SIA "M&S STORE" (reģ. Nr. 40203399960) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-05-16. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 28 170 EUR, zaudējumi 4 959 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,33 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203399960 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-05-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV81ZZZ40203399960 |
| Juridiskā adrese | Tallinas iela 90, Rīga, LV-1009 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 28 170 EUR | -4 959 EUR | 40 965 EUR | 1 |
| 2023 | 14 105 EUR | 11 610 EUR | 46 011 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.82 | 0.55 | 1.21 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 28 170 EUR | 14 105 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -4 455 EUR | 12 746 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4 909 EUR | 11 660 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -4 959 EUR | 11 610 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 40 965 EUR | 46 011 EUR | 2 700 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 129 EUR | 4 882 EUR | 2 700 EUR |
| Pašu kapitāls | 9 351 EUR | 14 310 EUR | 2 700 EUR |
| Īstermiņa saistības | 12 606 EUR | 5 427 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 19 008 EUR | 26 274 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,33 | 0,90 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,33 | 0,90 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-17,60 % | 82,31 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-12,11 % | 25,23 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-53,03 % | 81,13 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,38 | 2,22 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-11,40 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,69 | 0,31 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-15,91 % | 28,73 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,51 | 1,54 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "M&S STORE" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 401 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "JUNO" | 15 780 968 | 3 644 207 | 23,1 % | 5 | 3 156 194 | 1 171 (2026 Q3) |
| 3 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 4 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 441 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ZLM" | 10 058 804 | 544 089 | 5,4 % | 14 | 718 486 | 2 113 (2026 Q3) |
| 7 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 041 (2026 Q3) |
| 9 | SIA ANGERN | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 2 222 (2026 Q3) |
| 10 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 670 | SIA "M&S STORE" (šis uzņēmums) | 28 170 | -4 959 | -17,6 % | 1 | 28 170 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203399960 | LV81ZZZ40203399960 | SIA "M&S STORE" | SIA | M&S STORE | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-05-16 | NULL | Rīga, Tallinas iela 90 | 1009 | 101124087 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11497073 | 40203399960 | 2022-05-02 | 2022-05-16 09:50:57 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203399960 | 2022-12-28 | INTERVENTO REAL ESTATE SIA |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92854298 | 40203399960 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2700 | EUR | 2022-05-16 | 2022-05-16 09:53:27 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2081268 | 34624837 | 40203399960 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-07-14 19:00:08.308 |
| 2081819 | 34628384 | 40203399960 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-07-15 19:01:59.311 |
| 2077336 | 34585129 | 40203399960 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-05-16 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-26 19:00:02.745 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2077336 | 34585129 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 2081268 | 34624837 | 14105 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1359 | 12746 | 0 | 1086 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11660 | 50 | 11610 | NULL | 0 | 11610 |
| 2081819 | 34628384 | 28170 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 32625 | -4455 | 0 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 396 | NULL | NULL | -4909 | 50 | -4959 | NULL | 0 | -4959 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2077336 | 34585129 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2700 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2700 | 2700 |
| 2081268 | 34624837 | 2801 | 0 | 2081 | 0 | 4882 | 0 | 41129 | 0 | 41129 | 46011 | NULL | 5427 | 26274 | 0 | 14310 | 46011 |
| 2081819 | 34628384 | 3098 | 0 | 1031 | 0 | 4129 | 0 | 36836 | 0 | 36836 | 40965 | NULL | 12606 | 19008 | 0 | 9351 | 40965 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91374011 | 40203399960 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2025-09-22 | 08838/055/2025-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203399960 | SIA "M&S STORE" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40203399960 | SIA "M&S STORE" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203399960 | SIA "M&S STORE" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203399960 | SIA "M&S STORE" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Tallinas iela 90, Rīga, LV-1009.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 28 170 EUR, un zaudējumi bija 4 959 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "INTERVENTO REAL ESTATE SIA".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,33 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,33.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 0,51, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026