SIA "Ābols Construction" (reģ. Nr. 40203392483) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-04-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 23 490 EUR, peļņa 3 319 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,33 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Būvniecības projektu attīstīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203392483 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-04-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV06ZZZ40203392483 |
| Juridiskā adrese | Kantora iela 70, Rīga, LV-1002 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 490 EUR | 3 319 EUR | 16 186 EUR | 1 |
| 2024 | 3 000 EUR | -3 013 EUR | 10 206 EUR | 1 |
| 2023 | 8 819 EUR | 7 802 EUR | 12 709 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -93 EUR | 4 907 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.13 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.12 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | -0.40 | 0.00 | 0.02 | 2 |
| 2023 | 2.21 | 0.13 | 0.21 | 2 |
| 2022 | 0.01 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 23 490 EUR | 3 000 EUR | 8 819 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 3 564 EUR | -2 484 EUR | 7 995 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 319 EUR | -2 963 EUR | 7 802 EUR | -93 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 319 EUR | -3 013 EUR | 7 802 EUR | -93 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 16 186 EUR | 10 206 EUR | 12 709 EUR | 4 907 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 567 EUR | 4 587 EUR | 3 590 EUR | 1 407 EUR |
| Pašu kapitāls | 13 015 EUR | 9 696 EUR | 12 709 EUR | 4 907 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 171 EUR | 510 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,33 | 8,99 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,33 | 8,99 | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,13 % | -100,43 % | 88,47 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
20,51 % | -29,52 % | 61,39 % | -1,90 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
25,50 % | -31,07 % | 61,39 % | -1,90 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,24 | 0,05 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,45 | 0,29 | 0,69 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
25,50 % | -30,56 % | 61,39 % | -1,90 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,82 | 8,47 | 3,65 | 0,99 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Ābols Construction" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Kalvasta Būve" | 6 213 691 | 466 053 | 7,5 % | 22 | 282 441 | 1 984 (2026 Q3) |
| 2 | Capitalica Industries LV SIA | 6 198 890 | -377 993 | -6,1 % | 4 | 1 549 723 | 2 613 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Skanstes Business Centre | 4 962 246 | 4 313 003 | 86,9 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Vertex projekti" | 4 949 322 | 1 708 188 | 34,5 % | 12 | 412 444 | 2 383 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Rīgas Mājas | 4 046 661 | -518 194 | -12,8 % | 1 | 4 046 661 | — |
| 6 | SIA "VARENO GROUP" | 3 567 458 | 263 386 | 7,4 % | 10 | 356 746 | 2 492 (2026 Q3) |
| 7 | SIA REMA PROJECT | 3 562 794 | 319 015 | 9,0 % | 44 | 80 973 | 1 921 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "SC Consult" | 3 445 044 | 148 270 | 4,3 % | 37 | 93 109 | 2 109 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DV SERVISS" | 2 847 476 | 327 388 | 11,5 % | 41 | 69 451 | 1 323 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "AAO Projekts" | 2 517 384 | 1 134 902 | 45,1 % | 19 | 132 494 | 1 797 (2026 Q3) |
| 262 | SIA "Ābols Construction" (šis uzņēmums) | 23 490 | 3 319 | 14,1 % | 1 | 23 490 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203392483 | LV06ZZZ40203392483 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ābols Construction" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Ābols Construction | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-04-08 | NULL | Rīga, Kantora iela 70 | 1002 | 101910141 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11426562 | 40203392483 | 2022-01-25 | 2022-04-08 10:10:25 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92849689 | 40203392483 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5000 | EUR | 2022-04-08 | 2022-04-08 10:18:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1708269 | 32380217 | 40203392483 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-04-08 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-11 19:01:39.51 |
| 1907629 | 33522250 | 40203392483 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-01 03:06:48.718 |
| 2050123 | 34485655 | 40203392483 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-03 05:02:46.674 |
| 2242462 | 35379108 | 40203392483 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-18 19:00:13.455 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1708269 | 32380217 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 93 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -93 | 0 | -93 | NULL | 0 | -93 |
| 1907629 | 33522250 | 8819 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 824 | 7995 | 0 | 193 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7802 | 0 | 7802 | NULL | 0 | 7802 |
| 2050123 | 34485655 | 3000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5484 | -2484 | 0 | 479 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2963 | 50 | -3013 | NULL | 0 | -3013 |
| 2242462 | 35379108 | 23490 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19926 | 3564 | 0 | 245 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3319 | 0 | 3319 | NULL | 0 | 3319 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1708269 | 32380217 | 1404 | 0 | 3 | 0 | 1407 | 3500 | 0 | 0 | 3500 | 4907 | NULL | 0 | 0 | 0 | 4907 | 4907 |
| 1907629 | 33522250 | 3269 | 0 | 321 | 0 | 3590 | 9119 | 0 | 0 | 9119 | 12709 | NULL | 0 | 0 | 0 | 12709 | 12709 |
| 2050123 | 34485655 | 4587 | 0 | 0 | 0 | 4587 | 5619 | 0 | 0 | 5619 | 10206 | NULL | 510 | 0 | 0 | 9696 | 10206 |
| 2242462 | 35379108 | 10470 | 0 | 97 | 0 | 10567 | 5619 | 0 | 0 | 5619 | 16186 | NULL | 3171 | 0 | 0 | 13015 | 16186 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203392483 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ābols Construction" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6812 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | -0.40 | 0.00 | 0.02 | 2 |
| 40203392483 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ābols Construction" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4110 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 2.21 | 0.13 | 0.21 | 2 |
| 40203392483 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ābols Construction" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4110 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.01 | 0.00 | 0.00 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203392483 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ābols Construction" | ir | 23.05.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203392483 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ābols Construction" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kantora iela 70, Rīga, LV-1002.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 23 490 EUR, un peļņa bija 3 319 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,33 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,33.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,82, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Būvniecības projektu attīstīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Būvniecības projektu attīstīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026