SIA "IGN RES DEV7" (reģ. Nr. 40203486933) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-05-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 17 299 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 5,69 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Elektroenerģijas sadale
| Reģistrācijas Nr. | 40203486933 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-05-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV83ZZZ40203486933 |
| Juridiskā adrese | Gustava Zemgala gatve 74A, Rīga, LV-1039 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -17 299 EUR | 167 821 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -8 727 EUR | 77 072 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -236 EUR | 2 770 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -2.35 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -5.73 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -9.37 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -5.48 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -2.81 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -17 249 EUR | -8 483 EUR | -236 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 244 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -17 299 EUR | -8 727 EUR | -236 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 167 821 EUR | 77 072 EUR | 2 770 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 33 351 EUR | 44 765 EUR | 2 770 EUR |
| Pašu kapitāls | 26 546 EUR | 43 845 EUR | 2 564 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 863 EUR | 1 345 EUR | 206 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 135 412 EUR | 31 882 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,69 | 33,28 | 13,45 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,69 | 33,28 | 13,45 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-10,31 % | -11,32 % | -8,52 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-65,17 % | -19,90 % | -9,20 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
5,32 | 0,76 | 0,08 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-10,65 % | -11,20 % | -9,20 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,01 | 1,10 | 6,41 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "IGN RES DEV7" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Sadales tīkls" | 382 239 000 | 35 270 000 | 9,2 % | 1 690 | 226 177 | 3 013 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Jūrmalas gaisma" | 2 435 885 | 146 041 | 6,0 % | 39 | 62 459 | 1 740 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Riga Port Electric" | 1 713 378 | 155 510 | 9,1 % | 13 | 131 798 | 1 915 (2026 Q3) |
| 4 | New Hanza Utilities, SIA | 918 107 | 58 860 | 6,4 % | 1 | 918 107 | *** |
| 5 | SIA "DAMBIS Energo" | 627 916 | 9 462 | 1,5 % | 3 | 209 305 | 1 255 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "TLA Elektro" | 480 577 | 126 122 | 26,2 % | 2 | 240 289 | *** |
| 7 | SIA "VANGAŽU ELEKTRIĶIS" | 378 270 | 34 656 | 9,2 % | 6 | 63 045 | 1 610 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "KULONS KSK" | 376 305 | 180 212 | 47,9 % | 4 | 94 076 | 851 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "RĪGAS DĪZELIS ENERGO" | 227 172 | -5 046 | -2,2 % | 4 | 56 793 | 763 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METALURGS & DUNA" | 210 030 | 19 293 | 9,2 % | 2 | 105 015 | *** |
| 26 | IGN RES DEV7 SIA (šis uzņēmums) | 0 | -17 299 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203486933 | LV83ZZZ40203486933 | IGN RES DEV7 SIA | NULL | IGN RES DEV7 | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-05-26 | NULL | Rīga, Gustava Zemgala gatve 74A | 1039 | 106767050 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12241306 | 40203486933 | 2023-05-16 | 2023-05-24 12:32:42 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92943396 | 40203486933 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 52808 | EUR | 2024-12-20 | 2024-12-20 11:20:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2053879 | 34498993 | 40203486933 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-05 03:04:27.178 |
| 1904434 | 33513122 | 40203486933 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-05-26 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-31 03:43:17.839 |
| 2320702 | 35481437 | 40203486933 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-01 21:03:46.658 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1904434 | 33513122 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 236 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -236 | 0 | -236 | NULL | 0 | -236 |
| 2053879 | 34498993 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 8483 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8483 | 244 | -8727 | NULL | 0 | -8727 |
| 2320702 | 35481437 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 17249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -17249 | 50 | -17299 | NULL | 0 | -17299 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1904434 | 33513122 | 2770 | 0 | 0 | 0 | 2770 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2770 | NULL | 206 | 0 | 0 | 2564 | 2770 |
| 2053879 | 34498993 | 43133 | 0 | 1632 | 0 | 44765 | 0 | 32307 | 0 | 32307 | 77072 | NULL | 1345 | 31882 | 0 | 43845 | 77072 |
| 2320702 | 35481437 | 23934 | 0 | 9417 | 0 | 33351 | 0 | 134470 | 0 | 134470 | 167821 | NULL | 5863 | 135412 | 0 | 26546 | 167821 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203486933 | IGN RES DEV7 SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3514 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -2.81 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203486933 | IGN RES DEV7 SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3513 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203486933 | IGN RES DEV7 SIA | ir | 19.06.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203486933 | IGN RES DEV7 SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gustava Zemgala gatve 74A, Rīga, LV-1039.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 17 299 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,69 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,69.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,01, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Elektroenerģijas sadale.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Elektroenerģijas sadale · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026