SIA "JS Industries" (reģ. Nr. 40203405858) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-06-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 11 960 EUR, zaudējumi 6 498 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,41 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203405858 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-06-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV12ZZZ40203405858 |
| Juridiskā adrese | "Vējdzirnavas", Siguldas pag., Siguldas nov., LV-2150 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 960 EUR | -6 498 EUR | 120 687 EUR | 1 |
| 2024 | 47 084 EUR | 5 555 EUR | 130 290 EUR | 2 |
| 2023 | 106 837 EUR | 30 570 EUR | 40 843 EUR | 2 |
| 2022 | 75 187 EUR | 32 263 EUR | 47 247 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.55 | 0.37 | 0.55 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 7.02 | 1.28 | 1.64 | 2 |
| 2023 | 7.77 | 1.22 | 2.88 | 2 |
| 2022 | -0.17 | 1.13 | 2.54 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 11 960 EUR | 47 084 EUR | 106 837 EUR | 75 187 EUR |
| Bruto peļņa | 790 EUR | 24 130 EUR | 70 663 EUR | 46 549 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6 498 EUR | 7 793 EUR | 40 702 EUR | 33 857 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 2 238 EUR | 10 132 EUR | 1 594 EUR |
| Tīrā peļņa | -6 498 EUR | 5 555 EUR | 30 570 EUR | 32 263 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 120 687 EUR | 130 290 EUR | 40 843 EUR | 47 247 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 99 478 EUR | 107 930 EUR | 19 244 EUR | 46 336 EUR |
| Pašu kapitāls | 27 807 EUR | 34 305 EUR | 33 750 EUR | 35 063 EUR |
| Īstermiņa saistības | 22 544 EUR | 16 271 EUR | 7 093 EUR | 12 184 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 70 336 EUR | 79 714 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,41 | 6,63 | 2,71 | 3,80 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,04 | 0,76 | 2,71 | 3,80 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-54,33 % | 11,80 % | 28,61 % | 42,91 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-5,38 % | 4,26 % | 74,85 % | 68,29 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-23,37 % | 16,19 % | 90,58 % | 92,01 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,34 | 2,80 | 0,21 | 0,35 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-0,77 | 4,46 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,10 | 0,36 | 2,62 | 1,59 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-2,87 % | 8,81 % | 120,60 % | 96,56 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,80 | 1,48 | 8,62 | 6,17 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "JS Industries" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DOKUMEDS" | 16 015 312 | 2 062 461 | 12,9 % | 27 | 593 160 | 3 589 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" | 15 187 585 | 25 427 | 0,2 % | 394 | 38 547 | 1 513 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Imarketing Group" | 14 777 147 | 170 613 | 1,2 % | 9 | 1 641 905 | 3 451 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Innovative Travel Solutions" | 11 733 583 | 851 599 | 7,3 % | 150 | 78 224 | 3 480 (2026 Q3) |
| 5 | Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" | 10 878 844 | 71 517 | 0,7 % | 266 | 40 898 | 1 953 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "FN-SERVISS" | 7 795 825 | 271 895 | 3,5 % | 143 | 54 516 | 1 923 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ATVASES RK | 7 466 453 | 829 091 | 11,1 % | 16 | 466 653 | 1 898 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija" | 4 274 745 | 232 576 | 5,4 % | 26 | 164 413 | 4 807 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Perkone & Partners" | 2 883 900 | 794 100 | 27,5 % | 2 | 1 441 950 | *** |
| 10 | SIA Linco Energy | 2 876 957 | 303 824 | 10,6 % | 1 | 2 876 957 | *** |
| 537 | SIA "JS Industries" (šis uzņēmums) | 11 960 | -6 498 | -54,3 % | 1 | 11 960 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203405858 | LV12ZZZ40203405858 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JS Industries" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | JS Industries | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-06-10 | NULL | Siguldas nov., Siguldas pag., "Vējdzirnavas" | 2150 | 106606515 | 100016768 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11552994 | 40203405858 | 2022-05-30 | 2022-06-10 16:01:29 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92857505 | 40203405858 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-06-10 | 2022-06-10 16:03:58 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1836495 | 33263858 | 40203405858 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-30 21:00:48.623 |
| 2227241 | 35348279 | 40203405858 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-08 22:00:21.17 |
| 1465431 | 32268610 | 40203405858 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-06-10 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-03-31 19:06:24.366 |
| 1952828 | 34039503 | 40203405858 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-01-24 23:00:11.679 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1465431 | 32268610 | 75187 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28638 | 46549 | 0 | 12586 | 0 | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 33857 | 1594 | 32263 | NULL | 0 | 32263 |
| 1836495 | 33263858 | 106837 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36174 | 70663 | 0 | 13130 | 0 | 16831 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 40702 | 10132 | 30570 | NULL | 0 | 30570 |
| 1952828 | 34039503 | 47084 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22954 | 24130 | 0 | 8738 | 0 | 5347 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2252 | NULL | NULL | 7793 | 2238 | 5555 | NULL | 0 | 5555 |
| 2227241 | 35348279 | 11960 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11170 | 790 | 0 | 2126 | 0 | 1484 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3678 | NULL | NULL | -6498 | 0 | -6498 | NULL | 0 | -6498 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1465431 | 32268610 | 20771 | 0 | 25565 | 0 | 46336 | 0 | 911 | 0 | 911 | 47247 | NULL | 12184 | 0 | 0 | 35063 | 47247 |
| 1836495 | 33263858 | 6879 | 0 | 12365 | 0 | 19244 | 0 | 21599 | 0 | 21599 | 40843 | NULL | 7093 | 0 | 0 | 33750 | 40843 |
| 1952828 | 34039503 | 8056 | 0 | 4383 | 95491 | 107930 | 0 | 22360 | 0 | 22360 | 130290 | NULL | 16271 | 79714 | 0 | 34305 | 130290 |
| 2227241 | 35348279 | 985 | 0 | 0 | 98493 | 99478 | 0 | 21209 | 0 | 21209 | 120687 | NULL | 22544 | 70336 | 0 | 27807 | 120687 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203405858 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JS Industries" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7499 | 048460 | Siguldas pag. | 7.02 | 1.28 | 1.64 | 2 |
| 40203405858 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JS Industries" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 048460 | Siguldas pag. | 7.77 | 1.22 | 2.88 | 2 |
| 40203405858 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JS Industries" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 048460 | Siguldas pag. | -0.17 | 1.13 | 2.54 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203405858 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JS Industries" | ir | 22.06.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203405858 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JS Industries" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Vējdzirnavas", Siguldas pag., Siguldas nov., LV-2150.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 11 960 EUR, un zaudējumi bija 6 498 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,41 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,04.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,80, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 7 020 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 280 EUR un VSAOI 1 640 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Siguldas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026