SIA "CarMint" (reģ. Nr. 40203385886) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-03-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 450 867 EUR, zaudējumi 59 300 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 674,40 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203385886 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-03-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV33ZZZ40203385886 |
| Juridiskā adrese | Dzirnavu iela 42, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 450 867 EUR | -59 300 EUR | 238 737 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -334 EUR | 2 276 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -1 691 EUR | 1 012 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -292 EUR | 2 508 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.06 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.51 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 15.82 | 0.41 | 0.62 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 450 867 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -13 066 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -59 291 EUR | -284 EUR | -1 641 EUR | -292 EUR |
| UIN nodoklis | 9 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -59 300 EUR | -334 EUR | -1 691 EUR | -292 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 238 737 EUR | 2 276 EUR | 1 012 EUR | 2 508 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 238 737 EUR | 2 276 EUR | 1 012 EUR | 2 508 EUR |
| Pašu kapitāls | 238 383 EUR | 482 EUR | 817 EUR | 2 508 EUR |
| Īstermiņa saistības | 354 EUR | 1 794 EUR | 195 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
674,40 | 1,27 | 5,19 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
16,23 | 1,27 | 5,19 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-13,15 % | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-24,84 % | -14,67 % | -167,09 % | -11,64 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-24,88 % | -69,29 % | -206,98 % | -11,64 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 3,72 | 0,24 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-1,92 | -7,35 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,89 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-16,35 % | -51,87 % | -200,86 % | -11,64 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
285,77 | 0,10 | -2,02 | 1,20 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "CarMint" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Inchcape Motors Latvia" | 147 380 791 | 4 791 878 | 3,3 % | 241 | 611 539 | 3 448 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Moller Auto Latvia" | 126 676 284 | 3 329 053 | 2,6 % | 120 | 1 055 636 | 3 104 (2026 Q2) |
| 3 | AS "WESS" | 95 902 527 | 2 901 976 | 3,0 % | 168 | 570 848 | 2 522 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "SCANIA LATVIA" | 78 172 831 | 4 632 680 | 5,9 % | 156 | 501 108 | 2 990 (2026 Q2) |
| 5 | AMSERV MOTORS SIA | 78 128 099 | -175 584 | -0,2 % | 127 | 615 182 | 2 884 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Veho" | 76 180 070 | -295 484 | -0,4 % | 119 | 640 169 | 3 118 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Mūsa Motors Rīga" | 64 485 678 | 2 507 830 | 3,9 % | 111 | 580 952 | 2 534 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Moller Auto" | 61 860 732 | 1 290 055 | 2,1 % | 58 | 1 066 564 | 2 925 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "BALTIJAS SPORTA AUTO" | 55 326 079 | 1 668 080 | 3,0 % | 49 | 1 129 104 | 3 283 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "SKANDI MOTORS" | 53 095 998 | 807 357 | 1,5 % | 146 | 363 671 | 2 375 (2026 Q2) |
| 158 | SIA CarMint (šis uzņēmums) | 450 867 | -59 300 | -13,2 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203385886 | LV33ZZZ40203385886 | SIA CarMint | SIA | CarMint | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-03-09 | NULL | Rīga, Dzirnavu iela 42 | 1010 | 101130355 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11362443 | 40203385886 | 2022-01-17 | 2022-03-09 16:38:31 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203385886 | 2024-11-04 | SIA Solar Farm 4 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92965053 | 40203385886 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 300000 | EUR | 2025-11-28 | 2025-11-28 16:57:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1778051 | 32809994 | 40203385886 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-03-09 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-10-05 19:01:01.277 |
| 1888151 | 33470132 | 40203385886 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-24 21:05:22.84 |
| 1980715 | 34245804 | 40203385886 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-04-09 19:01:52.456 |
| 2317088 | 35477212 | 40203385886 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-01 17:24:31.055 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1778051 | 32809994 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 182 | 0 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -292 | 0 | -292 | NULL | 0 | -292 |
| 1888151 | 33470132 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1621 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1641 | 50 | -1691 | NULL | 0 | -1691 |
| 1980715 | 34245804 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1250 | 1000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 | NULL | NULL | -284 | 50 | -334 | NULL | 0 | -334 |
| 2317088 | 35477212 | 450867 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 463933 | -13066 | 269 | 20016 | 0 | 5625 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20315 | NULL | NULL | -59291 | 9 | -59300 | NULL | 0 | -59300 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1778051 | 32809994 | 2052 | 0 | 456 | 0 | 2508 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2508 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2508 | 2508 |
| 1888151 | 33470132 | 556 | 0 | 456 | 0 | 1012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1012 | NULL | 195 | 0 | 0 | 817 | 1012 |
| 1980715 | 34245804 | 401 | 0 | 1875 | 0 | 2276 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2276 | NULL | 1794 | 0 | 0 | 482 | 2276 |
| 2317088 | 35477212 | 4300 | 0 | 1444 | 232993 | 238737 | 0 | 0 | 0 | 0 | 238737 | NULL | 354 | 0 | 0 | 238383 | 238737 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203385886 | SIA CarMint | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4781 | 010091 | Centra rajons | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203385886 | SIA CarMint | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3511 | 010091 | Centra rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203385886 | SIA CarMint | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3511 | 010091 | Centra rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203385886 | SIA CarMint | ir | 13.12.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203385886 | SIA CarMint | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzirnavu iela 42, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 450 867 EUR, un zaudējumi bija 59 300 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA Solar Farm 4".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 674,40 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 16,23.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 285,77, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 03-09-2026