SIA "ESAM.LV" (reģ. Nr. 40203402508) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-05-25. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 772 EUR, peļņa 68 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,08 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Elektroenerģijas ražošana no neatjaunojamiem resursiem
| Reģistrācijas Nr. | 40203402508 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-05-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV58ZZZ40203402508 |
| Juridiskā adrese | Zaļā iela 1 - 8, Dobele, Dobeles nov., LV-3701 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 772 EUR | 68 EUR | 368 EUR | 1 |
| 2023 | 551 EUR | -117 EUR | 200 EUR | 1 |
| 2022 | 102 EUR | -6 403 EUR | 197 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 772 EUR | 551 EUR | 102 EUR |
| Bruto peļņa | 325 EUR | 65 EUR | -6 398 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 118 EUR | -117 EUR | -6 403 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 68 EUR | -117 EUR | -6 403 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 368 EUR | 200 EUR | 197 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 368 EUR | 200 EUR | 197 EUR |
| Pašu kapitāls | -4 152 EUR | -4 220 EUR | -4 103 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 520 EUR | 4 420 EUR | 4 300 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,08 | 0,05 | 0,05 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,08 | 0,05 | 0,05 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,81 % | -21,23 % | -6 277,45 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
18,48 % | -58,50 % | -3 250,25 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-1,64 % | 2,77 % | 156,06 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,09 | -1,05 | -1,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,10 | 2,76 | 0,52 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-2,84 % | 2,77 % | 156,06 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-14,94 | -32,47 | -133,44 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ESAM.LV" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "JUGLAS JAUDA" | 8 009 242 | 2 768 669 | 34,6 % | 12 | 667 437 | 2 835 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "GOLDEN EAGLE" | 1 954 484 | 152 717 | 7,8 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "RIGENS" | 1 091 175 | 136 337 | 12,5 % | 1 | 1 091 175 | *** |
| 4 | SIA "SGC" | 827 596 | -106 879 | -12,9 % | 2 | 413 798 | *** |
| 5 | SIA "Elektro bizness" | 796 413 | 228 006 | 28,6 % | 4 | 199 103 | 1 017 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KERR" | 637 725 | 144 062 | 22,6 % | 4 | 159 431 | 1 687 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LA VIDA D" | 563 383 | -38 718 | -6,9 % | 7 | 80 483 | 613 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "KALTESS" | 536 590 | 99 | 0,0 % | 0 | — | — |
| 9 | SIA "XO Energy" | 251 759 | -35 170 | -14,0 % | 3 | 83 920 | 662 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "AAC Latvia" | 220 116 | -52 282 | -23,8 % | 2 | 110 058 | *** |
| 55 | SIA "ESAM.LV" (šis uzņēmums) | 772 | 68 | 8,8 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203402508 | LV58ZZZ40203402508 | SIA "ESAM.LV" | SIA | ESAM.LV | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-05-25 | NULL | Dobeles nov., Dobele, Zaļā iela 1 - 8 | 3701 | 115567476 | 100016622 | 100003198 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11518846 | 40203402508 | 2022-05-20 | 2022-05-25 14:54:20 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92855594 | 40203402508 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2300 | EUR | 2022-05-25 | 2022-05-25 14:55:13 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1767463 | 32633854 | 40203402508 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-05-25 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-07-16 21:00:12.44 |
| 1835726 | 33262305 | 40203402508 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-29 22:00:20.376 |
| 2082781 | 34640213 | 40203402508 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-07-21 23:00:11.158 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1767463 | 32633854 | 102 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6500 | -6398 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6403 | 0 | -6403 | NULL | 0 | -6403 |
| 1835726 | 33262305 | 551 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 486 | 65 | 0 | 122 | 0 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -117 | 0 | -117 | NULL | 0 | -117 |
| 2082781 | 34640213 | 772 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 447 | 325 | 0 | 119 | 0 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 118 | 50 | 68 | NULL | 0 | 68 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1767463 | 32633854 | 197 | 0 | 0 | 0 | 197 | 0 | 0 | 0 | 0 | 197 | NULL | 4300 | 0 | 0 | -4103 | 197 |
| 1835726 | 33262305 | 200 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | NULL | 4420 | 0 | 0 | -4220 | 200 |
| 2082781 | 34640213 | 368 | 0 | 0 | 0 | 368 | 0 | 0 | 0 | 0 | 368 | NULL | 4520 | 0 | 0 | -4152 | 368 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203402508 | SIA "ESAM.LV" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3511 | 028210 | Dobele | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203402508 | SIA "ESAM.LV" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3511 | 028210 | Dobele | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203402508 | SIA "ESAM.LV" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3511 | 028210 | Dobele | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203402508 | SIA "ESAM.LV" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Zaļā iela 1 - 8, Dobele, Dobeles nov., LV-3701.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 772 EUR, un peļņa bija 68 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,08.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -14,94, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Elektroenerģijas ražošana no neatjaunojamiem resursiem.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Elektroenerģijas ražošana no neatjaunojamiem resursiem · Dobeles novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026