SIA "NIKARS SPORTS MANAGEMENT" (reģ. Nr. 40203415663) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-07-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 13 662 EUR, peļņa 1 498 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 169,38 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sporta klubu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203415663 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-07-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV87ZZZ40203415663 |
| Juridiskā adrese | Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1073 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 662 EUR | 1 498 EUR | 13 339 EUR | 2 |
| 2024 | 13 357 EUR | -19 458 EUR | 20 397 EUR | 3 |
| 2023 | 39 082 EUR | 31 068 EUR | 31 279 EUR | 2 |
| 2022 | 903 EUR | -2 642 EUR | 282 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.05 | 0.4 | 0.59 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.13 | 0.05 | 0.08 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.79 | 0.06 | 0.09 | 2 |
| 2024 | 6.95 | 2.80 | 4.61 | 15 |
| 2023 | 4.80 | 2.14 | 3.49 | 2 |
| 2022 | 1.53 | 0.58 | 0.95 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 192.30 | ~ 172.11 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 75.13 | ~ 67.24 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (4.61 * 1000) / 0.3409 ) / 15 / 12 = 75.13 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 75.13 * 0.105 = 7.89 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (75.13 - 7.89 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 75.13 - 7.89 - 0.00 = ~ 67.24 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 13 662 EUR | 13 357 EUR | 39 082 EUR | 903 EUR |
| Bruto peļņa | 6 142 EUR | 13 357 EUR | 26 778 EUR | -2 657 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 498 EUR | -19 458 EUR | 31 068 EUR | -2 642 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 498 EUR | -19 458 EUR | 31 068 EUR | -2 642 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 13 339 EUR | 20 397 EUR | 31 279 EUR | 282 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 12 365 EUR | 18 009 EUR | 27 478 EUR | 282 EUR |
| Pašu kapitāls | 13 266 EUR | 11 768 EUR | 31 226 EUR | 158 EUR |
| Īstermiņa saistības | 73 EUR | 8 629 EUR | 53 EUR | 124 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-03-16 – 2023-03-16 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
169,38 | 2,09 | 518,45 | 2,27 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
169,38 | 2,09 | 518,45 | 2,27 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
10,96 % | -145,68 % | 79,49 % | -292,58 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
11,23 % | -95,40 % | 99,33 % | -936,88 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
11,29 % | -165,35 % | 99,49 % | -1 672,15 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,01 | 0,73 | 0,00 | 0,78 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | 104,56 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,02 | 0,65 | 1,25 | 3,20 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
11,29 % | -165,35 % | 100,45 % | -1 672,15 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
79,20 | -0,92 | 253,29 | -24,50 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "NIKARS SPORTS MANAGEMENT" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA My Fitness | 17 077 859 | 3 131 620 | 18,3 % | 247 | 69 141 | 1 120 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Olimpiskā vienība" | 6 907 080 | 26 558 | 0,4 % | 163 | 42 375 | 1 462 (2026 Q3) |
| 3 | Gym Latvija SIA | 3 803 578 | 589 016 | 15,5 % | 5 | 760 716 | 3 356 (2026 Q3) |
| 4 | FK Auda SIA | 2 955 109 | 120 571 | 4,1 % | 45 | 65 669 | 2 501 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Valmiera FC" | 1 692 591 | -808 337 | -47,8 % | 15 | 112 839 | 2 344 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Tenisa klubs ENRI" | 998 156 | -75 600 | -7,6 % | 23 | 43 398 | 857 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Apartments Group" | 937 858 | -53 310 | -5,7 % | 21 | 44 660 | 462 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Padel" | 929 027 | 379 007 | 40,8 % | 6 | 154 838 | 1 450 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Beach Box" | 800 718 | 23 270 | 2,9 % | 7 | 114 388 | 450 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BOWLING.LV" | 649 528 | 9 763 | 1,5 % | 17 | 38 208 | 1 056 (2026 Q3) |
| 102 | SIA "NIKARS SPORTS MANAGEMENT" (šis uzņēmums) | 13 662 | 1 498 | 11,0 % | 3 | 4 554 | 192 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203415663 | LV87ZZZ40203415663 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NIKARS SPORTS MANAGEMENT" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | NIKARS SPORTS MANAGEMENT | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-07-26 | NULL | Rīga, Dārzciema iela 60 | 1073 | 101824802 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11633582 | 40203415663 | 2022-06-03 | 2022-07-26 08:19:08 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203415663 | 2023-03-16 | 49499.99 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Atbalsts sociālajai uzņējdarbībai (dotācijas un konsultācijas) (SAM 9.1.1.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 960776c2 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92863238 | 40203415663 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-07-26 | 2022-07-26 08:20:58 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1859115 | 33363376 | 40203415663 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-27 19:02:32.26 |
| 1484205 | 32365052 | 40203415663 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-07-26 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-28 03:16:46.92 |
| 1973643 | 34202179 | 40203415663 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-03-26 19:01:08.765 |
| 2135612 | 35153531 | 40203415663 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-03-11 17:03:05.317 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1484205 | 32365052 | 903 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3560 | -2657 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2642 | 0 | -2642 | NULL | 0 | -2642 |
| 1859115 | 33363376 | 39082 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12304 | 26778 | 38646 | 118 | 43354 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | NULL | NULL | 31068 | 0 | 31068 | NULL | 0 | 31068 |
| 1973643 | 34202179 | 13357 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 13357 | 32662 | 150 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -19458 | 0 | -19458 | NULL | 0 | -19458 |
| 2135612 | 35153531 | 13662 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7520 | 6142 | 4184 | 141 | 15 | 334 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1498 | 0 | 1498 | NULL | 0 | 1498 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1484205 | 32365052 | 282 | 0 | 0 | 0 | 282 | 0 | 0 | 0 | 0 | 282 | NULL | 124 | 0 | 0 | 158 | 282 |
| 1859115 | 33363376 | 25378 | 0 | 2100 | 0 | 27478 | 0 | 3801 | 0 | 3801 | 31279 | NULL | 53 | 0 | 0 | 31226 | 31279 |
| 1973643 | 34202179 | 2059 | 0 | 15950 | 0 | 18009 | 0 | 2388 | 0 | 2388 | 20397 | NULL | 8629 | 0 | 0 | 11768 | 20397 |
| 2135612 | 35153531 | 1433 | 0 | 10932 | 0 | 12365 | 0 | 974 | 0 | 974 | 13339 | NULL | 73 | 0 | 0 | 13266 | 13339 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203415663 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NIKARS SPORTS MANAGEMENT" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9312 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 6.95 | 2.80 | 4.61 | 15 |
| 40203415663 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NIKARS SPORTS MANAGEMENT" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9312 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 4.80 | 2.14 | 3.49 | 2 |
| 40203415663 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NIKARS SPORTS MANAGEMENT" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9312 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 1.53 | 0.58 | 0.95 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203415663 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NIKARS SPORTS MANAGEMENT" | ir | 09.06.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203415663 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NIKARS SPORTS MANAGEMENT" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1073.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 13 662 EUR, un peļņa bija 1 498 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 169,38 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 169,38.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 79,20, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 75.13 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 67.24 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 950 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 800 EUR un VSAOI 4 610 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sporta klubu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sporta klubu darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026