SIA "ULLAT" (reģ. Nr. 40203420132) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-08-16. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 34 567 EUR, peļņa 16 867 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 7,04 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203420132 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-08-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV92ZZZ40203420132 |
| Juridiskā adrese | Draudzības iela 6 - 30, Kalnciems, Kalnciema pag., Jelgavas nov., LV-3016 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 34 567 EUR | 16 867 EUR | 37 767 EUR | 0 |
| 2023 | 20 985 EUR | 14 845 EUR | 25 086 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.14 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 34 567 EUR | 20 985 EUR |
| Bruto peļņa | 34 567 EUR | 20 985 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 917 EUR | 14 895 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 16 867 EUR | 14 845 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 37 767 EUR | 25 086 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 23 607 EUR | 10 926 EUR |
| Pašu kapitāls | 34 412 EUR | 17 545 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 355 EUR | 7 541 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
7,04 | 1,45 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,04 | 1,45 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
48,80 % | 70,74 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
44,66 % | 59,18 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
49,01 % | 84,61 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,10 | 0,43 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 29,32 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,92 | 0,84 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
49,16 % | 87,89 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,77 | 4,41 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ULLAT" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 2814 | SIA "ULLAT" (šis uzņēmums) | 34 567 | 16 867 | 48,8 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203420132 | LV92ZZZ40203420132 | SIA "ULLAT" | SIA | ULLAT | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-08-16 | NULL | Jelgavas nov., Kalnciema pag., Kalnciems, Draudzības iela 6 - 30 | 3016 | 110633771 | 100016534 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11671096 | 40203420132 | 2022-08-10 | 2022-08-16 09:17:56 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92866035 | 40203420132 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2700 | EUR | 2022-08-16 | 2022-08-16 09:18:46 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1902747 | 33509737 | 40203420132 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-08-16 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-30 22:03:15.363 |
| 2061725 | 34520068 | 40203420132 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-07 17:04:59.787 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1902747 | 33509737 | 20985 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 20985 | 0 | 5564 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 526 | NULL | NULL | 14895 | 50 | 14845 | NULL | 0 | 14845 |
| 2061725 | 34520068 | 34567 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 34567 | 0 | 17638 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 16917 | 50 | 16867 | NULL | 0 | 16867 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1902747 | 33509737 | 10926 | 0 | 0 | 0 | 10926 | 0 | 14160 | 0 | 14160 | 25086 | NULL | 7541 | 0 | 0 | 17545 | 25086 |
| 2061725 | 34520068 | 23607 | 0 | 0 | 0 | 23607 | 0 | 14160 | 0 | 14160 | 37767 | NULL | 3355 | 0 | 0 | 34412 | 37767 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203420132 | SIA "ULLAT" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 030440 | Kalnciema pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203420132 | SIA "ULLAT" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 030440 | Kalnciema pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40203420132 | SIA "ULLAT" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 030440 | Kalnciema pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203420132 | SIA "ULLAT" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Draudzības iela 6 - 30, Kalnciems, Kalnciema pag., Jelgavas nov., LV-3016.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 34 567 EUR, un peļņa bija 16 867 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 7,04 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,04.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 7,77, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026