SIA "Cafe ME" (reģ. Nr. 40203391543) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-04-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 173 852 EUR, zaudējumi 13 061 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 2,65 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Restorānu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203391543 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-04-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV69ZZZ40203391543 |
| Juridiskā adrese | Selgas iela 14, Roja, Rojas pag., Talsu nov., LV-3264 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 173 852 EUR | -13 061 EUR | 83 577 EUR | 7 |
| 2024 | 121 698 EUR | -2 238 EUR | 24 761 EUR | 5 |
| 2023 | 115 320 EUR | -1 455 EUR | 24 116 EUR | 4 |
| 2022 | 58 751 EUR | -7 934 EUR | 5 960 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 12.17 | 0.31 | 4.64 | 7 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.2 | 0.41 | 4.25 | 7 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.93 | 0.25 | 2.97 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 6.62 | 0.43 | 3.94 | 6 |
| 2024 | 30.18 | 3.74 | 15.42 | 5 |
| 2023 | 23.42 | 1.39 | 12.66 | 5 |
| 2022 | 9.66 | 0.57 | 5.42 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 648.14 | ~ 572.42 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 593.67 | ~ 531.33 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 484.01 | ~ 433.19 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 642.09 | ~ 558.18 |
| 2024 | 753.89 | ~ 620.25 |
| 2023 | 618.95 | ~ 534.02 |
| 2022 | 331.23 | ~ 296.45 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (15.42 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 753.89 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 753.89 * 0.105 = 79.16 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 402.35 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (753.89 - 79.16 - 402.35) * 0.2 ≈ 54.48 EUR
4. Neto alga: 753.89 - 79.16 - 54.48 = ~ 620.25 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 173 852 EUR | 121 698 EUR | 115 320 EUR | 58 751 EUR |
| Bruto peļņa | -4 555 EUR | -9 576 EUR | -5 696 EUR | -5 732 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 061 EUR | -2 238 EUR | -1 455 EUR | -7 934 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -13 061 EUR | -2 238 EUR | -1 455 EUR | -7 934 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 83 577 EUR | 24 761 EUR | 24 116 EUR | 5 960 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 430 EUR | 24 149 EUR | 23 953 EUR | 5 696 EUR |
| Pašu kapitāls | -21 888 EUR | -8 827 EUR | -6 589 EUR | -5 134 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 455 EUR | 6 142 EUR | 4 863 EUR | 2 830 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 100 010 EUR | 27 446 EUR | 25 842 EUR | 8 264 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-12-27 – 2024-12-27 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,65 | 3,93 | 4,93 | 2,01 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,35 | 3,50 | 4,60 | 1,59 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-7,51 % | -1,84 % | -1,26 % | -13,50 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-15,63 % | -9,04 % | -6,03 % | -133,12 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
59,67 % | 25,35 % | 22,08 % | 154,54 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-4,82 | -3,81 | -4,66 | -2,16 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-6,72 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,08 | 4,91 | 4,78 | 9,86 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-14,55 % | -12,02 % | -7,56 % | -253,48 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,42 | 4,73 | 4,83 | 5,12 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Cafe ME" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PREMIER RESTAURANTS LATVIA" | 88 496 176 | 5 173 520 | 5,8 % | 878 | 100 793 | 1 290 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LIDO" | 69 573 221 | 7 323 855 | 10,5 % | 1 197 | 58 123 | 1 520 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "TIAMO GRUPA" | 24 801 424 | 83 901 | 0,3 % | 741 | 33 470 | 1 040 (2026 Q3) |
| 4 | SIA LAGE GROUP | 10 435 193 | 294 298 | 2,8 % | 246 | 42 419 | 1 045 (2026 Q3) |
| 5 | SIA APL Fresh Food | 10 170 510 | 545 869 | 5,4 % | 168 | 60 539 | 1 183 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "HARTVIK F" | 8 584 133 | -150 310 | -1,8 % | 176 | 48 773 | 1 801 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LATER LTD" | 7 809 989 | 154 567 | 2,0 % | 137 | 57 007 | 1 087 (2026 Q3) |
