SIA "Steel World" (reģ. Nr. 40203415038) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-07-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 48 146 EUR, peļņa 1 824 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,44 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203415038 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-07-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV84ZZZ40203415038 |
| Juridiskā adrese | Daugavas iela 15A - 2, Pļaviņas, Aizkraukles nov., LV-5120 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48 146 EUR | 1 824 EUR | 7 202 EUR | 2 |
| 2024 | 48 687 EUR | -2 595 EUR | 7 105 EUR | 2 |
| 2023 | 54 327 EUR | -7 952 EUR | 2 452 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.64 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.79 | 0.08 | 0.53 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.82 | 0.11 | 0.78 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.74 | 0.12 | 0.76 | 2 |
| 2024 | 6.40 | 0.55 | 3.05 | 2 |
| 2023 | 2.77 | 0.52 | 1.98 | 2 |
| 2022 | 0.28 | 0.11 | 0.17 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 48 146 EUR | 48 687 EUR | 54 327 EUR |
| Bruto peļņa | 12 121 EUR | 8 050 EUR | 2 969 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 824 EUR | -2 595 EUR | -7 952 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 824 EUR | -2 595 EUR | -7 952 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 7 202 EUR | 7 105 EUR | 2 452 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 933 EUR | 6 947 EUR | 1 943 EUR |
| Pašu kapitāls | -8 723 EUR | -10 546 EUR | -7 951 EUR |
| Īstermiņa saistības | 15 925 EUR | 17 651 EUR | 10 403 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,44 | 0,39 | 0,19 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,40 | 0,32 | 0,03 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,79 % | -5,33 % | -14,64 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
25,33 % | -36,52 % | -324,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-20,91 % | 24,61 % | 100,01 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,83 | -1,67 | -1,31 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,69 | 6,85 | 22,16 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-20,91 % | 24,61 % | 100,01 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,31 | 3,12 | 6,49 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Steel World" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LSEZ "Jensen Metal" SIA | 48 948 112 | 5 787 519 | 11,8 % | 520 | 94 131 | 1 898 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BRABANTIA LATVIA" | 20 616 683 | 854 915 | 4,1 % | 138 | 149 396 | 1 509 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Scandicast" | 9 896 849 | 1 082 037 | 10,9 % | 69 | 143 433 | 2 602 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Medzes components" | 8 351 214 | 200 075 | 2,4 % | 119 | 70 178 | 1 690 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "KnK Mefab" | 4 504 250 | 984 411 | 21,9 % | 62 | 72 649 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas "Lesjofors Gas Springs" SIA | 4 439 470 | 110 169 | 2,5 % | 62 | 71 604 | 1 396 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Baltic Signs Europe" | 4 315 157 | 238 962 | 5,5 % | 65 | 66 387 | 1 716 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "voestalpine Railway Systems Latvia" | 3 497 113 | -56 984 | -1,6 % | 7 | 499 588 | 4 003 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKĀRDNIEKS M" | 2 754 805 | 18 699 | 0,7 % | 17 | 162 047 | 1 513 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGNUM" | 2 372 627 | 73 347 | 3,1 % | 34 | 69 783 | 1 646 (2026 Q3) |
| 119 | SIA Steel World (šis uzņēmums) | 48 146 | 1 824 | 3,8 % | 1 | 48 146 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203415038 | LV84ZZZ40203415038 | SIA Steel World | SIA | Steel World | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-07-22 | NULL | Aizkraukles nov., Pļaviņas, Daugavas iela 15A - 2 | 5120 | 115437758 | 100016630 | 100003093 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11629187 | 40203415038 | 2022-07-18 | 2022-07-22 09:50:17 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92862946 | 40203415038 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2022-07-22 | 2022-07-22 09:52:22 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1850612 | 33323133 | 40203415038 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-07-22 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-16 21:03:53.259 |
| 2057288 | 34508684 | 40203415038 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-05 22:02:47.508 |
| 2240665 | 35375644 | 40203415038 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-18 17:03:22.855 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1850612 | 33323133 | 54327 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 51358 | 2969 | 363 | 278 | 0 | 10280 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7952 | 0 | -7952 | NULL | 0 | -7952 |
| 2057288 | 34508684 | 48687 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 40637 | 8050 | 410 | 509 | 0 | 9726 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2595 | 0 | -2595 | NULL | 0 | -2595 |
| 2240665 | 35375644 | 48146 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36025 | 12121 | 103 | 151 | 0 | 10043 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1824 | 0 | 1824 | NULL | 0 | 1824 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1850612 | 33323133 | 302 | 0 | 0 | 1641 | 1943 | 0 | 401 | 108 | 509 | 2452 | NULL | 10403 | 0 | 0 | -7951 | 2452 |
| 2057288 | 34508684 | 3530 | 0 | 2152 | 1265 | 6947 | 0 | 72 | 86 | 158 | 7105 | NULL | 17651 | 0 | 0 | -10546 | 7105 |
| 2240665 | 35375644 | 2778 | 0 | 3596 | 559 | 6933 | 0 | 205 | 64 | 269 | 7202 | NULL | 15925 | 0 | 0 | -8723 | 7202 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203415038 | SIA Steel World | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 020230 | Pļaviņas | 6.40 | 0.55 | 3.05 | 2 |
| 40203415038 | SIA Steel World | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 020230 | Pļaviņas | 2.77 | 0.52 | 1.98 | 2 |
| 40203415038 | SIA Steel World | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 020230 | Pļaviņas | 0.28 | 0.11 | 0.17 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203415038 | SIA Steel World | ir | 05.12.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203415038 | SIA Steel World | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Daugavas iela 15A - 2, Pļaviņas, Aizkraukles nov., LV-5120.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 48 146 EUR, un peļņa bija 1 824 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,44 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,40.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,31, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 400 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 550 EUR un VSAOI 3 050 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana · Aizkraukles novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026