SIA "Aumeux" (reģ. Nr. 40203379146) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 851 582 EUR, peļņa 23 210 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 1,17 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203379146 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV41ZZZ40203379146 |
| Juridiskā adrese | Liepājas iela 35, Rīga, LV-1002 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 851 582 EUR | 23 210 EUR | 985 720 EUR | 7 |
| 2024 | 1 053 567 EUR | 27 404 EUR | 388 019 EUR | 5 |
| 2023 | 831 345 EUR | 217 183 EUR | 273 824 EUR | 5 |
| 2022 | 37 117 EUR | 4 052 EUR | 16 460 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3.6 | 2.38 | 5.03 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 11.84 | 4.15 | 7.98 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 22.26 | 7.25 | 13.98 | 8 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 10.98 | 7.19 | 14.23 | 8 |
| 2024 | 46.76 | 29.94 | 47.97 | 7 |
| 2023 | 49.64 | 41.35 | 47.73 | 5 |
| 2022 | 2.77 | 1.24 | 2.01 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 983.67 | ~ 796.14 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 560.57 | ~ 1 180.80 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 708.71 | ~ 1 279.58 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 739.27 | ~ 1 289.75 |
| 2024 | 1 675.19 | ~ 1 209.03 |
| 2023 | 2 333.53 | ~ 1 658.16 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (47.97 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 1 675.19 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 675.19 * 0.105 = 175.89 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 48.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 675.19 - 175.89 - 48.00) * 0.2 ≈ 290.26 EUR
4. Neto alga: 1 675.19 - 175.89 - 290.26 = ~ 1 209.03 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 851 582 EUR | 1 053 567 EUR | 831 345 EUR | 37 117 EUR |
| Bruto peļņa | 187 305 EUR | 197 983 EUR | 444 065 EUR | 25 848 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 33 262 EUR | 42 875 EUR | 218 574 EUR | 4 052 EUR |
| UIN nodoklis | 10 052 EUR | 15 471 EUR | 1 391 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 23 210 EUR | 27 404 EUR | 217 183 EUR | 4 052 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 985 720 EUR | 388 019 EUR | 273 824 EUR | 16 460 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 955 339 EUR | 357 758 EUR | 242 528 EUR | 16 460 EUR |
| Pašu kapitāls | 171 597 EUR | 187 378 EUR | 219 974 EUR | 6 843 EUR |
| Īstermiņa saistības | 814 123 EUR | 200 641 EUR | 53 850 EUR | 9 617 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-06-25 – 2026-06-25 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,17 | 1,78 | 4,50 | 1,71 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,45 | 1,54 | 3,33 | 1,71 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,73 % | 2,60 % | 26,12 % | 10,92 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,35 % | 7,06 % | 79,31 % | 24,62 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
13,53 % | 14,62 % | 98,73 % | 59,21 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,74 | 1,07 | 0,24 | 1,41 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,86 | 2,72 | 3,04 | 2,25 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
19,38 % | 22,88 % | 99,36 % | 59,21 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,31 | 4,14 | 8,40 | 3,96 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Aumeux" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 72 | SIA Aumeux (šis uzņēmums) | 851 582 | 23 210 | 2,7 % | 5 | 170 316 | 984 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203379146 | LV41ZZZ40203379146 | SIA Aumeux | SIA | Aumeux | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-10 | NULL | Rīga, Liepājas iela 35 | 1002 | 101929730 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11306139 | 40203379146 | 2022-02-09 | 2022-02-10 11:18:36 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203379146 | 2026-06-25 | 2024.35 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 2ae811e8 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92842073 | 40203379146 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-02-10 | 2022-02-10 11:20:25 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1739291 | 32493891 | 40203379146 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-10 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-31 06:10:20.197 |
| 2045747 | 34474265 | 40203379146 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-06-01 05:01:11.851 |
| 2314485 | 35473567 | 40203379146 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2026-06-01 17:05:36.612 |
| 1905200 | 33514654 | 40203379146 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-05-31 06:05:03.458 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1739291 | 32493891 | 37117 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11269 | 25848 | 0 | 21709 | 0 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4052 | 0 | 4052 | NULL | 0 | 4052 |
| 1905200 | 33514654 | 831345 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 387280 | 444065 | 0 | 217324 | 0 | 8167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 218574 | 1391 | 217183 | NULL | 0 | 217183 |
| 2045747 | 34474265 | 1053567 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 855584 | 197983 | 0 | 143035 | 0 | 12073 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 42875 | 15471 | 27404 | NULL | 0 | 27404 |
| 2314485 | 35473567 | 851582 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 664277 | 187305 | 0 | 144492 | 518 | 10069 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 33262 | 10052 | 23210 | NULL | 0 | 23210 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1739291 | 32493891 | 16460 | 0 | 0 | 0 | 16460 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16460 | NULL | 9617 | 0 | 0 | 6843 | 16460 |
| 1905200 | 33514654 | 147032 | 0 | 32081 | 63415 | 242528 | 0 | 31296 | 0 | 31296 | 273824 | NULL | 53850 | 0 | 0 | 219974 | 273824 |
| 2045747 | 34474265 | 186724 | 0 | 122439 | 48595 | 357758 | 0 | 30261 | 0 | 30261 | 388019 | NULL | 200641 | 0 | 0 | 187378 | 388019 |
| 2314485 | 35473567 | 217992 | 9 | 146359 | 590979 | 955339 | 0 | 30381 | 0 | 30381 | 985720 | NULL | 814123 | 0 | 0 | 171597 | 985720 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203379146 | SIA Aumeux | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 46.76 | 29.94 | 47.97 | 7 |
| 40203379146 | SIA Aumeux | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 49.64 | 41.35 | 47.73 | 5 |
| 40203379146 | SIA Aumeux | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 2.77 | 1.24 | 2.01 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203379146 | SIA Aumeux | ir | 01.07.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203379146 | SIA Aumeux | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Liepājas iela 35, Rīga, LV-1002.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 851 582 EUR, un peļņa bija 23 210 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,17 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,45.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,31, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 675.19 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 209.03 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 46 760 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 29 940 EUR un VSAOI 47 970 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026