SIA "Skanstes 17" (reģ. Nr. 40203484932) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-05-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 310 114 EUR, peļņa 143 588 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,52 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203484932 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-05-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV81ZZZ40203484932 |
| Juridiskā adrese | "Torņi", Saldus pag., Saldus nov., LV-3862 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 310 114 EUR | 143 588 EUR | 6 137 628 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -44 529 EUR | 4 221 044 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -10 232 EUR | 8 363 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 33.24 | 0.75 | 0.98 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 32.01 | 0.56 | 0.73 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 31.39 | 0.73 | 0.91 | 1 |
| 2024 | -6.55 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | -1.75 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 310 114 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 266 413 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 143 687 EUR | -44 307 EUR | -10 232 EUR |
| UIN nodoklis | 99 EUR | 222 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 143 588 EUR | -44 529 EUR | -10 232 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 137 628 EUR | 4 221 044 EUR | 8 363 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 12 099 EUR | 12 208 EUR | 952 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 125 827 EUR | 685 234 EUR | -7 432 EUR |
| Īstermiņa saistības | 23 218 EUR | 672 423 EUR | 1 310 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 4 988 583 EUR | 2 863 387 EUR | 14 485 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-08-07 – 2024-08-07 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,52 | 0,02 | 0,73 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,52 | 0,02 | 0,73 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
46,30 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,34 % | -1,05 % | -122,35 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
12,75 % | -6,50 % | 137,67 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,45 | 5,16 | -2,13 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
2,54 | -25,61 | -35,94 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,05 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
3,87 % | -1,20 % | -141,15 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,42 | 0,08 | -4,68 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Skanstes 17" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 554 (2026 Q2) |
| 2 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 3 | 5 045 908 | 831 (2026 Q2) |
| 3 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 4 | SIA "ZLM" | 10 968 650 | 665 709 | 6,1 % | 15 | 731 243 | 2 643 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 355 (2026 Q2) |
| 6 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 030 (2026 Q2) |
| 8 | SIA ANGERN | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 1 640 (2026 Q2) |
| 9 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA "SKY UNION" | 4 459 865 | 462 365 | 10,4 % | 6 | 743 311 | 921 (2026 Q2) |
| 231 | SIA "Skanstes 17" (šis uzņēmums) | 310 114 | 143 588 | 46,3 % | 1 | 310 114 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203484932 | LV81ZZZ40203484932 | SIA "Skanstes 17" | SIA | Skanstes 17 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-05-18 | NULL | Saldus nov., Saldus pag., "Torņi" | 3862 | 106073245 | 100016663 | 0 | 0046530 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12228968 | 40203484932 | 2023-05-09 | 2023-05-18 16:36:34 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203484932 | 2024-08-07 | 1517.49 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | MVU izaugsmes aizdevumu programma | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 99d0a394 |
| 40203484932 | 2024-08-07 | 219.67 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | MVU izaugsmes aizdevumu programma | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 99d0a394 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92957154 | 40203484932 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1037000 | EUR | 2025-08-01 | 2025-08-01 12:21:30 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1850013 | 33321914 | 40203484932 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-05-18 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-04-16 19:04:02.24 |
| 1969024 | 34170966 | 40203484932 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-03-14 19:00:30.999 |
| 2138097 | 35161538 | 40203484932 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-13 17:02:37.703 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1850013 | 33321914 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 3986 | 0 | 5969 | 0 | 0 | 0 | 0 | 277 | NULL | NULL | -10232 | 0 | -10232 | NULL | 0 | -10232 |
| 1969024 | 34170966 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 29730 | 6191 | 19103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1665 | NULL | NULL | -44307 | 222 | -44529 | NULL | 0 | -44529 |
| 2138097 | 35161538 | 310114 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 43701 | 266413 | 0 | 23499 | 67445 | 73642 | 0 | 0 | 0 | 0 | 93030 | NULL | NULL | 143687 | 99 | 143588 | NULL | 0 | 143588 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1850013 | 33321914 | 605 | 0 | 347 | 0 | 952 | 0 | 7411 | 0 | 7411 | 8363 | NULL | 1310 | 14485 | 0 | -7432 | 8363 |
| 1969024 | 34170966 | 2800 | 0 | 9408 | 0 | 12208 | 0 | 4208836 | 0 | 4208836 | 4221044 | NULL | 672423 | 2863387 | 0 | 685234 | 4221044 |
| 2138097 | 35161538 | 3530 | 0 | 8569 | 0 | 12099 | 0 | 6125529 | 0 | 6125529 | 6137628 | NULL | 23218 | 4988583 | 0 | 1125827 | 6137628 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203484932 | SIA "Skanstes 17" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 010092 | Kurzemes rajons | -6.55 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203484932 | SIA "Skanstes 17" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010092 | Kurzemes rajons | -1.75 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203484932 | SIA "Skanstes 17" | ir | 26.06.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203484932 | SIA "Skanstes 17" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Torņi", Saldus pag., Saldus nov., LV-3862.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 310 114 EUR, un peļņa bija 143 588 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,52 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,52.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,42, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 03-09-2026