SIA "CLEANTECH HUB" (reģ. Nr. 40203388327) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-03-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 57 635 EUR, peļņa 2 262 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,60 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203388327 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-03-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV86ZZZ40203388327 |
| Juridiskā adrese | Valmieras iela 31, Rīga, LV-1009 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57 635 EUR | 2 262 EUR | 17 425 EUR | 1 |
| 2024 | 8 761 EUR | 3 248 EUR | 4 242 EUR | 1 |
| 2023 | 7 935 EUR | -4 730 EUR | 1 102 EUR | 1 |
| 2022 | 46 998 EUR | 5 724 EUR | 9 565 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 9.18 | 5.93 | 0.62 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.72 | 5.38 | 0.56 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 23.30 | 9.86 | 0.57 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.58 | 1.35 | 0.88 | 2 |
| 2024 | 1.49 | 0.44 | 0.56 | 0 |
| 2023 | 5.99 | 1.93 | 1.93 | 1 |
| 2022 | 8.47 | 2.28 | 1.32 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 57 635 EUR | 8 761 EUR | 7 935 EUR | 46 998 EUR |
| Bruto peļņa | 2 951 EUR | 4 572 EUR | -3 200 EUR | 6 507 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 301 EUR | 3 371 EUR | -4 030 EUR | 5 724 EUR |
| UIN nodoklis | 39 EUR | 123 EUR | 700 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 262 EUR | 3 248 EUR | -4 730 EUR | 5 724 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 17 425 EUR | 4 242 EUR | 1 102 EUR | 9 565 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 17 425 EUR | 4 242 EUR | 1 102 EUR | 9 565 EUR |
| Pašu kapitāls | 6 504 EUR | 4 242 EUR | 994 EUR | 8 524 EUR |
| Īstermiņa saistības | 10 921 EUR | 0 EUR | 108 EUR | 1 041 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,60 | — | 10,20 | 9,19 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,60 | — | 10,20 | 9,19 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,92 % | 37,07 % | -59,61 % | 12,18 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
12,98 % | 76,57 % | -429,22 % | 59,84 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
34,78 % | 76,57 % | -475,86 % | 67,15 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,68 | 0,00 | 0,11 | 0,12 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,31 | 2,07 | 7,20 | 4,91 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
35,38 % | 79,47 % | -405,43 % | 67,15 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,55 | 6,09 | 1,10 | 11,60 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "CLEANTECH HUB" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 633 | SIA "CLEANTECH HUB" (šis uzņēmums) | 57 635 | 2 262 | 3,9 % | 2 | 28 818 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203388327 | LV86ZZZ40203388327 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CLEANTECH HUB" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | CLEANTECH HUB | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-03-22 | NULL | Rīga, Valmieras iela 31 | 1009 | 102015291 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11387106 | 40203388327 | 2022-03-01 | 2022-03-22 11:04:22 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92847384 | 40203388327 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-03-22 | 2022-03-22 11:05:00 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1436497 | 31987673 | 40203388327 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-03-22 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-01-05 03:01:09.676 |
| 2041126 | 34462119 | 40203388327 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-30 03:02:38.217 |
| 2296007 | 35454494 | 40203388327 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-29 18:02:11.237 |
| 1903370 | 33510989 | 40203388327 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-31 03:04:18.79 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1436497 | 31987673 | 46998 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 40491 | 6507 | 0 | 783 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5724 | 0 | 5724 | NULL | 0 | 5724 |
| 1903370 | 33510989 | 7935 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11135 | -3200 | 186 | 644 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4030 | 700 | -4730 | NULL | 0 | -4730 |
| 2041126 | 34462119 | 8761 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4189 | 4572 | 0 | 1201 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3371 | 123 | 3248 | NULL | 0 | 3248 |
| 2296007 | 35454494 | 57635 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 54684 | 2951 | 0 | 614 | 0 | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2301 | 39 | 2262 | NULL | 0 | 2262 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1436497 | 31987673 | 9562 | 0 | 3 | 0 | 9565 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9565 | NULL | 1041 | 0 | 0 | 8524 | 9565 |
| 1903370 | 33510989 | 1099 | 0 | 3 | 0 | 1102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1102 | NULL | 108 | 0 | 0 | 994 | 1102 |
| 2041126 | 34462119 | 3870 | 0 | 372 | 0 | 4242 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4242 | NULL | 0 | 0 | 0 | 4242 | 4242 |
| 2296007 | 35454494 | 17422 | 0 | 3 | 0 | 17425 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17425 | NULL | 10921 | 0 | 0 | 6504 | 17425 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203388327 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CLEANTECH HUB" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 1.49 | 0.44 | 0.56 | 0 |
| 40203388327 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CLEANTECH HUB" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 5.99 | 1.93 | 1.93 | 1 |
| 40203388327 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CLEANTECH HUB" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 8.47 | 2.28 | 1.32 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203388327 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CLEANTECH HUB" | ir | 31.08.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203388327 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CLEANTECH HUB" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Valmieras iela 31, Rīga, LV-1009.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 57 635 EUR, un peļņa bija 2 262 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,60 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,60.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,55, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 490 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 440 EUR un VSAOI 560 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026