SIA "Invego Zakusala Holding" (reģ. Nr. 40203379216) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 159 139 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,19 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203379216 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV91ZZZ40203379216 |
| Juridiskā adrese | Strēlnieku iela 8 - 2, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -159 139 EUR | 4 479 994 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -185 706 EUR | 3 245 777 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | 9 235 EUR | 2 886 107 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -40 381 EUR | 2 734 228 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.68 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.21 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.01 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -2.21 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | -0.45 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -159 089 EUR | -185 656 EUR | 9 285 EUR | -40 381 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -159 139 EUR | -185 706 EUR | 9 235 EUR | -40 381 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 479 994 EUR | 3 245 777 EUR | 2 886 107 EUR | 2 734 228 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 916 EUR | 3 451 EUR | 11 535 EUR | 9 905 EUR |
| Pašu kapitāls | 826 809 EUR | 985 948 EUR | 1 171 654 EUR | -37 581 EUR |
| Īstermiņa saistības | 20 429 EUR | 18 059 EUR | 540 EUR | 895 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 3 632 756 EUR | 2 241 770 EUR | 1 713 913 EUR | 2 770 914 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,19 | 0,19 | 21,36 | 11,07 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,19 | 0,19 | 21,36 | 11,07 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-3,55 % | -5,72 % | 0,32 % | -1,48 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-19,25 % | -18,84 % | 0,79 % | 107,45 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,42 | 2,29 | 1,46 | -73,76 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
0,41 | 0,16 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
2,53 % | 1,09 % | 0,32 % | -1,48 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,33 | 0,47 | 0,64 | -0,06 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Invego Zakusala Holding" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Uzņēmuma operatīvā peļņa ir nepietiekama, lai droši segtu procentu izmaksas.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 401 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "JUNO" | 15 780 968 | 3 644 207 | 23,1 % | 5 | 3 156 194 | 1 171 (2026 Q3) |
| 3 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 4 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 441 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ZLM" | 10 058 804 | 544 089 | 5,4 % | 14 | 718 486 | 2 113 (2026 Q3) |
| 7 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 041 (2026 Q3) |
| 9 | SIA ANGERN | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 2 222 (2026 Q3) |
| 10 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 1803 | Invego Zakusala Holding SIA (šis uzņēmums) | 0 | -159 139 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203379216 | LV91ZZZ40203379216 | Invego Zakusala Holding SIA | NULL | Invego Zakusala Holding | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-10 | NULL | Rīga, Strēlnieku iela 8 - 2 | 1010 | 119363598 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11303032 | 40203379216 | 2022-01-19 | 2022-02-09 10:26:17 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203379216 | 2025-04-24 | SIA Zasa Holdings |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92920441 | 40203379216 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1202800 | EUR | 2023-12-29 | 2023-12-29 13:12:47 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1942696 | 33800315 | 40203379216 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-09-26 19:00:21.373 |
| 2340849 | 35519963 | 40203379216 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-10 03:00:51.062 |
| 1942667 | 33800252 | 40203379216 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-10 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-09-26 19:00:03.989 |
| 2078040 | 34592505 | 40203379216 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-30 21:00:18.034 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1942667 | 33800252 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 9691 | 0 | 32014 | 0 | 0 | 1324 | 0 | 0 | NULL | NULL | -40381 | 0 | -40381 | NULL | 0 | -40381 |
| 1942696 | 33800315 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 6664 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15949 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9285 | 50 | 9235 | NULL | 0 | 9235 |
| 2078040 | 34592505 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 8246 | 0 | 795 | 0 | 0 | 44376 | 0 | 220991 | NULL | NULL | -185656 | 50 | -185706 | NULL | 0 | -185706 |
| 2340849 | 35519963 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 7126 | 0 | 1927 | 0 | 0 | 121665 | 0 | 271701 | NULL | NULL | -159089 | 50 | -159139 | NULL | 0 | -159139 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1942667 | 33800252 | 9905 | 0 | 0 | 0 | 9905 | 2724323 | 0 | 0 | 2724323 | 2734228 | NULL | 895 | 2770914 | 0 | -37581 | 2734228 |
| 1942696 | 33800315 | 10801 | 0 | 734 | 0 | 11535 | 2874572 | 0 | 0 | 2874572 | 2886107 | NULL | 540 | 1713913 | 0 | 1171654 | 2886107 |
| 2078040 | 34592505 | 3451 | 0 | 0 | 0 | 3451 | 3242326 | 0 | 0 | 3242326 | 3245777 | NULL | 18059 | 2241770 | 0 | 985948 | 3245777 |
| 2340849 | 35519963 | 3657 | 0 | 259 | 0 | 3916 | 4476078 | 0 | 0 | 4476078 | 4479994 | NULL | 20429 | 3632756 | 0 | 826809 | 4479994 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203379216 | Invego Zakusala Holding SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -2.21 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203379216 | Invego Zakusala Holding SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -0.45 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203379216 | SIA Zasa Holdings | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203379216 | Invego Zakusala Holding SIA | ir | 17.05.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203379216 | Invego Zakusala Holding SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92913054 | NULL | 40203422805 | LEGAL_ENTITY | Invego Zakusala Holding SIA | NULL | NULL | 40203379216 | 100 | 32000 | EUR | 2025-05-06 | 2025-05-13 | 2025-05-13 16:02:25 |
Juridiskā adrese ir Strēlnieku iela 8 - 2, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 159 139 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA Zasa Holdings".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,19 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,19.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,33, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026