SIA "HPU Consulting" (reģ. Nr. 44103142118) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-03-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 48 653 EUR, peļņa 2 025 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 91,86 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 44103142118 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-03-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV95ZZZ44103142118 |
| Juridiskā adrese | Ozolu iela 2 - 3, Jaungulbene, Jaungulbenes pag., Gulbenes nov., LV-4420 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48 653 EUR | 2 025 EUR | 113 969 EUR | 2 |
| 2024 | 100 309 EUR | 84 983 EUR | 156 115 EUR | 2 |
| 2023 | 40 351 EUR | -6 907 EUR | 97 327 EUR | 2 |
| 2022 | 137 242 EUR | 92 972 EUR | 140 724 EUR | 1 |
| 2021 | 60 616 EUR | 50 078 EUR | 91 356 EUR | 1 |
| 2020 | 48 250 EUR | 40 401 EUR | 40 994 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.76 | 0.12 | 0.82 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.88 | 0.12 | 0.82 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.91 | 0.12 | 0.82 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 9.14 | 0.71 | 1.70 | 1 |
| 2024 | 23.92 | 3.12 | 6.73 | 2 |
| 2023 | 29.25 | 5.32 | 9.51 | 2 |
| 2022 | 7.30 | 0.24 | 2.04 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 48 653 EUR | 100 309 EUR | 40 351 EUR | 137 242 EUR | 60 616 EUR |
| Bruto peļņa | 23 708 EUR | 81 988 EUR | -7 149 EUR | 97 560 EUR | 51 596 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 084 EUR | 84 983 EUR | -6 907 EUR | 93 472 EUR | 50 078 EUR |
| UIN nodoklis | 10 059 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 500 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 025 EUR | 84 983 EUR | -6 907 EUR | 92 972 EUR | 50 078 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 113 969 EUR | 156 115 EUR | 97 327 EUR | 140 724 EUR | 91 356 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 111 610 EUR | 152 238 EUR | 69 931 EUR | 137 163 EUR | 89 588 EUR |
| Pašu kapitāls | 112 754 EUR | 150 729 EUR | 84 495 EUR | 135 152 EUR | 90 480 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 215 EUR | 5 386 EUR | 12 832 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 5 572 EUR | 876 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
91,86 | 28,27 | 5,45 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
91,86 | 28,27 | 5,45 | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,16 % | 84,72 % | -17,12 % | 67,74 % | 82,62 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,78 % | 54,44 % | -7,10 % | 66,07 % | 54,82 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1,80 % | 56,38 % | -8,17 % | 68,79 % | 55,35 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,01 | 0,04 | 0,15 | 0,04 | 0,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,43 | 0,64 | 0,41 | 0,98 | 0,66 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
10,72 % | 56,38 % | -8,17 % | 66,42 % | 54,82 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
41,26 | 15,58 | 4,11 | 14,74 | 47,29 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "HPU Consulting" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 698 | SIA "HPU Consulting" (šis uzņēmums) | 48 653 | 2 025 | 4,2 % | 1 | 48 653 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103142118 | LV95ZZZ44103142118 | SIA "HPU Consulting" | SIA | HPU Consulting | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-03-05 | NULL | Gulbenes nov., Jaungulbenes pag., Jaungulbene, Ozolu iela 2 - 3 | 4420 | 115303864 | 100015854 | 0 | 0500260 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9568370 | 44103142118 | 2020-02-29 | 2020-03-05 09:54:51 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92916595 | 44103142118 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-11-02 | 2023-11-02 10:43:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1217620 | 29245544 | 44103142118 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-03-05 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-05-08 18:00:44.913 |
| 1345857 | 30927230 | 44103142118 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-05-10 12:04:06.799 |
| 1965728 | 34141943 | 44103142118 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-03-04 19:02:31.263 |
| 1439705 | 32050066 | 44103142118 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-01-26 17:17:43.909 |
| 1796919 | 33122604 | 44103142118 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-02-27 20:02:19.262 |
| 2118121 | 35103013 | 44103142118 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-02-20 19:02:35.607 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1217620 | 29245544 | 48250 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7389 | 40861 | 0 | 460 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 40401 | 0 | 40401 | NULL | 0 | 40401 |
| 1345857 | 30927230 | 60616 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9020 | 51596 | 0 | 599 | 0 | 919 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 50078 | 0 | 50078 | NULL | 0 | 50078 |
| 1439705 | 32050066 | 137242 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 39682 | 97560 | 0 | 741 | 0 | 3347 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 93472 | 500 | 92972 | NULL | 0 | 92972 |
| 1796919 | 33122604 | 40351 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 47500 | -7149 | 0 | 954 | 0 | 2544 | 0 | 0 | 3740 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6907 | 0 | -6907 | NULL | 0 | -6907 |
| 1965728 | 34141943 | 100309 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18321 | 81988 | 0 | 1247 | 0 | 1549 | 0 | 0 | 5791 | 0 | 0 | NULL | NULL | 84983 | 0 | 84983 | NULL | 0 | 84983 |
| 2118121 | 35103013 | 48653 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24945 | 23708 | 0 | 1718 | 0 | 16202 | 0 | 0 | 6296 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12084 | 10059 | 2025 | NULL | 0 | 2025 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1217620 | 29245544 | 40329 | 0 | 129 | 0 | 40458 | 0 | 536 | 0 | 536 | 40994 | NULL | 592 | 0 | 0 | 40402 | 40994 |
| 1345857 | 30927230 | 81470 | 0 | 8118 | 0 | 89588 | 0 | 1768 | 0 | 1768 | 91356 | NULL | 0 | 876 | 0 | 90480 | 91356 |
| 1439705 | 32050066 | 119615 | 0 | 17548 | 0 | 137163 | 0 | 3561 | 0 | 3561 | 140724 | NULL | 0 | 5572 | 0 | 135152 | 140724 |
| 1796919 | 33122604 | 34976 | 0 | 34955 | 0 | 69931 | 24000 | 3396 | 0 | 27396 | 97327 | NULL | 12832 | 0 | 0 | 84495 | 97327 |
| 1965728 | 34141943 | 64310 | 0 | 87928 | 0 | 152238 | 0 | 3877 | 0 | 3877 | 156115 | NULL | 5386 | 0 | 0 | 150729 | 156115 |
| 2118121 | 35103013 | 36448 | 0 | 75162 | 0 | 111610 | 0 | 2359 | 0 | 2359 | 113969 | NULL | 1215 | 0 | 0 | 112754 | 113969 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103142118 | SIA "HPU Consulting" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 029440 | Jaungulbenes pag. | 23.92 | 3.12 | 6.73 | 2 |
| 44103142118 | SIA "HPU Consulting" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 029440 | Jaungulbenes pag. | 29.25 | 5.32 | 9.51 | 2 |
| 44103142118 | SIA "HPU Consulting" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 029440 | Jaungulbenes pag. | 7.30 | 0.24 | 2.04 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103142118 | SIA "HPU Consulting" | ir | 19.03.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103142118 | SIA "HPU Consulting" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ozolu iela 2 - 3, Jaungulbene, Jaungulbenes pag., Gulbenes nov., LV-4420.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 48 653 EUR, un peļņa bija 2 025 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 91,86 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 91,86.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 41,26, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 23 920 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 120 EUR un VSAOI 6 730 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Gulbenes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026