SIA "Iron Design" (reģ. Nr. 50203306411) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-31. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 14 222 EUR, zaudējumi 8 141 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,21 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 50203306411 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-31 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV59ZZZ50203306411 |
| Juridiskā adrese | 1905. gada iela 39B, Koknese, Aizkraukles nov., LV-5113 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 222 EUR | -8 141 EUR | 1 542 EUR | 1 |
| 2024 | 10 086 EUR | -4 956 EUR | 9 582 EUR | 1 |
| 2023 | 4 699 EUR | -10 951 EUR | 11 642 EUR | 2 |
| 2022 | 11 048 EUR | -11 500 EUR | 16 529 EUR | 1 |
| 2021 | 1 755 EUR | 2 980 EUR | 20 819 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.4 | 0.1 | 0.17 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.4 | 0.1 | 0.25 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.39 | 0.03 | 0.35 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.70 | 0.09 | 0.58 | 1 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.06 | 1 |
| 2023 | 0.19 | 0.07 | 0.08 | 2 |
| 2022 | 0.67 | 0.22 | 0.38 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 14 222 EUR | 10 086 EUR | 4 699 EUR | 11 048 EUR | 1 755 EUR |
| Bruto peļņa | 3 092 EUR | 3 935 EUR | -1 175 EUR | -571 EUR | -1 461 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8 141 EUR | -4 906 EUR | -10 951 EUR | -11 500 EUR | 2 980 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -8 141 EUR | -4 956 EUR | -10 951 EUR | -11 500 EUR | 2 980 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 542 EUR | 9 582 EUR | 11 642 EUR | 16 529 EUR | 20 819 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 542 EUR | 2 511 EUR | 73 EUR | 462 EUR | 854 EUR |
| Pašu kapitāls | -32 627 EUR | -24 426 EUR | -19 470 EUR | -8 519 EUR | 2 981 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 349 EUR | 23 408 EUR | 18 304 EUR | 10 216 EUR | 1 544 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 26 820 EUR | 10 600 EUR | 12 808 EUR | 14 832 EUR | 16 294 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,21 | 0,11 | 0,00 | 0,05 | 0,55 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,21 | 0,11 | 0,00 | 0,01 | 0,15 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-57,24 % | -49,14 % | -233,05 % | -104,09 % | 169,80 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-527,95 % | -51,72 % | -94,06 % | -69,57 % | 14,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
24,95 % | 20,29 % | 56,25 % | 134,99 % | 99,97 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,05 | -1,39 | -1,60 | -2,94 | 5,98 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-6,27 | -4,32 | -15,95 | -13,32 | 4,94 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
9,22 | 1,05 | 0,40 | 0,67 | 0,08 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
120,91 % | 28,82 % | 154,68 % | -169,44 % | 19,39 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-25,96 | -4,27 | -5,15 | -2,35 | 0,81 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Iron Design" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LSEZ "Jensen Metal" SIA | 48 948 112 | 5 787 519 | 11,8 % | 520 | 94 131 | 1 898 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BRABANTIA LATVIA" | 20 616 683 | 854 915 | 4,1 % | 138 | 149 396 | 1 509 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Scandicast" | 9 896 849 | 1 082 037 | 10,9 % | 69 | 143 433 | 2 602 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Medzes components" | 8 351 214 | 200 075 | 2,4 % | 119 | 70 178 | 1 690 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "KnK Mefab" | 4 504 250 | 984 411 | 21,9 % | 62 | 72 649 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas "Lesjofors Gas Springs" SIA | 4 439 470 | 110 169 | 2,5 % | 62 | 71 604 | 1 396 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Baltic Signs Europe" | 4 315 157 | 238 962 | 5,5 % | 65 | 66 387 | 1 716 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "voestalpine Railway Systems Latvia" | 3 497 113 | -56 984 | -1,6 % | 7 | 499 588 | 4 003 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKĀRDNIEKS M" | 2 754 805 | 18 699 | 0,7 % | 17 | 162 047 | 1 513 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGNUM" | 2 372 627 | 73 347 | 3,1 % | 34 | 69 783 | 1 646 (2026 Q3) |
| 160 | SIA "Iron Design" (šis uzņēmums) | 14 222 | -8 141 | -57,2 % | 1 | 14 222 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203306411 | LV59ZZZ50203306411 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Iron Design" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Iron Design | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-31 | NULL | Aizkraukles nov., Koknese, 1905. gada iela 39B | 5113 | 106159057 | 100016630 | 100003792 | 0326160 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10568688 | 50203306411 | 2021-03-25 | 2021-03-31 13:51:43 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92797088 | 50203306411 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2021-03-31 | 2021-03-31 13:53:52 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2259531 | 35405855 | 50203306411 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-24 17:02:37.396 |
| 1308121 | 30542169 | 50203306411 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-31 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-02-21 12:02:49.544 |
| 1708912 | 32381509 | 50203306411 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 19:24:56.121 |
| 1824094 | 33211445 | 50203306411 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-14 19:09:07.13 |
| 2057275 | 34508658 | 50203306411 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-05 22:02:39.195 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1308121 | 30542169 | 1755 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3216 | -1461 | 9032 | 0 | 14230 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 757 | NULL | NULL | 2980 | 0 | 2980 | NULL | 0 | 2980 |
| 1708912 | 32381509 | 11048 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11619 | -571 | 10126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 803 | NULL | NULL | -11500 | 0 | -11500 | NULL | 0 | -11500 |
| 1824094 | 33211445 | 4699 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5874 | -1175 | 9130 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 646 | NULL | NULL | -10951 | 0 | -10951 | NULL | 0 | -10951 |
| 2057275 | 34508658 | 10086 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6151 | 3935 | 5969 | 1950 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 922 | NULL | NULL | -4906 | 50 | -4956 | NULL | 0 | -4956 |
| 2259531 | 35405855 | 14222 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11130 | 3092 | 7913 | 921 | 0 | 1279 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1120 | NULL | NULL | -8141 | 0 | -8141 | NULL | 0 | -8141 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1308121 | 30542169 | 156 | 0 | 82 | 616 | 854 | 0 | 19965 | 0 | 19965 | 20819 | NULL | 1544 | 16294 | 0 | 2981 | 20819 |
| 1708912 | 32381509 | 1 | 0 | 101 | 360 | 462 | 0 | 16067 | 0 | 16067 | 16529 | NULL | 10216 | 14832 | 0 | -8519 | 16529 |
| 1824094 | 33211445 | 31 | 0 | 42 | 0 | 73 | 0 | 11569 | 0 | 11569 | 11642 | NULL | 18304 | 12808 | 0 | -19470 | 11642 |
| 2057275 | 34508658 | 61 | 0 | 2450 | 0 | 2511 | 0 | 7071 | 0 | 7071 | 9582 | NULL | 23408 | 10600 | 0 | -24426 | 9582 |
| 2259531 | 35405855 | 1542 | 0 | 0 | 0 | 1542 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1542 | NULL | 7349 | 26820 | 0 | -32627 | 1542 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203306411 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Iron Design" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 020220 | Koknese | 0.00 | 0.00 | 0.06 | 1 |
| 50203306411 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Iron Design" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 020220 | Koknese | 0.19 | 0.07 | 0.08 | 2 |
| 50203306411 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Iron Design" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 020220 | Koknese | 0.67 | 0.22 | 0.38 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203306411 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Iron Design" | ir | 10.05.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203306411 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Iron Design" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir 1905. gada iela 39B, Koknese, Aizkraukles nov., LV-5113.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 14 222 EUR, un zaudējumi bija 8 141 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,21 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,21.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -25,96, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana · Aizkraukles novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026