SIA "Iron Brush" (reģ. Nr. 40203411356) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-07-06. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 6 500 EUR, peļņa 284 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203411356 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-07-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV73ZZZ40203411356 |
| Juridiskā adrese | "Celtnieks 167", Dobelnieki, Tīnūžu pag., Ogres nov., LV-5015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6 500 EUR | 284 EUR | 10 EUR | 1 |
| 2023 | 1 180 EUR | -4 162 EUR | 782 EUR | 1 |
| 2022 | 1 920 EUR | -2 843 EUR | 1 760 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2023 | 0.50 | 0.19 | 0.31 | 1 |
| 2022 | 0.29 | 0.11 | 0.18 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 6 500 EUR | 1 180 EUR | 1 920 EUR |
| Bruto peļņa | 1 215 EUR | -4 080 EUR | -2 811 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 334 EUR | -4 162 EUR | -2 843 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 284 EUR | -4 162 EUR | -2 843 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 EUR | 782 EUR | 1 760 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 EUR | 782 EUR | 1 760 EUR |
| Pašu kapitāls | -4 021 EUR | -4 305 EUR | -143 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 031 EUR | 5 087 EUR | 1 903 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,15 | 0,92 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,15 | 0,92 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,37 % | -352,71 % | -148,07 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2 840,00 % | -532,23 % | -161,53 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-7,06 % | 96,68 % | 1 988,11 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,00 | -1,18 | -13,31 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
650,00 | 1,51 | 1,09 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-8,31 % | 96,68 % | 1 988,11 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
123,17 | -24,00 | -4,09 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Iron Brush" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Valmiermuižas Ieguldījumu Fonds" | 10 538 765 | -62 099 | -0,6 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA "IMPEL SERVIKS" | 5 053 236 | 64 249 | 1,3 % | 424 | 11 918 | 614 (2026 Q3) |
| 3 | SIA ORBITA LOGISTICS | 4 604 149 | -85 242 | -1,9 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Kaski" | 3 863 452 | 152 664 | 4,0 % | 47 | 82 201 | 1 654 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M1" | 3 579 784 | 1 316 632 | 36,8 % | 3 | 1 193 261 | 603 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KITA18" | 3 094 571 | 79 190 | 2,6 % | 0 | — | — |
| 7 | "RP ANDRAS" SIA | 2 751 310 | 143 517 | 5,2 % | 12 | 229 276 | 1 483 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LĀČPLĒŠI A.I." | 2 608 018 | -49 083 | -1,9 % | 0 | — | *** |
| 9 | Heden SIA | 2 579 532 | 828 366 | 32,1 % | 1 | 2 579 532 | *** |
| 10 | SIA "Producentu grupa" | 2 189 120 | 85 045 | 3,9 % | 2 | 1 094 560 | *** |
| 679 | SIA Iron Brush (šis uzņēmums) | 6 500 | 284 | 4,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203411356 | LV73ZZZ40203411356 | SIA Iron Brush | SIA | Iron Brush | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-07-06 | NULL | Ogres nov., Tīnūžu pag., Dobelnieki, "Celtnieks 167" | 5015 | 105660783 | 100016688 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11597303 | 40203411356 | 2022-07-04 | 2022-07-06 09:02:42 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900324223 | 40203411356 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2025-04-15 | Valsts ieņēmumu dienesta 11.04.2025. lēmums Nr.32.1/17.22.1/13718 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40203411356 | SIA Iron Brush | 11.04.2025 | 16.04.2025 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92860809 | 40203411356 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2700 | EUR | 2022-07-06 | 2022-07-06 09:03:40 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2075645 | 34564841 | 40203411356 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-07-06 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-16 19:00:24.317 |
| 2078549 | 34599013 | 40203411356 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-07-02 23:00:14.194 |
| 2080302 | 34615537 | 40203411356 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-07-09 19:01:43.635 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2075645 | 34564841 | 1920 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4731 | -2811 | 0 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2843 | 0 | -2843 | NULL | 0 | -2843 |
| 2078549 | 34599013 | 1180 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5260 | -4080 | 0 | 75 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4162 | 0 | -4162 | NULL | 0 | -4162 |
| 2080302 | 34615537 | 6500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5285 | 1215 | 0 | 90 | 0 | 791 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 334 | 50 | 284 | NULL | 0 | 284 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2075645 | 34564841 | 1760 | 0 | 0 | 0 | 1760 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1760 | NULL | 1903 | 0 | 0 | -143 | 1760 |
| 2078549 | 34599013 | 782 | 0 | 0 | 0 | 782 | 0 | 0 | 0 | 0 | 782 | NULL | 5087 | 0 | 0 | -4305 | 782 |
| 2080302 | 34615537 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 4031 | 0 | 0 | -4021 | 10 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91360644 | 40203411356 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2025-04-15 | 32.1/17.22.1/13718 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203411356 | SIA Iron Brush | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9699 | 040540 | Tīnūžu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40203411356 | SIA Iron Brush | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9609 | 040540 | Tīnūžu pag. | 0.50 | 0.19 | 0.31 | 1 |
| 40203411356 | SIA Iron Brush | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9609 | 040540 | Tīnūžu pag. | 0.29 | 0.11 | 0.18 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203411356 | SIA Iron Brush | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Celtnieks 167", Dobelnieki, Tīnūžu pag., Ogres nov., LV-5015.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6 500 EUR, un peļņa bija 284 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 123,17, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana · Ogres novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026