SIA "Nagu Serviss" (reģ. Nr. 40203408426) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-06-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 103 213 EUR, zaudējumi 565 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,64 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Lopkopības atbalsta darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203408426 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-06-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV31ZZZ40203408426 |
| Juridiskā adrese | Jaunā iela 11B, Valmiera, Valmieras nov., LV-4202 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 103 213 EUR | -565 EUR | 12 932 EUR | 2 |
| 2024 | 98 778 EUR | -7 329 EUR | 17 488 EUR | 2 |
| 2023 | 94 088 EUR | 12 647 EUR | 22 824 EUR | 2 |
| 2022 | 35 323 EUR | 422 EUR | 6 125 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 7.89 | 1.59 | 1.43 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 6.64 | 1.60 | 1.43 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.45 | 2.03 | 2.05 | 1 |
| 2024 | 34.39 | 8.91 | 8.81 | 2 |
| 2023 | 26.76 | 5.87 | 6.83 | 2 |
| 2022 | 8.97 | 1.84 | 2.34 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 103 213 EUR | 98 778 EUR | 94 088 EUR | 35 323 EUR |
| Bruto peļņa | 74 924 EUR | 68 822 EUR | 74 840 EUR | 28 367 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -565 EUR | -7 329 EUR | 12 647 EUR | 422 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -565 EUR | -7 329 EUR | 12 647 EUR | 422 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 12 932 EUR | 17 488 EUR | 22 824 EUR | 6 125 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 311 EUR | 5 782 EUR | 8 736 EUR | 1 800 EUR |
| Pašu kapitāls | 6 175 EUR | 6 740 EUR | 14 069 EUR | 1 422 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 757 EUR | 10 748 EUR | 8 755 EUR | 4 703 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,64 | 0,54 | 1,00 | 0,38 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,64 | 0,54 | 1,00 | 0,38 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-0,55 % | -7,42 % | 13,44 % | 1,19 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-4,37 % | -41,91 % | 55,41 % | 6,89 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-9,15 % | -108,74 % | 89,89 % | 29,68 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,09 | 1,59 | 0,62 | 3,31 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-20,73 | -79,54 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,98 | 5,65 | 4,12 | 5,77 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-8,73 % | -107,39 % | 89,89 % | 29,68 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,49 | 4,74 | 7,03 | 5,95 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Nagu Serviss" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "IRVAINE" | 1 636 652 | 55 551 | 3,4 % | 9 | 181 850 | 1 089 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "KF-X" | 437 964 | 3 283 | 0,7 % | 2 | 218 982 | *** |
| 3 | SIA Solar BESS Valmiera | 371 845 | -196 471 | -52,8 % | 2 | 185 923 | *** |
| 4 | SIA "A-JS" | 340 448 | 18 755 | 5,5 % | 2 | 170 224 | *** |
| 5 | SIA "Moviandrs" | 279 220 | 93 661 | 33,5 % | 9 | 31 024 | 544 (2026 Q2) |
| 6 | AS "LATGALES CILTSLIETU UN MĀKSLĪGĀS APSĒKLOŠANAS STACIJA" | 214 576 | 7 728 | 3,6 % | 16 | 13 411 | 980 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "SILENIECES ciltsdarba serviss" | 189 209 | 11 462 | 6,1 % | 3 | 63 070 | 1 141 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "ALFARM" | 168 636 | 63 921 | 37,9 % | 1 | 168 636 | *** |
| 9 | SIA "RG Horses" | 141 609 | -30 568 | -21,6 % | 2 | 70 805 | *** |
| 10 | SIA "Nagu Serviss" (šis uzņēmums) | 103 213 | -565 | -0,5 % | 1 | 103 213 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203408426 | LV31ZZZ40203408426 | SIA "Nagu Serviss" | SIA | Nagu Serviss | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-06-21 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Jaunā iela 11B | 4202 | 101019752 | 100016647 | 100003807 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11572831 | 40203408426 | 2022-06-06 | 2022-06-21 10:21:33 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92859083 | 40203408426 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1000 | EUR | 2022-06-21 | 2022-06-21 10:31:42 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1712448 | 32394575 | 40203408426 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-06-21 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 22:18:15.832 |
| 1835768 | 33262391 | 40203408426 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-29 22:01:50.468 |
| 1978948 | 34233801 | 40203408426 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-05 03:00:34.564 |
| 2164890 | 35217219 | 40203408426 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-03-30 17:09:40.433 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1712448 | 32394575 | 35323 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6956 | 28367 | 5834 | 14293 | 0 | 7818 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 422 | 0 | 422 | NULL | 0 | 422 |
| 1835768 | 33262391 | 94088 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19248 | 74840 | 13759 | 32882 | 0 | 15552 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12647 | 0 | 12647 | NULL | 0 | 12647 |
| 1978948 | 34233801 | 98778 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29956 | 68822 | 11191 | 37922 | 409 | 27356 | 0 | 0 | 0 | 0 | 91 | NULL | NULL | -7329 | 0 | -7329 | NULL | 0 | -7329 |
| 2164890 | 35217219 | 103213 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28289 | 74924 | 13184 | 36323 | 0 | 25956 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | NULL | NULL | -565 | 0 | -565 | NULL | 0 | -565 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1712448 | 32394575 | 1630 | 0 | 170 | 0 | 1800 | 0 | 4325 | 0 | 4325 | 6125 | NULL | 4703 | 0 | 0 | 1422 | 6125 |
| 1835768 | 33262391 | 1201 | 0 | 7535 | 0 | 8736 | 0 | 14088 | 0 | 14088 | 22824 | NULL | 8755 | 0 | 0 | 14069 | 22824 |
| 1978948 | 34233801 | 949 | 0 | 4833 | 0 | 5782 | 0 | 11706 | 0 | 11706 | 17488 | NULL | 10748 | 0 | 0 | 6740 | 17488 |
| 2164890 | 35217219 | 4311 | 0 | 0 | 0 | 4311 | 0 | 8621 | 0 | 8621 | 12932 | NULL | 6757 | 0 | 0 | 6175 | 12932 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203408426 | SIA "Nagu Serviss" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0162 | 054010 | Valmiera | 34.39 | 8.91 | 8.81 | 2 |
| 40203408426 | SIA "Nagu Serviss" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0162 | 054010 | Valmiera | 26.76 | 5.87 | 6.83 | 2 |
| 40203408426 | SIA "Nagu Serviss" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0162 | 054010 | Valmiera | 8.97 | 1.84 | 2.34 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203408426 | SIA "Nagu Serviss" | ir | 13.07.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203408426 | SIA "Nagu Serviss" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Jaunā iela 11B, Valmiera, Valmieras nov., LV-4202.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 103 213 EUR, un zaudējumi bija 565 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,64 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,64.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,49, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 34 390 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 8 910 EUR un VSAOI 8 810 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Lopkopības atbalsta darbības.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026