SIA "IGN RES DEV1" (reģ. Nr. 40203389977) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-03-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 2 256 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 1 301,24 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Elektroenerģijas sadale
| Reģistrācijas Nr. | 40203389977 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-03-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV59ZZZ40203389977 |
| Juridiskā adrese | Gustava Zemgala gatve 74A, Rīga, LV-1039 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -2 256 EUR | 479 131 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -13 433 EUR | 481 916 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -2 148 EUR | 494 778 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -3 253 EUR | 496 984 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.07 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.2 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -24.92 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.09 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -15.88 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | -0.40 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | -0.33 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 206 EUR | -13 382 EUR | -2 098 EUR | -3 253 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 51 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 256 EUR | -13 433 EUR | -2 148 EUR | -3 253 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 479 131 EUR | 481 916 EUR | 494 778 EUR | 496 984 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 287 574 EUR | 410 432 EUR | 447 190 EUR | 496 984 EUR |
| Pašu kapitāls | 478 910 EUR | 481 166 EUR | 494 599 EUR | 496 747 EUR |
| Īstermiņa saistības | 221 EUR | 750 EUR | 179 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 237 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1 301,24 | 547,24 | 2 498,27 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1 301,24 | 547,24 | 2 498,27 | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,47 % | -2,79 % | -0,43 % | -0,65 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-0,47 % | -2,79 % | -0,43 % | -0,65 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,46 % | -2,78 % | -0,42 % | -0,65 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
911,41 | 270,82 | 1 161,99 | 881,85 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "IGN RES DEV1" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Sadales tīkls" | 382 239 000 | 35 270 000 | 9,2 % | 1 690 | 226 177 | 3 013 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Jūrmalas gaisma" | 2 435 885 | 146 041 | 6,0 % | 39 | 62 459 | 1 740 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Riga Port Electric" | 1 713 378 | 155 510 | 9,1 % | 13 | 131 798 | 1 915 (2026 Q3) |
| 4 | New Hanza Utilities, SIA | 918 107 | 58 860 | 6,4 % | 1 | 918 107 | *** |
| 5 | SIA "DAMBIS Energo" | 627 916 | 9 462 | 1,5 % | 3 | 209 305 | 1 255 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "TLA Elektro" | 480 577 | 126 122 | 26,2 % | 2 | 240 289 | *** |
| 7 | SIA "VANGAŽU ELEKTRIĶIS" | 378 270 | 34 656 | 9,2 % | 6 | 63 045 | 1 610 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "KULONS KSK" | 376 305 | 180 212 | 47,9 % | 4 | 94 076 | 851 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "RĪGAS DĪZELIS ENERGO" | 227 172 | -5 046 | -2,2 % | 4 | 56 793 | 763 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METALURGS & DUNA" | 210 030 | 19 293 | 9,2 % | 2 | 105 015 | *** |
| 23 | IGN RES DEV1 SIA (šis uzņēmums) | 0 | -2 256 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203389977 | LV59ZZZ40203389977 | IGN RES DEV1 SIA | NULL | IGN RES DEV1 | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-03-29 | NULL | Rīga, Gustava Zemgala gatve 74A | 1039 | 106767050 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11376000 | 40203389977 | 2022-02-23 | 2022-03-16 13:39:33 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92847179 | 40203389977 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 500000 | EUR | 2022-03-29 | 2022-03-29 15:04:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1904395 | 33513044 | 40203389977 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-31 03:41:55.77 |
| 2320156 | 35480875 | 40203389977 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-01 20:03:59.178 |
| 1745777 | 32513005 | 40203389977 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-03-29 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-02 03:04:26.463 |
| 2053770 | 34498775 | 40203389977 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-05 03:03:22.661 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1745777 | 32513005 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 2607 | 0 | 646 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3253 | 0 | -3253 | NULL | 0 | -3253 |
| 1904395 | 33513044 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 2020 | 0 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2098 | 50 | -2148 | NULL | 0 | -2148 |
| 2053770 | 34498775 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 13382 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -13382 | 51 | -13433 | NULL | 0 | -13433 |
| 2320156 | 35480875 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 2206 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2206 | 50 | -2256 | NULL | 0 | -2256 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1745777 | 32513005 | 496934 | 0 | 50 | 0 | 496984 | 0 | 0 | 0 | 0 | 496984 | NULL | 0 | 237 | 0 | 496747 | 496984 |
| 1904395 | 33513044 | 438172 | 0 | 9018 | 0 | 447190 | 0 | 47588 | 0 | 47588 | 494778 | NULL | 179 | 0 | 0 | 494599 | 494778 |
| 2053770 | 34498775 | 409585 | 0 | 847 | 0 | 410432 | 0 | 71484 | 0 | 71484 | 481916 | NULL | 750 | 0 | 0 | 481166 | 481916 |
| 2320156 | 35480875 | 262603 | 0 | 24971 | 0 | 287574 | 0 | 191557 | 0 | 191557 | 479131 | NULL | 221 | 0 | 0 | 478910 | 479131 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203389977 | IGN RES DEV1 SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3514 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -15.88 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203389977 | IGN RES DEV1 SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3513 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -0.40 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203389977 | IGN RES DEV1 SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3513 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -0.33 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203389977 | IGN RES DEV1 SIA | ir | 13.09.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203389977 | IGN RES DEV1 SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gustava Zemgala gatve 74A, Rīga, LV-1039.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 2 256 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1 301,24 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1 301,24.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 911,41, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Elektroenerģijas sadale.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Elektroenerģijas sadale · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026