SIA "KREIMEŅU 4A" (reģ. Nr. 40203387213) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-03-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 213 304 EUR, peļņa 34 706 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,18 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203387213 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-03-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV94ZZZ40203387213 |
| Juridiskā adrese | Kreimeņu iela 4A, Rīga, LV-1015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 213 304 EUR | 34 706 EUR | 1 240 349 EUR | 1 |
| 2024 | 211 205 EUR | 13 467 EUR | 1 405 951 EUR | 1 |
| 2023 | 209 238 EUR | 18 765 EUR | 1 260 440 EUR | 1 |
| 2022 | 134 558 EUR | -4 455 EUR | 1 298 672 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 11.74 | 0.5 | 1.07 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.64 | 0.44 | 0.53 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 7.22 | 0.64 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.87 | 0.63 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 32.99 | 2.22 | 2.84 | 1 |
| 2023 | 29.76 | 2.01 | 2.50 | 1 |
| 2022 | 3.12 | 0.74 | 0.85 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 213 304 EUR | 211 205 EUR | 209 238 EUR | 134 558 EUR |
| Bruto peļņa | 87 459 EUR | 82 106 EUR | 73 063 EUR | 25 978 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 34 706 EUR | 13 467 EUR | 18 765 EUR | -4 455 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 34 706 EUR | 13 467 EUR | 18 765 EUR | -4 455 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 240 349 EUR | 1 405 951 EUR | 1 260 440 EUR | 1 298 672 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 83 337 EUR | 59 493 EUR | 51 157 EUR | 76 918 EUR |
| Pašu kapitāls | 382 369 EUR | 527 777 EUR | 514 310 EUR | 495 545 EUR |
| Īstermiņa saistības | 70 424 EUR | 50 636 EUR | 71 771 EUR | 97 321 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 787 556 EUR | 827 538 EUR | 674 359 EUR | 705 806 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,18 | 1,17 | 0,71 | 0,79 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,18 | 1,17 | 0,71 | 0,79 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
16,27 % | 6,38 % | 8,97 % | -3,31 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,80 % | 0,96 % | 1,49 % | -0,34 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
9,08 % | 2,55 % | 3,65 % | -0,90 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,24 | 1,66 | 1,45 | 1,62 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,86 | 1,30 | 1,43 | 0,71 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,17 | 0,15 | 0,17 | 0,10 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
6,42 % | 4,33 % | 5,27 % | 0,89 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,82 | 0,85 | 0,94 | 0,70 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "KREIMEŅU 4A" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 1085 | SIA "KREIMEŅU 4A" (šis uzņēmums) | 213 304 | 34 706 | 16,3 % | 1 | 213 304 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203387213 | LV94ZZZ40203387213 | SIA "KREIMEŅU 4A" | SIA | KREIMEŅU 4A | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-03-17 | NULL | Rīga, Kreimeņu iela 4A | 1015 | 105013258 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11377409 | 40203387213 | 2022-02-21 | 2022-03-17 09:01:00 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92947887 | 40203387213 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 319886 | EUR | 2025-02-28 | 2025-02-28 15:21:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1869427 | 33405800 | 40203387213 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-11 19:02:40.179 |
| 1976856 | 34220613 | 40203387213 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-01 19:02:01.269 |
| 2209602 | 35311243 | 40203387213 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-27 18:00:29.131 |
| 1465777 | 32272034 | 40203387213 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-03-17 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-01 20:00:20.696 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1465777 | 32272034 | 134558 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 108580 | 25978 | 0 | 9192 | 0 | 6134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15107 | NULL | NULL | -4455 | 0 | -4455 | NULL | 0 | -4455 |
| 1869427 | 33405800 | 209238 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 136175 | 73063 | 0 | 10311 | 1049 | 1204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43832 | NULL | NULL | 18765 | 0 | 18765 | NULL | 0 | 18765 |
| 1976856 | 34220613 | 211205 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 129099 | 82106 | 0 | 11479 | 773 | 12735 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45198 | NULL | NULL | 13467 | 0 | 13467 | NULL | 0 | 13467 |
| 2209602 | 35311243 | 213304 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 125845 | 87459 | 0 | 11779 | 1295 | 1920 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40349 | NULL | NULL | 34706 | 0 | 34706 | NULL | 0 | 34706 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1465777 | 32272034 | 47917 | 0 | 29001 | 0 | 76918 | 0 | 1221754 | 0 | 1221754 | 1298672 | NULL | 97321 | 705806 | 0 | 495545 | 1298672 |
| 1869427 | 33405800 | 26455 | 0 | 24702 | 0 | 51157 | 0 | 1209283 | 0 | 1209283 | 1260440 | NULL | 71771 | 674359 | 0 | 514310 | 1260440 |
| 1976856 | 34220613 | 34583 | 0 | 24910 | 0 | 59493 | 178000 | 1168458 | 0 | 1346458 | 1405951 | NULL | 50636 | 827538 | 0 | 527777 | 1405951 |
| 2209602 | 35311243 | 59949 | 0 | 23388 | 0 | 83337 | 0 | 1157012 | 0 | 1157012 | 1240349 | NULL | 70424 | 787556 | 0 | 382369 | 1240349 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203387213 | SIA "KREIMEŅU 4A" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010096 | Ziemeļu rajons | 32.99 | 2.22 | 2.84 | 1 |
| 40203387213 | SIA "KREIMEŅU 4A" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010096 | Ziemeļu rajons | 29.76 | 2.01 | 2.50 | 1 |
| 40203387213 | SIA "KREIMEŅU 4A" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010096 | Ziemeļu rajons | 3.12 | 0.74 | 0.85 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203387213 | SIA "KREIMEŅU 4A" | ir | 01.07.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203387213 | SIA "KREIMEŅU 4A" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kreimeņu iela 4A, Rīga, LV-1015.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 213 304 EUR, un peļņa bija 34 706 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,18 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,18.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,82, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 32 990 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 220 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026