SIA "Nord Solar Group" (reģ. Nr. 40203399547) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-05-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 100 EUR, zaudējumi 5 369 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,01 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203399547 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-05-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV77ZZZ40203399547 |
| Juridiskā adrese | Hospitāļu iela 8 - 57, Rīga, LV-1013 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100 EUR | -5 369 EUR | 3 392 EUR | 1 |
| 2024 | 58 643 EUR | 837 EUR | 5 758 EUR | 1 |
| 2023 | 1 900 EUR | -2 121 EUR | 3 439 EUR | 0 |
| 2022 | 7 500 EUR | 7 488 EUR | 10 303 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.03 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.51 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.47 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | -0.48 | 0.15 | 0.24 | 1 |
| 2023 | 0.20 | 0.11 | 0.17 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 100 EUR | 58 643 EUR | 1 900 EUR | 7 500 EUR |
| Bruto peļņa | -4 969 EUR | -903 EUR | -600 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | — | — | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5 319 EUR | 837 EUR | -2 121 EUR | 7 488 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -5 369 EUR | 837 EUR | -2 121 EUR | 7 488 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 392 EUR | 5 758 EUR | 3 439 EUR | 10 303 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 392 EUR | 5 758 EUR | 3 439 EUR | 10 303 EUR |
| Pašu kapitāls | 35 EUR | 5 404 EUR | 3 167 EUR | 10 288 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 357 EUR | 354 EUR | 272 EUR | 15 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,01 | 16,27 | 12,64 | 686,87 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,01 | 16,27 | 12,64 | 686,87 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-5 369,00 % | 1,43 % | -111,63 % | 99,84 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-158,28 % | 14,54 % | -61,67 % | 72,68 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-15 340,00 % | 15,49 % | -66,97 % | 72,78 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
95,91 | 0,07 | 0,09 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,03 | 10,18 | 0,55 | 0,73 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-15 197,14 % | 15,49 % | -66,97 % | 72,78 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-4,82 | 18,50 | 4,97 | 292,61 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Nord Solar Group" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 33 316 978 | 1 204 995 | 3,6 % | 3 | 11 105 659 | 1 366 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 4 332 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Electronic Commerce Consulting Service | 11 399 197 | 74 088 | 0,6 % | 5 | 2 279 839 | 1 586 (2026 Q3) |
| 4 | AS Eleving Stella | 6 049 653 | -258 638 | -4,3 % | 65 | 93 072 | 4 189 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT" | 6 020 043 | 830 430 | 13,8 % | 50 | 120 401 | 3 310 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "LNK PROPERTIES" | 5 791 896 | 4 730 307 | 81,7 % | 12 | 482 658 | 2 116 (2026 Q3) |
| 7 | AS Eleving Vehicle Finance | 5 623 914 | 2 151 725 | 38,3 % | 42 | 133 903 | 4 130 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "GVF Consult" | 5 470 264 | -1 471 404 | -26,9 % | 3 | 1 823 421 | 2 167 (2026 Q3) |
| 9 | Adven Latvia SIA | 4 968 094 | -527 239 | -10,6 % | 49 | 101 390 | 2 485 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BR Group" | 4 518 831 | 9 473 931 | 209,7 % | 16 | 282 427 | 2 454 (2026 Q3) |
| 1865 | Nord Solar Group SIA (šis uzņēmums) | 100 | -5 369 | -5 369,0 % | 1 | 100 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203399547 | LV77ZZZ40203399547 | Nord Solar Group SIA | NULL | Nord Solar Group | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-05-12 | NULL | Rīga, Hospitāļu iela 8 - 57 | 1013 | 119211018 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11493225 | 40203399547 | 2022-05-02 | 2022-05-12 16:20:58 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92936980 | 40203399547 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 4200 | EUR | 2024-09-16 | 2024-09-16 16:47:15 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1745794 | 32513042 | 40203399547 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-05-12 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-02 03:05:01.702 |
| 1904401 | 33513056 | 40203399547 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-31 03:42:08.524 |
| 2039377 | 34454979 | 40203399547 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-29 05:00:11.769 |
| 2331644 | 35494447 | 40203399547 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-02 17:39:53.976 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1745794 | 32513042 | 7500 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7488 | 0 | 7488 | NULL | 0 | 7488 |
| 1904401 | 33513056 | 1900 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2500 | -600 | 0 | 947 | 0 | 574 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2121 | 0 | -2121 | NULL | 0 | -2121 |
| 2039377 | 34454979 | 58643 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 59546 | -903 | 0 | 0 | 2058 | 318 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 837 | 0 | 837 | NULL | 0 | 837 |
| 2331644 | 35494447 | 100 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5069 | -4969 | 0 | 0 | 0 | 350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5319 | 50 | -5369 | NULL | 0 | -5369 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1745794 | 32513042 | 5053 | 0 | 5250 | 0 | 10303 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10303 | NULL | 15 | 0 | 0 | 10288 | 10303 |
| 1904401 | 33513056 | 3318 | 0 | 121 | 0 | 3439 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3439 | NULL | 272 | 0 | 0 | 3167 | 3439 |
| 2039377 | 34454979 | 5758 | 0 | 0 | 0 | 5758 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5758 | NULL | 354 | 0 | 0 | 5404 | 5758 |
| 2331644 | 35494447 | 838 | 0 | 2554 | 0 | 3392 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3392 | NULL | 3357 | 0 | 0 | 35 | 3392 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203399547 | Nord Solar Group SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -0.48 | 0.15 | 0.24 | 1 |
| 40203399547 | Nord Solar Group SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.20 | 0.11 | 0.17 | 0 |
| 40203399547 | Nord Solar Group SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203399547 | Nord Solar Group SIA | ir | 01.12.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203399547 | Nord Solar Group SIA | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Hospitāļu iela 8 - 57, Rīga, LV-1013.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 100 EUR, un zaudējumi bija 5 369 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,01 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,01.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -4,82, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026