| 8 | "Lage Ltd" SIA | 7 571 628 | -234 364 | -3,1 % | 248 | 30 531 | 892 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Cakes and Bakes Latvia | 6 499 377 | -219 586 | -3,4 % | 92 | 70 645 | 1 937 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "VĒL VAIRĀK SAULES" | 5 526 085 | 53 913 | 1,0 % | 110 | 50 237 | 1 203 (2026 Q3) |
| 597 | SIA Cafe ME (šis uzņēmums) | 173 852 | -13 061 | -7,5 % | 7 | 24 836 | 648 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203391543 | LV69ZZZ40203391543 | SIA Cafe ME | SIA | Cafe ME | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-04-05 | NULL | Talsu nov., Rojas pag., Roja, Selgas iela 14 | 3264 | 101250794 | 100016390 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11417719 | 40203391543 | 2022-03-29 | 2022-04-05 10:29:52 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203391543 | 2024-12-27 | 30911.76 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | be680297 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92862490 | 40203391543 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-07-19 | 2022-07-19 12:28:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1865701 | 33387049 | 40203391543 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-05-06 19:09:48.794 |
| 2220004 | 35329428 | 40203391543 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2026-05-04 17:01:30.174 |
| 1717986 | 32423276 | 40203391543 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-04-05 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-05-17 04:01:56.765 |
| 1974847 | 34207832 | 40203391543 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-03-27 23:00:33.234 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1717986 | 32423276 | 58751 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 64483 | -5732 | 666 | 1536 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7934 | 0 | -7934 | NULL | 0 | -7934 |
| 1865701 | 33387049 | 115320 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 121016 | -5696 | 1167 | 2592 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8000 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1455 | 0 | -1455 | NULL | 0 | -1455 |
| 1974847 | 34207832 | 121698 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 131274 | -9576 | 1715 | 2947 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12000 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2238 | 0 | -2238 | NULL | 0 | -2238 |
| 2220004 | 35329428 | 173852 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 178407 | -4555 | 1925 | 4941 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51 | 0 | 1691 | NULL | NULL | -13061 | 0 | -13061 | NULL | 0 | -13061 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1717986 | 32423276 | 4498 | 0 | 0 | 1198 | 5696 | 0 | 264 | 0 | 264 | 5960 | NULL | 2830 | 8264 | 0 | -5134 | 5960 |
| 1865701 | 33387049 | 22323 | 0 | 25 | 1605 | 23953 | 0 | 163 | 0 | 163 | 24116 | NULL | 4863 | 25842 | 0 | -6589 | 24116 |
| 1974847 | 34207832 | 21001 | 0 | 480 | 2668 | 24149 | 0 | 612 | 0 | 612 | 24761 | NULL | 6142 | 27446 | 0 | -8827 | 24761 |
| 2220004 | 35329428 | 12653 | 0 | 181 | 1596 | 14430 | 0 | 69147 | 0 | 69147 | 83577 | NULL | 5455 | 100010 | 0 | -21888 | 83577 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203391543 | SIA Cafe ME | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5611 | 051530 | Rojas pag. | 30.18 | 3.74 | 15.42 | 5 |
| 40203391543 | SIA Cafe ME | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 051530 | Rojas pag. | 23.42 | 1.39 | 12.66 | 5 |
| 40203391543 | SIA Cafe ME | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 051530 | Rojas pag. | 9.66 | 0.57 | 5.42 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203391543 | SIA Cafe ME | ir | 03.05.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203391543 | SIA Cafe ME | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Selgas iela 14, Roja, Rojas pag., Talsu nov., LV-3264.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 173 852 EUR, un zaudējumi bija 13 061 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,65 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,35.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,42, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 753.89 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 620.25 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 30 180 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 740 EUR un VSAOI 15 420 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Restorānu pakalpojumi · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026