SIA "CC Plus" (reģ. Nr. 40203391986) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-04-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 311 022 EUR, peļņa 92 181 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 21,14 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203391986 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-04-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV39ZZZ40203391986 |
| Juridiskā adrese | Krišjāņa Valdemāra iela 77 - 45, Rīga, LV-1013 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 311 022 EUR | 92 181 EUR | 114 898 EUR | 1 |
| 2024 | 21 417 EUR | 6 066 EUR | 253 009 EUR | 1 |
| 2023 | 18 235 EUR | 20 776 EUR | 202 942 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -1 871 EUR | 130 921 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.42 | 0.0 | 0.42 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.13 | 0.02 | 1.01 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.09 | 0.03 | 0.82 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | -0.89 | 0.03 | 0.18 | 1 |
| 2023 | -1.19 | 0.10 | 0.46 | 1 |
| 2022 | -2.05 | 0.05 | 0.09 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 311 022 EUR | 21 417 EUR | 18 235 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 100 044 EUR | 8 792 EUR | 14 733 EUR | -569 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 93 069 EUR | 6 661 EUR | 20 776 EUR | -1 871 EUR |
| UIN nodoklis | 888 EUR | 595 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 92 181 EUR | 6 066 EUR | 20 776 EUR | -1 871 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 114 898 EUR | 253 009 EUR | 202 942 EUR | 130 921 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 114 898 EUR | 74 523 EUR | 59 695 EUR | 25 038 EUR |
| Pašu kapitāls | 109 463 EUR | 17 282 EUR | 18 917 EUR | -1 861 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 435 EUR | 235 727 EUR | 184 025 EUR | 132 782 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
21,14 | 0,32 | 0,32 | 0,19 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
20,56 | 0,32 | 0,13 | 0,10 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
29,64 % | 28,32 % | 113,93 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
80,23 % | 2,40 % | 10,24 % | -1,43 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
84,21 % | 35,10 % | 109,83 % | 100,54 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,05 | 13,64 | 9,73 | -71,35 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 1,26 | 3,82 | -2,86 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,71 | 0,08 | 0,09 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
85,02 % | 188,88 % | 148,82 % | 74,48 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
15,17 | 0,12 | 0,20 | -0,64 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "CC Plus" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 794 | SIA "CC Plus" (šis uzņēmums) | 311 022 | 92 181 | 29,6 % | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203391986 | LV39ZZZ40203391986 | SIA "CC Plus" | SIA | CC Plus | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-04-06 | NULL | Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 77 - 45 | 1013 | 112076993 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11418487 | 40203391986 | 2022-03-24 | 2022-04-05 13:05:07 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92849244 | 40203391986 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2022-04-06 | 2022-04-06 17:34:36 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2219617 | 35329032 | 40203391986 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-03 18:00:02.157 |
| 1471170 | 32310060 | 40203391986 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-04-06 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-24 22:29:18.289 |
| 1911162 | 33529318 | 40203391986 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-01 22:03:58.522 |
| 2009790 | 34358328 | 40203391986 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-10 19:01:48.991 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1471170 | 32310060 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 569 | -569 | 0 | 817 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 485 | NULL | NULL | -1871 | 0 | -1871 | NULL | 0 | -1871 |
| 1911162 | 33529318 | 18235 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3502 | 14733 | 25000 | 581 | 39000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7376 | NULL | NULL | 20776 | 0 | 20776 | NULL | 0 | 20776 |
| 2009790 | 34358328 | 21417 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12625 | 8792 | 7762 | 3107 | 34798 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25981 | NULL | NULL | 6661 | 595 | 6066 | NULL | 0 | 6066 |
| 2219617 | 35329032 | 311022 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 210978 | 100044 | 9436 | 1107 | 11027 | 7459 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 93069 | 888 | 92181 | NULL | 0 | 92181 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1471170 | 32310060 | 334 | 0 | 13263 | 11441 | 25038 | 0 | 105883 | 0 | 105883 | 130921 | NULL | 132782 | 0 | 0 | -1861 | 130921 |
| 1911162 | 33529318 | 82 | 0 | 24412 | 35201 | 59695 | 0 | 143247 | 0 | 143247 | 202942 | NULL | 184025 | 0 | 0 | 18917 | 202942 |
| 2009790 | 34358328 | 3308 | 0 | 71213 | 2 | 74523 | 0 | 178486 | 0 | 178486 | 253009 | NULL | 235727 | 0 | 0 | 17282 | 253009 |
| 2219617 | 35329032 | 4618 | 0 | 107103 | 3177 | 114898 | 0 | 0 | 0 | 0 | 114898 | NULL | 5435 | 0 | 0 | 109463 | 114898 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91342069 | 40203391986 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2024-08-13 | 07013/066/2024-NOS | NULL | NULL | Zvērināts tiesu izpildītājs |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203391986 | SIA "CC Plus" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -0.89 | 0.03 | 0.18 | 1 |
| 40203391986 | SIA "CC Plus" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -1.19 | 0.10 | 0.46 | 1 |
| 40203391986 | SIA "CC Plus" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -2.05 | 0.05 | 0.09 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203391986 | SIA "CC Plus" | ir | 15.07.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203391986 | SIA "CC Plus" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Krišjāņa Valdemāra iela 77 - 45, Rīga, LV-1013.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 311 022 EUR, un peļņa bija 92 181 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 21,14 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 20,56.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 15,17, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026