SIA "KUPRAVA INDUSTRY" (reģ. Nr. 40203417382) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-08-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 199 636 EUR, peļņa 153 834 EUR, darbinieku skaits: 16. Kopējais likviditātes koeficients: 4,39 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203417382 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-08-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV40ZZZ40203417382 |
| Juridiskā adrese | Rūpnīcas iela 22, Kuprava, Kupravas pag., Balvu nov., LV-4582 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 199 636 EUR | 153 834 EUR | 303 269 EUR | 16 |
| 2024 | 617 779 EUR | 2 821 EUR | 158 990 EUR | 13 |
| 2023 | 464 409 EUR | 47 890 EUR | 126 369 EUR | 7 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 42.28 | 16.94 | 35.8 | 18 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 29.47 | 16.34 | 34.77 | 19 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 26.49 | 11.87 | 30.06 | 19 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 35.41 | 14.55 | 31.06 | 19 |
| 2024 | 113.25 | 28.94 | 55.35 | 12 |
| 2023 | 69.85 | 15.82 | 29.05 | 7 |
| 2022 | 7.99 | 2.07 | 3.81 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 944.74 | ~ 1 436.96 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 789.38 | ~ 1 333.36 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 546.99 | ~ 1 171.74 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 598.45 | ~ 1 195.86 |
| 2024 | 1 127.53 | ~ 859.04 |
| 2023 | 1 014.47 | ~ 786.79 |
| 2022 | 310.45 | ~ 277.86 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (55.35 * 1000) / 0.3409 ) / 12 / 12 = 1 127.53 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 127.53 * 0.105 = 118.39 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 258.64 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 127.53 - 118.39 - 258.64) * 0.2 ≈ 150.10 EUR
4. Neto alga: 1 127.53 - 118.39 - 150.10 = ~ 859.04 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 199 636 EUR | 617 779 EUR | 464 409 EUR |
| Bruto peļņa | 302 030 EUR | 76 242 EUR | 103 180 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 153 834 EUR | 2 821 EUR | 47 890 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 153 834 EUR | 2 821 EUR | 47 890 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 303 269 EUR | 158 990 EUR | 126 369 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 238 681 EUR | 100 813 EUR | 115 785 EUR |
| Pašu kapitāls | 215 017 EUR | 60 712 EUR | 57 890 EUR |
| Īstermiņa saistības | 54 337 EUR | 61 393 EUR | 52 879 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 33 915 EUR | 36 885 EUR | 15 600 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-10-18 – 2026-08-28 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,39 | 1,64 | 2,19 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,92 | 0,93 | 1,36 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
12,82 % | 0,46 % | 10,31 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
50,73 % | 1,77 % | 37,90 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
71,55 % | 4,65 % | 82,73 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,41 | 1,62 | 1,18 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
107,31 | 10,56 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,96 | 3,89 | 3,68 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
62,38 % | 3,19 % | 65,17 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,60 | 4,70 | 5,95 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "KUPRAVA INDUSTRY" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 47 | SIA "KUPRAVA INDUSTRY" (šis uzņēmums) | 1 199 636 | 153 834 | 12,8 % | 18 | 66 646 | 1 945 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203417382 | LV40ZZZ40203417382 | SIA "KUPRAVA INDUSTRY" | SIA | KUPRAVA INDUSTRY | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-08-03 | NULL | Balvu nov., Kupravas pag., Kuprava, Rūpnīcas iela 22 | 4582 | 104626788 | 100016438 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11649498 | 40203417382 | 2022-07-05 | 2022-08-03 13:58:49 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203417382 | 2026-08-28 | 24500 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fe6f1c3d |
| 40203417382 | 2026-06-26 | 500 | Nodibinājums ,,Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 40203417382 | 2026-04-21 | 107201.12 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Energoefektivitātes paaugstināšana un AER uzņēmējdarbībā (AF) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 44963f34 |
| 40203417382 | 2026-04-21 | 95738.19 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Energoefektivitātes paaugstināšana un AER uzņēmējdarbībā (AF) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 44963f34 |
| 40203417382 | 2026-02-16 | 24147.2 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b5339ea7 |
| 40203417382 | 2025-10-22 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8643f387 |
| 40203417382 | 2025-07-04 | 2500 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fd3b7ba6 |
| 40203417382 | 2025-06-27 | 9990 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | eb998a13 |
| 40203417382 | 2025-05-26 | 1468.83 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | ce40cde9 |
| 40203417382 | 2025-04-16 | 597.6 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | aa2779a7 |
| 40203417382 | 2025-01-27 | 1217.62 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3b1cb321 |
| 40203417382 | 2024-11-27 | 8242.31 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b20029ed |
| 40203417382 | 2024-11-13 | 8762.71 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | f835e69d |
| 40203417382 | 2024-10-18 | 597.6 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | c6ec2bbb |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92864324 | 40203417382 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10000 | EUR | 2022-08-03 | 2022-08-03 13:52:06 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2057679 | 34509473 | 40203417382 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2025-06-06 03:00:23.878 |
| 2297372 | 35455914 | 40203417382 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 16 | ONES | EUR | 2026-05-29 20:02:58.341 |
| 1914110 | 33535216 | 40203417382 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2024-06-02 17:13:09.307 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1914110 | 33535216 | 464409 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 361229 | 103180 | 0 | 55290 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 47890 | 0 | 47890 | NULL | 0 | 47890 |
| 2057679 | 34509473 | 617779 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 541537 | 76242 | 0 | 73126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 295 | NULL | NULL | 2821 | 0 | 2821 | NULL | 0 | 2821 |
| 2297372 | 35455914 | 1199636 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 897606 | 302030 | 0 | 146749 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1447 | NULL | NULL | 153834 | 0 | 153834 | NULL | 0 | 153834 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1914110 | 33535216 | 2516 | 0 | 69474 | 43795 | 115785 | 0 | 10584 | 0 | 10584 | 126369 | NULL | 52879 | 15600 | 0 | 57890 | 126369 |
| 2057679 | 34509473 | 16558 | 0 | 40607 | 43648 | 100813 | 0 | 58177 | 0 | 58177 | 158990 | NULL | 61393 | 36885 | 0 | 60712 | 158990 |
| 2297372 | 35455914 | 73735 | 0 | 84677 | 80269 | 238681 | 0 | 64588 | 0 | 64588 | 303269 | NULL | 54337 | 33915 | 0 | 215017 | 303269 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203417382 | SIA "KUPRAVA INDUSTRY" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 024470 | Kupravas pag. | 113.25 | 28.94 | 55.35 | 12 |
| 40203417382 | SIA "KUPRAVA INDUSTRY" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 024470 | Kupravas pag. | 69.85 | 15.82 | 29.05 | 7 |
| 40203417382 | SIA "KUPRAVA INDUSTRY" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 024470 | Kupravas pag. | 7.99 | 2.07 | 3.81 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203417382 | SIA "KUPRAVA INDUSTRY" | ir | 05.09.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203417382 | SIA "KUPRAVA INDUSTRY" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rūpnīcas iela 22, Kuprava, Kupravas pag., Balvu nov., LV-4582.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 199 636 EUR, un peļņa bija 153 834 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 16 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,39 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,92.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,60, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 127.53 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 859.04 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 113 250 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 28 940 EUR un VSAOI 55 350 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Balvu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026