SIA "LineHolding" (reģ. Nr. 40203404566) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-06-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 83 510 EUR, zaudējumi 12 916 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,21 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203404566 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-06-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV73ZZZ40203404566 |
| Juridiskā adrese | "Kūlēji", Jaunlutriņu pag., Saldus nov., LV-3876 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 83 510 EUR | -12 916 EUR | 3 270 EUR | 2 |
| 2024 | 107 135 EUR | -402 EUR | 17 225 EUR | 2 |
| 2023 | 106 123 EUR | 12 211 EUR | 20 326 EUR | 3 |
| 2022 | 42 024 EUR | 1 795 EUR | 6 881 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.37 | 0.04 | 0.42 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.32 | 0.18 | 0.23 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.50 | 0.34 | 1.28 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.65 | 0.34 | 1.10 | 3 |
| 2024 | 21.68 | 8.79 | 16.93 | 2 |
| 2023 | 46.62 | 12.09 | 21.79 | 3 |
| 2022 | 18.78 | 4.11 | 9.22 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 358.53 | ~ 320.88 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 1 775.53 | ~ 1 273.16 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 83 510 EUR | 107 135 EUR | 106 123 EUR | 42 024 EUR |
| Bruto peļņa | -10 752 EUR | 2 456 EUR | 13 282 EUR | 2 457 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -12 916 EUR | -402 EUR | 12 211 EUR | 1 795 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -12 916 EUR | -402 EUR | 12 211 EUR | 1 795 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 270 EUR | 17 225 EUR | 20 326 EUR | 6 881 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 543 EUR | 15 055 EUR | 19 677 EUR | 5 582 EUR |
| Pašu kapitāls | 698 EUR | 13 614 EUR | 14 016 EUR | 1 805 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 572 EUR | 3 611 EUR | 6 310 EUR | 5 076 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,21 | 4,17 | 3,12 | 1,10 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,21 | 4,17 | 3,12 | 1,10 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-15,47 % | -0,38 % | 11,51 % | 4,27 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-394,98 % | -2,33 % | 60,08 % | 26,09 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-1 850,43 % | -2,95 % | 87,12 % | 99,45 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,68 | 0,27 | 0,45 | 2,81 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-314,02 | — | — | 200,44 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
25,54 | 6,22 | 5,22 | 6,11 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-1 844,56 % | -2,95 % | 87,12 % | 99,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
13,10 | 8,86 | 9,07 | 7,33 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LineHolding" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 178 | SIA "LineHolding" (šis uzņēmums) | 83 510 | -12 916 | -15,5 % | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203404566 | LV73ZZZ40203404566 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LineHolding" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | LineHolding | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-06-03 | NULL | Saldus nov., Jaunlutriņu pag., "Kūlēji" | 3876 | 103262180 | 100016663 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11537513 | 40203404566 | 2022-06-02 | 2022-06-03 09:55:28 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92856788 | 40203404566 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2022-06-03 | 2022-06-03 09:57:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1710496 | 32387166 | 40203404566 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-06-03 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-05-11 21:06:10.916 |
| 1826581 | 33224679 | 40203404566 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-03-19 20:07:20.067 |
| 2003178 | 34333300 | 40203404566 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-06 23:02:29.339 |
| 2233693 | 35361863 | 40203404566 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-13 17:08:54.813 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1710496 | 32387166 | 42024 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 39567 | 2457 | 0 | 653 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | NULL | NULL | 1795 | 0 | 1795 | NULL | 0 | 1795 |
| 1826581 | 33224679 | 106123 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 92841 | 13282 | 0 | 1071 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12211 | 0 | 12211 | NULL | 0 | 12211 |
| 2003178 | 34333300 | 107135 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 104679 | 2456 | 0 | 2858 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -402 | 0 | -402 | NULL | 0 | -402 |
| 2233693 | 35361863 | 83510 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 94262 | -10752 | 0 | 2123 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 | NULL | NULL | -12916 | 0 | -12916 | NULL | 0 | -12916 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1710496 | 32387166 | 5582 | 0 | 0 | 0 | 5582 | 0 | 1299 | 0 | 1299 | 6881 | NULL | 5076 | 0 | 0 | 1805 | 6881 |
| 1826581 | 33224679 | 19596 | 0 | 81 | 0 | 19677 | 0 | 649 | 0 | 649 | 20326 | NULL | 6310 | 0 | 0 | 14016 | 20326 |
| 2003178 | 34333300 | 3600 | 0 | 11455 | 0 | 15055 | 0 | 2170 | 0 | 2170 | 17225 | NULL | 3611 | 0 | 0 | 13614 | 17225 |
| 2233693 | 35361863 | 459 | 0 | 84 | 0 | 543 | 0 | 2727 | 0 | 2727 | 3270 | NULL | 2572 | 0 | 0 | 698 | 3270 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203404566 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LineHolding" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 046450 | Jaunlutriņu pag. | 21.68 | 8.79 | 16.93 | 2 |
| 40203404566 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LineHolding" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 046450 | Jaunlutriņu pag. | 46.62 | 12.09 | 21.79 | 3 |
| 40203404566 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LineHolding" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 046450 | Jaunlutriņu pag. | 18.78 | 4.11 | 9.22 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203404566 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LineHolding" | ir | 02.08.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203404566 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LineHolding" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kūlēji", Jaunlutriņu pag., Saldus nov., LV-3876.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 83 510 EUR, un zaudējumi bija 12 916 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,21 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,21.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 13,10, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 21 680 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 8 790 EUR un VSAOI 16 930 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Saldus novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026