SIA "Colliers Baltics Sustainability Services" (reģ. Nr. 40203570666) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-06-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 57 100 EUR, peļņa 5 380 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,89 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203570666 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-06-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV71ZZZ40203570666 |
| Juridiskā adrese | Satekles iela 2B, Rīga, LV-1050 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57 100 EUR | 5 380 EUR | 14 066 EUR | 1 |
| 2024 | 3 380 EUR | 3 009 EUR | 6 414 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.59 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.09 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.95 | 0.65 | 0.97 | 0 |
| 2024 | 0.03 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 57 100 EUR | 3 380 EUR |
| Bruto peļņa | 7 061 EUR | 3 380 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5 380 EUR | 3 009 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 5 380 EUR | 3 009 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 14 066 EUR | 6 414 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 066 EUR | 6 414 EUR |
| Pašu kapitāls | 11 189 EUR | 5 809 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 877 EUR | 605 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,89 | 10,60 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,89 | 10,60 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
9,42 % | 89,02 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
38,25 % | 46,91 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
48,08 % | 51,80 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,26 | 0,10 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,06 | 0,53 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
48,08 % | 51,80 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,12 | 7,43 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Colliers Baltics Sustainability Services" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 59 | 485 587 | 2 339 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 18 | 867 452 | 791 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "P.M.G." | 13 537 074 | 688 919 | 5,1 % | 46 | 294 284 | 1 531 (2026 Q2) |
| 5 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 77 | 155 499 | 1 678 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 41 | 275 654 | 1 153 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 120 | 83 429 | 1 816 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 72 | 120 048 | 2 653 (2026 Q2) |
| 9 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 59 | 138 825 | 1 920 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 53 | 120 353 | 3 177 (2026 Q2) |
| 630 | SIA Colliers Baltics Sustainability Services (šis uzņēmums) | 57 100 | 5 380 | 9,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203570666 | LV71ZZZ40203570666 | SIA Colliers Baltics Sustainability Services | SIA | Colliers Baltics Sustainability Services | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-06-21 | NULL | Rīga, Satekles iela 2B | 1050 | 105976038 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12959908 | 40203570666 | 2024-05-15 | 2024-06-21 17:18:56 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92931968 | 40203570666 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-06-21 | 2024-06-21 17:13:42 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1970192 | 34178733 | 40203570666 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-06-21 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-03-18 19:00:49.337 |
| 2195752 | 35278761 | 40203570666 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-16 22:00:05.717 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1970192 | 34178733 | 3380 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 3380 | 0 | 371 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3009 | 0 | 3009 | NULL | 0 | 3009 |
| 2195752 | 35278761 | 57100 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 50039 | 7061 | 0 | 1681 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5380 | 0 | 5380 | NULL | 0 | 5380 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1970192 | 34178733 | 2929 | 0 | 3485 | 0 | 6414 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6414 | NULL | 605 | 0 | 0 | 5809 | 6414 |
| 2195752 | 35278761 | 14036 | 0 | 30 | 0 | 14066 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14066 | NULL | 2877 | 0 | 0 | 11189 | 14066 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203570666 | SIA Colliers Baltics Sustainability Services | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.03 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203570666 | SIA Colliers Baltics Sustainability Services | ir | 12.08.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203570666 | SIA Colliers Baltics Sustainability Services | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Satekles iela 2B, Rīga, LV-1050.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 57 100 EUR, un peļņa bija 5 380 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,89 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,89.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,12, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 30 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026