SIA "Tantra" (reģ. Nr. 44103134661) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-11-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 100 EUR, peļņa 50 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 4,18 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 44103134661 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-11-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV62ZZZ44103134661 |
| Juridiskā adrese | Avotu iela 18 - 9, Rīga, LV-1011 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100 EUR | 50 EUR | 209 EUR | 0 |
| 2024 | 80 EUR | 30 EUR | 159 EUR | 0 |
| 2023 | 80 EUR | 30 EUR | 129 EUR | 0 |
| 2022 | 100 EUR | 39 EUR | 160 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | 0 EUR | 60 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 100 EUR | 80 EUR | 80 EUR | 100 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 100 EUR | 80 EUR | 80 EUR | 100 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 100 EUR | 80 EUR | 80 EUR | 89 EUR | 50 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 50 EUR | 30 EUR | 30 EUR | 39 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 209 EUR | 159 EUR | 129 EUR | 160 EUR | 60 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 209 EUR | 159 EUR | 129 EUR | 160 EUR | 60 EUR |
| Pašu kapitāls | 159 EUR | 109 EUR | 79 EUR | 49 EUR | 10 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 111 EUR | 50 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,18 | 3,18 | 2,58 | 1,44 | 1,20 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,18 | 3,18 | 2,58 | 1,44 | 1,20 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
50,00 % | 37,50 % | 37,50 % | 39,00 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
23,92 % | 18,87 % | 23,26 % | 24,38 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
31,45 % | 27,52 % | 37,97 % | 79,59 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,31 | 0,46 | 0,63 | 2,27 | 5,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,48 | 0,50 | 0,62 | 0,63 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
62,89 % | 73,39 % | 101,27 % | 181,63 % | 500,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,49 | 4,05 | 4,17 | 3,02 | 2,93 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Tantra" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Mercador | 90 688 243 | 6 400 903 | 7,1 % | 5 | 18 137 649 | 1 496 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 33 316 978 | 1 204 995 | 3,6 % | 3 | 11 105 659 | 1 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA NordBus Group | 29 797 413 | 1 411 499 | 4,7 % | 0 | — | — |
| 4 | AS "MŪSA MOTORS GRUPA" | 14 873 071 | 577 597 | 3,9 % | 30 | 495 769 | 1 659 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 4 332 (2026 Q3) |
| 6 | SIA Electronic Commerce Consulting Service | 11 399 197 | 74 088 | 0,6 % | 5 | 2 279 839 | 1 586 (2026 Q3) |
| 7 | AS Eleving Stella | 6 049 653 | -258 638 | -4,3 % | 65 | 93 072 | 4 189 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT" | 6 020 043 | 830 430 | 13,8 % | 50 | 120 401 | 3 310 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LNK PROPERTIES" | 5 791 896 | 4 730 307 | 81,7 % | 12 | 482 658 | 2 116 (2026 Q3) |
| 10 | AS Eleving Vehicle Finance | 5 623 914 | 2 151 725 | 38,3 % | 42 | 133 903 | 4 130 (2026 Q3) |
| 1863 | SIA "Tantra" (šis uzņēmums) | 100 | 50 | 50,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103134661 | LV62ZZZ44103134661 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tantra" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Tantra | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-11-27 | NULL | Rīga, Avotu iela 18 - 9 | 1011 | 111239388 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9300363 | 44103134661 | 2019-11-21 | 2019-11-27 10:18:50 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92724132 | 44103134661 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2019-11-27 | 2019-11-27 10:19:48 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2089032 | 34778862 | 44103134661 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-09-29 19:00:13.968 |
| 1432931 | 31748618 | 44103134661 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-10-30 23:01:43.167 |
| 1432947 | 31748650 | 44103134661 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-11-27 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-10-30 23:04:07.356 |
| 2089024 | 34778846 | 44103134661 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-09-29 19:00:08.295 |
| 2089052 | 34778902 | 44103134661 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-09-29 19:00:27.868 |
| 2277213 | 35430163 | 44103134661 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-27 17:23:26.818 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1432931 | 31748618 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 50 | 50 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1432947 | 31748650 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 2089024 | 34778846 | 100 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 89 | 50 | 39 | NULL | 0 | 39 |
| 2089032 | 34778862 | 80 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 80 | 50 | 30 | NULL | 0 | 30 |
| 2089052 | 34778902 | 80 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 80 | 50 | 30 | NULL | 0 | 30 |
| 2277213 | 35430163 | 100 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 100 | 50 | 50 | NULL | 0 | 50 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1432931 | 31748618 | 60 | 0 | 0 | 0 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | NULL | 50 | 0 | 0 | 10 | 60 |
| 1432947 | 31748650 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 0 | 0 | 0 | 10 | 10 |
| 2089024 | 34778846 | 160 | 0 | 0 | 0 | 160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 160 | NULL | 111 | 0 | 0 | 49 | 160 |
| 2089032 | 34778862 | 129 | 0 | 0 | 0 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 129 | NULL | 50 | 0 | 0 | 79 | 129 |
| 2089052 | 34778902 | 159 | 0 | 0 | 0 | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 159 | NULL | 50 | 0 | 0 | 109 | 159 |
| 2277213 | 35430163 | 209 | 0 | 0 | 0 | 209 | 0 | 0 | 0 | 0 | 209 | NULL | 50 | 0 | 0 | 159 | 209 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103134661 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tantra" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 44103134661 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tantra" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 44103134661 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tantra" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103134661 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tantra" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Avotu iela 18 - 9, Rīga, LV-1011.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 100 EUR, un peļņa bija 50 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,18 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,18.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,49, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026