Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Cerava Holdings"

SIA "Cerava Holdings" (reģ. Nr. 40203413412) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-07-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 150 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,08 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Elektroenerģijas ražošana no neatjaunojamiem resursiem

Reģistrācijas Nr.40203413412
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2022-07-14
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV45ZZZ40203413412
Juridiskā adrese "Saulstari", Bērzes pag., Dobeles nov., LV-3732

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR -150 EUR 12 EUR 0
2022 0 EUR -2 788 EUR 12 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 0 EUR 0 EUR 0 EUR -2 788 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 0 EUR 0 EUR 0 EUR -2 788 EUR
UIN nodoklis 150 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -150 EUR 0 EUR 0 EUR -2 788 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022
Aktīvi kopā 12 EUR 12 EUR 12 EUR 12 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 12 EUR 12 EUR 12 EUR 12 EUR
Pašu kapitāls -138 EUR 12 EUR 12 EUR 12 EUR
Īstermiņa saistības 150 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Reģistrēti darbības ierobežojumi VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss1Reģistrēti darbības ierobežojumi
Reģistrēti darbības ierobežojumi
1 nodrošinājuma līdzeklis

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2024-10-17
    Piemērots aizliegums visa veida pārreģistrācijai
    Zvērināta tiesu izpildītāja
Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "Cirava watermill project" — līdz 2023-03-27

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,08 — — —
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,08 — — —
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-1 250,00 % 0,00 % 0,00 % -23 233,33 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
108,70 % 0,00 % 0,00 % -23 233,33 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,09 0,00 0,00 0,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
0,00 % 0,00 % 0,00 % -23 233,33 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-18,37 1,56 1,56 -720,30

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Cerava Holdings" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 3511)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 147 uzņēmumi 104. vieta pēc apgrozījuma 76. vieta pēc peļņas Elektroenerģijas ražošana no neatjaunojamiem resursiem
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "JUGLAS JAUDA"8 009 2422 768 66934,6 %12667 4372 835 (2026 Q3)
2SIA "GOLDEN EAGLE"1 954 484152 7177,8 %0——
3SIA "RIGENS"1 091 175136 33712,5 %11 091 175***
4SIA "SGC"827 596-106 879-12,9 %2413 798***
5SIA "Elektro bizness"796 413228 00628,6 %4199 1031 017 (2026 Q3)
6SIA "KERR"637 725144 06222,6 %4159 4311 687 (2026 Q3)
7SIA "LA VIDA D"563 383-38 718-6,9 %780 483613 (2026 Q3)
8SIA "KALTESS"536 590990,0 %0——
9SIA "XO Energy"251 759-35 170-14,0 %383 920662 (2026 Q3)
10SIA "AAC Latvia"220 116-52 282-23,8 %2110 058***
104SIA "Cerava Holdings" (šis uzņēmums)0-150—0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Cerava Holdings"
3511 Elektroenerģijas ražošana no neatjaunojamiem resursiem
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203413412 LV45ZZZ40203413412 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cerava Holdings" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Cerava Holdings NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2022-07-14 NULL Dobeles nov., Bērzes pag., "Saulstari" 3732 106848970 100016622 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11615470 40203413412 2022-07-04 2022-07-14 15:57:35

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40203413412 2023-03-27 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cirava watermill project"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92862010 40203413412 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2022-07-14 2022-07-14 20:23:45

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2216991 35326075 40203413412 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2026-04-30 17:08:54.806
1718186 32423679 40203413412 DokGPv1 UGP 2022 2022-07-14 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-05-17 04:10:30.382
2216672 35325362 40203413412 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2026-04-30 17:07:01.964
2352173 35626888 40203413412 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-08-03 17:00:13.427

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1718186 32423679 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2788 -2788 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -2788 0 -2788 NULL 0 -2788
2216672 35325362 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
2216991 35326075 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
2352173 35626888 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 150 -150 NULL 0 -150

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1718186 32423679 12 0 0 0 12 0 0 0 0 12 NULL 0 0 0 12 12
2216672 35325362 12 0 0 0 12 0 0 0 0 12 NULL 0 0 0 12 12
2216991 35326075 12 0 0 0 12 0 0 0 0 12 NULL 0 0 0 12 12
2352173 35626888 12 0 0 0 12 0 0 0 0 12 NULL 150 0 0 -138 12

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91346810 40203413412 PROHIBITION Aizliegums Piemērots aizliegums visa veida pārreģistrācijai 2024-10-17 13265/106/2024-NOS NULL NULL Zvērināta tiesu izpildītāja

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203413412 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cerava Holdings" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3511 028440 Bērzes pag. 0.00 0.00 0.00 0
40203413412 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cerava Holdings" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3511 028440 Bērzes pag. 0.00 0.00 0.00 0
40203413412 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cerava Holdings" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3511 028440 Bērzes pag. 0.00 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203413412 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cerava Holdings" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Cerava Holdings" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Saulstari", Bērzes pag., Dobeles nov., LV-3732.

Kāds bija SIA "Cerava Holdings" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 150 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Cerava Holdings" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "Cerava Holdings" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cirava watermill project"".

Kāds ir SIA "Cerava Holdings" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,08.

Kāds ir SIA "Cerava Holdings" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -18,37, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Kāds ir SIA "Cerava Holdings" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "Cerava Holdings" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Elektroenerģijas ražošana no neatjaunojamiem resursiem.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Elektroenerģijas ražošana no neatjaunojamiem resursiem — Dobeles novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Elektroenerģijas ražošana no neatjaunojamiem resursiem · Dobeles novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 104. no 147

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026