0 | 104798 | 104849 |
| 2135961 | 35154824 | 32525 | 0 | 1251 | 0 | 33776 | 25000 | 11131 | 0 | 36131 | 69907 | NULL | 51 | 0 | 0 | 69856 | 69907 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203379023 | SIA Vārpas Investīcijas | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 004000 | Jūrmala | -1.03 | 0.00 | 0.01 | 1 |
| 40203379023 | SIA Vārpas Investīcijas | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 004000 | Jūrmala | -1.42 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40203379023 | SIA Vārpas Investīcijas | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 004000 | Jūrmala | -7.75 | 0.10 | 0.29 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203379023 | SIA Vārpas Investīcijas | ir | 04.04.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203379023 | SIA Vārpas Investīcijas | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vārpu iela 5, Jūrmala, LV-2008.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 293 EUR, un zaudējumi bija 34 943 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 662,27 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 662,27.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 574,96, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026