SIA "Nature In Me" (reģ. Nr. 40203383724) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-03-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 58 706 EUR, zaudējumi 5 765 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,42 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203383724 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-03-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV13ZZZ40203383724 |
| Juridiskā adrese | Tērvetes iela 159A, Jelgava, LV-3008 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58 706 EUR | -5 765 EUR | 6 143 EUR | 2 |
| 2024 | 81 748 EUR | 1 834 EUR | 10 117 EUR | 2 |
| 2023 | 93 939 EUR | -2 324 EUR | 7 023 EUR | 2 |
| 2022 | 83 998 EUR | 7 066 EUR | 10 312 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.24 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.19 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.79 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.15 | 0.35 | 0.73 | 1 |
| 2024 | 3.00 | 1.57 | 4.44 | 2 |
| 2023 | 2.44 | 1.86 | 4.59 | 2 |
| 2022 | 0.74 | 1.16 | 2.73 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 58 706 EUR | 81 748 EUR | 93 939 EUR | 83 998 EUR |
| Bruto peļņa | 28 559 EUR | 33 031 EUR | 33 139 EUR | 36 536 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5 765 EUR | 1 841 EUR | -2 324 EUR | 7 066 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 7 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -5 765 EUR | 1 834 EUR | -2 324 EUR | 7 066 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 143 EUR | 10 117 EUR | 7 023 EUR | 10 312 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 143 EUR | 10 117 EUR | 7 023 EUR | 10 312 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 811 EUR | 7 576 EUR | 5 742 EUR | 8 066 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 332 EUR | 2 541 EUR | 1 281 EUR | 2 246 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,42 | 3,98 | 5,48 | 4,59 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,42 | 3,98 | 5,48 | 4,59 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-9,82 % | 2,24 % | -2,47 % | 8,41 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-93,85 % | 18,13 % | -33,09 % | 68,52 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-318,33 % | 24,21 % | -40,47 % | 87,60 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,39 | 0,34 | 0,22 | 0,28 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
9,56 | 8,08 | 13,38 | 8,15 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-318,33 % | 24,30 % | -40,47 % | 87,60 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,26 | 11,05 | 15,48 | 12,99 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Nature In Me" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 440 | 174 808 | 1 972 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 494 | Nature In Me SIA (šis uzņēmums) | 58 706 | -5 765 | -9,8 % | 1 | 58 706 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203383724 | LV13ZZZ40203383724 | Nature In Me SIA | NULL | Nature In Me | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-03-01 | NULL | Jelgava, Tērvetes iela 159A | 3008 | 101100388 | 0 | 100003028 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11342240 | 40203383724 | 2022-02-21 | 2022-03-01 10:01:48 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92844711 | 40203383724 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1000 | EUR | 2022-03-01 | 2022-03-01 10:02:44 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1456472 | 32201795 | 40203383724 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-03-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-03-17 17:00:18.819 |
| 1786764 | 33038993 | 40203383724 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-01-26 19:07:55.753 |
| 1975360 | 34212013 | 40203383724 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-03-28 21:01:24.808 |
| 2213111 | 35317923 | 40203383724 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-29 17:01:41.718 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1456472 | 32201795 | 83998 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 47462 | 36536 | 25098 | 3795 | 0 | 577 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7066 | 0 | 7066 | NULL | 0 | 7066 |
| 1786764 | 33038993 | 93939 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 60800 | 33139 | 29815 | 5990 | 343 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2324 | 0 | -2324 | NULL | 0 | -2324 |
| 1975360 | 34212013 | 81748 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 48717 | 33031 | 24721 | 5967 | 0 | 502 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1841 | 7 | 1834 | NULL | 0 | 1834 |
| 2213111 | 35317923 | 58706 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30147 | 28559 | 23643 | 10580 | 0 | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5765 | 0 | -5765 | NULL | 0 | -5765 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1456472 | 32201795 | 4386 | 0 | 5926 | 0 | 10312 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10312 | NULL | 2246 | 0 | 0 | 8066 | 10312 |
| 1786764 | 33038993 | 3587 | 0 | 3436 | 0 | 7023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7023 | NULL | 1281 | 0 | 0 | 5742 | 7023 |
| 1975360 | 34212013 | 4487 | 0 | 5630 | 0 | 10117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10117 | NULL | 2541 | 0 | 0 | 7576 | 10117 |
| 2213111 | 35317923 | 1786 | 0 | 4357 | 0 | 6143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6143 | NULL | 4332 | 0 | 0 | 1811 | 6143 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203383724 | Nature In Me SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 003000 | Jelgava | 3.00 | 1.57 | 4.44 | 2 |
| 40203383724 | Nature In Me SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 003000 | Jelgava | 2.44 | 1.86 | 4.59 | 2 |
| 40203383724 | Nature In Me SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 003000 | Jelgava | 0.74 | 1.16 | 2.73 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203383724 | Nature In Me SIA | ir | 17.03.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203383724 | Nature In Me SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Tērvetes iela 159A, Jelgava, LV-3008.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 58 706 EUR, un zaudējumi bija 5 765 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,42 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,42.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,26, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 000 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 570 EUR un VSAOI 4 440 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Jelgava — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026